Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie wiecie kto i gdzie czyszczą turbiny w rozsądnej cenie :?: :> :gwizdanie:

U mnie w garażu :decayed:

Tomaszu jak umisz to możemy sie dogadać wiem że Robert potrafi też to zrobić :>

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bateria do pilota/scyzoryka CR2032 ?

cr1620

Opublikowano

Panowie wiecie kto i gdzie czyszczą turbiny w rozsądnej cenie :?: :> :gwizdanie:

U mnie w garażu :decayed:

Tomaszu jak umisz to możemy sie dogadać wiem że Robert potrafi też to zrobić :>

Ja to z kumplem robiłem, bo dwa razy zapłaciłem 200zł :disgust: a to tak na prawdę żadna filozofia, wystarczy trochę nafty i cierpliwości :wink4:

Opublikowano

Panowie wiecie kto i gdzie czyszczą turbiny w rozsądnej cenie :?: :> :gwizdanie:

Pretor z wodzicha :good:

Opublikowano

Panowie wiecie kto i gdzie czyszczą turbiny w rozsądnej cenie :?: :> :gwizdanie:

Pretor z wodzicha :good:

Z Gorzyc :gwizdanie:

Opublikowano

A jak napisałem :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:siema: dzisiaj Cię nie widziałem :gwizdanie:
Opublikowano

:hi:

:siema: dzisiaj Cię nie widziałem :gwizdanie:

szpiegostwem się zajmujesz :decayed:?

Opublikowano

coś często na Cię wpadam :tongue4:

Opublikowano

coś często na Cię wpadam :tongue4:

haha no podejrzane to :decayed: tym bardziej ze tak a nie inaczej to ująłeś haha

Opublikowano

bez podtekstów nie gustuję w chłopakach :decayed:

Opublikowano
:hi: po robocie
Opublikowano

:hi: po robocie

:hi: jo tyż
Opublikowano

... gdzie idzie tanią przepływke kupić ,w IC miałbym za 250zł idzie gdzieś taniej :?:

Pisz do TOM77 , ale najpierw bym ją jeszcze wyczyścił i sprawdził 008 dynamicznie jeszcze raz :wink4:

W ogóle jakoś tanio , chcesz kupić jakiś zamiennik ??????

Opublikowano

... gdzie idzie tanią przepływke kupić ,w IC miałbym za 250zł idzie gdzieś taniej :?:

Pisz do TOM77 , ale najpierw bym ją jeszcze wyczyścił i sprawdził 008 dynamicznie jeszcze raz :wink4:

W ogóle jakoś tanio , chcesz kupić jakiś zamiennik ??????

też kupowałem w ic za 250 ori Bosch
Opublikowano

też kupowałem w ic za 250 ori Bosch

ale sam wkład ?

[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 21:03_________________________________________________

Ja to z kumplem robiłem, bo dwa razy zapłaciłem 200zł :disgust: a to tak na prawdę żadna filozofia, wystarczy trochę nafty i cierpliwości :wink4:

Naftą , papierem wodny itp. to daremna i w k**wy czasochłonna robota ... ja wam radzę zastosować miękką okrągłą szczotkę drucianą zapięta na wiertarkę i VTG będzie się "świecić jak psu jajca" a ryski ani jednej nie będzie ( tylko szczotka musi być miękka )

Opublikowano

człą kompletną :> i jak na razie rok już działa :decayed:

Opublikowano

człą kompletną :> i jak na razie rok już działa :decayed:

No to cena bardzo fajna :good: ... ale warto jeszcze do Tomka napisać , przypuszczam , że jeszcze taniej będzie miał :wink4:

Jak kiedyś też coś tam z Bosch'a kupowałem ( teraz nie pamiętam już co to było ) , kumpel robił jeszcze w AP w Rybniku to przyniósł mi dwie te same części z Bosch'a , wyglądały identycznie tylko na jednym opakowaniu pisało Made In Germany a na drugim Made In China :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.