Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: :hi:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 13:22_________________________________________________

Z pokrowcami dostajesz karta członkowska do idioten club :decayed:

Uważej bo nie wiadomo czy jaki idiota nie poprawi Ci blachary basebalem

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Panowie znacie jakiegoś taniego notariusza :?:

:> :decayed:

Opublikowano

Człowieku :blink: słowo notariusz gryzie się z tani :decayed:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 16:24_________________________________________________

:hi: :hi:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 13:22_________________________________________________

Z pokrowcami dostajesz karta członkowska do idioten club :decayed:

Uważej bo nie wiadomo czy jaki idiota nie poprawi Ci blachary basebalem

zaś bojle :disgust:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Człowieku :blink: słowo notariusz gryzie się z tani :decayed:

wiem właśnie i to mnie też przeraza ale pytam czy ktoś zna bo potrzebuje skurczybyka :decayed::kox:

Opublikowano

Muszę popytać bo ja sam raz tylko korzystałem z usług(z musu ) ,zakup mieszkania ,20 minut czytania i 1200 :ranting1: papierków poszło :wallbash: . Masakra

Opublikowano

:hi: :hi:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 13:22_________________________________________________

Z pokrowcami dostajesz karta członkowska do idioten club :decayed:

Uważej bo nie wiadomo czy jaki idiota nie poprawi Ci blachary basebalem

No Wiesiek nie gadaj że kupiłeś te pokrowce :decayed: to teraz BMW E36 + neony i jedziesz wyrywać lachony pod disco :polew: :polew:

Opublikowano

Żartował na pewno :gwizdanie: :wink4: ,Wiesiek potwierdź ,że żartowałeś :cool1:

Please

Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed:

A tak serio to taki mały ,a wielki jak ja :mysli::polew:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 17:02_________________________________________________Nie wybiera się ktoś do Bielska na spota dzisiaj ? Będzie gril i pieczenie ziemniaków w ognisku :slina::kox: .

Opublikowano

:hi: :hi:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 13:22_________________________________________________

Z pokrowcami dostajesz karta członkowska do idioten club :decayed:

Uważej bo nie wiadomo czy jaki idiota nie poprawi Ci blachary basebalem

No Wiesiek nie gadaj że kupiłeś te pokrowce :decayed: to teraz BMW E36 + neony i jedziesz wyrywać lachony pod disco :polew: :polew:

fajnie to tak takie kultowe auto obrażać :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

na ja gdyby nie ta wiejsko-polsko fantazja :disgust: :disgust: bo linia autka jest nieśmiertelna moim zdaniem :)

Opublikowano

:hi: :hi:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 13:22_________________________________________________

Z pokrowcami dostajesz karta członkowska do idioten club :decayed:

Uważej bo nie wiadomo czy jaki idiota nie poprawi Ci blachary basebalem

No Wiesiek nie gadaj że kupiłeś te pokrowce :decayed: to teraz BMW E36 + neony i jedziesz wyrywać lachony pod disco :polew: :polew:

fajnie to tak takie kultowe auto obrażać :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

na ja gdyby nie ta wiejsko-polsko fantazja :disgust: :disgust: bo linia autka jest nieśmiertelna moim zdaniem :)

Jak ktoś dba to autko :good: ale jak widzisz dresa za kółkiem, z tyłu komin jak w Auschwitz, 15 naklejek typu OZ, Blaupunkt itp to potem się buduje opinia o E36 :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 17:25_________________________________________________50118-jebni-bassem.jpg

:decayed:

Opublikowano

Dawno nie byłem w Bielsku :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: po pracy

jeszcze 1 :decayed:

Opublikowano

:hi: po pracy

jeszcze 1 :decayed:

:hi: nie potrzebuje kto gruzu :mysli:
Opublikowano

:hi:

:siema:
Opublikowano

:hi:

:hi:

[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 20:56_________________________________________________

:hi: nie potrzebuje kto gruzu :mysli:

:hi:

:no:

Opublikowano

układam facetowi kostkę na placu i w uj gruzu muszę wywieźć :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.