Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Daniel ja kupowałem tam gdzie pisałem. [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 08:29_________________________________________________Te mocowanie do uchwytu telefonu namierzyłeś ? Po poludniu bede mial odpowiedz od kolegi ,czy ma takie na zbyciu jeszcze.

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Heloł

Opublikowano

:hi:

Heloł

:bry::hi:

Daniel a gdzie jest taki TORX?

U mnie np. przepływomierz jest takim przykręcony :wink4:

U mnie też takimi śrubkami jest przykręcony lmm , odkręciłem je kiedyś kombinerkami przez szmatkę , nie ma śladu na tych śrubkach jakby kiedy trzeba było kupić nowy a ten oddać w zastaw

[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 09:31_________________________________________________Wiesiek i jak postrajkowałeś wczoraj ?

Opublikowano

Wiesiek i jak postrajkowałeś wczoraj ?

Miałem wczoraj urlop i orałem w chacie od rana do nocy tak że mnie wszystko dzisiaj boli a po robocie mam ciąg dalszy :wallbash:

Opublikowano

Miałem wczoraj urlop i orałem w chacie od rana do nocy tak że mnie wszystko dzisiaj boli a po robocie mam ciąg dalszy :wallbash:

To dzisiaj w domu zrób STRAJK :evil::naughty:

Opublikowano

To dzisiaj w domu zrób STRAJK :evil: :naughty

Wczoraj też powiedziałem że strajkuje, to Basia powiedziała że mam napisać wypowiedzenie :gwizdanie:

Opublikowano

http://www.tvn24.pl/-1,1700019,0,1,pedzil-203-kmh-o-133-za-duzo,wiadomosc.html - :evil::naughty:

[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 09:41_________________________________________________

Wczoraj też powiedziałem że strajkuje, to Basia powiedziała że mam napisać wypowiedzenie :gwizdanie:

To napisz ... założę się , że Szefowa zmięknie pod koniec wypowiedzenia , może i da lepsze warunki pracy i płacy :rolleyes::naughty:

Opublikowano

No i nie dziwić się że OC idzie do góry.[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 09:44_________________________________________________

To napisz ... założę się , że Szefowa zmięknie pod koniec wypowiedzenia , może i da lepsze warunki pracy i płacy :rolleyes: :naughty

Taaa jeszcze roboty dołoży i obiadu nie da :naughty:

Opublikowano

No i nie dziwić się że OC idzie do góry.

Jakby to było gdzieś na południu Polski to przypuszczalnie byłby to Hammer :rolleyes:

Opublikowano

No i nie dziwić się że OC idzie do góry.

Jakby to było gdzieś na południu Polski to przypuszczalnie byłby to Hammer :rolleyes:

Eeee za wolno

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale namierzyli go jak już hamował :naughty::kox:

Opublikowano

No i nie dziwić się że OC idzie do góry.

Jakby to było gdzieś na południu Polski to przypuszczalnie byłby to Hammer :rolleyes:

Im za wolno ta kamera nagrywo żeby mnie nagrać :polew: :polew:

Opublikowano

No i nie dziwić się że OC idzie do góry.

Jakby to było gdzieś na południu Polski to przypuszczalnie byłby to Hammer :rolleyes:

Im za wolno ta kamera nagrywo żeby mnie nagrać :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Bo to w zwolnionym tempie :tongue4:

Opublikowano

Im za wolno ta kamera nagrywo żeby mnie nagrać :polew: :polew:

To Tyś je ten Turbodymoman :mysli:

turbodymoman.jpg

Nawet podobny :decayed:

Opublikowano

A paluszek gdzie :?:

Opublikowano

44251823.jpg

Opublikowano

Im za wolno ta kamera nagrywo żeby mnie nagrać :polew: :polew:

To Tyś je ten Turbodymoman :mysli:

turbodymoman.jpg

Nawet podobny :decayed:

Nie mi program Wojtek w Dynosofcie robił :decayed:

Opublikowano

No i Tomek w pełnej krasie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.