Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Myślałem ,że jego żona będzie młodą wdową jak zobaczyłem co spartaczył .

I jak nie dostał nawet z liścia :mysli::decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No własnie, powinien zostać oklepany przez właściciela samochodu :evil:

A tak po za tym jak zrobił cos takiego to za chwilę padnie łozysko.

Opublikowano

Dobra pany ja spadam nynu

Narka :hi:

Opublikowano

Narka ja też lecę :hi:

Opublikowano

:hi:

No własnie, powinien zostać oklepany przez właściciela samochodu :evil:

A tak po za tym jak zrobił cos takiego to za chwilę padnie łozysko.

Powiedziałem mu ,że cokolwiek w najbliższym czasie będzie do wymiany w tym kole to idzie to na jego klate i przez jego porfel.

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:hi:

Z rana i zaraz do roboty w domu.

Robert widzę u Ciebie wiosenny avatar. :gwizdanie:

Specjalnie taki mały żeby flaszki z browca obok koła nie było widać. :decayed:

Opublikowano

:hi:

Robert widzę u Ciebie wiosenny avatar. :gwizdanie:

Specjalnie taki mały żeby flaszki z browca obok koła nie było widać. :decayed:

:hi:

Jaki mały ? Taki cały czas był ( chyba ) :mysli:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

O kutwa teraz się zmienił , wczoraj próbowałem zmienić to nie dawało się , dziś sam sie zmienił :mysli:

[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 09:45_________________________________________________Ale już je nazot stary , musza tamten jakoś powiększyć :wink4:

Opublikowano

O kutwa teraz się zmienił , wczoraj próbowałem zmienić to nie dawało się , dziś sam sie zmienił :mysli:

Sie bawisz jak małe dziecko :tongue4:

Opublikowano

O kutwa teraz się zmienił , wczoraj próbowałem zmienić to nie dawało się , dziś sam sie zmienił :mysli:

Sie bawisz jak małe dziecko :tongue4:

No a jak :rolleyes::embarrassed:

:decayed:

Opublikowano

O kutwa teraz się zmienił , wczoraj próbowałem zmienić to nie dawało się , dziś sam sie zmienił :mysli:

Sie bawisz jak małe dziecko :tongue4:

No a jak :rolleyes::embarrassed:

:decayed:

Lulokiem sie lepi pobaw :decayed:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 10:10_________________________________________________A tu mosz coś na zachęta....

tumblr_lj6iniSTZH1qzck00o1_500.jpg

Opublikowano

ida do roboty zaroz :kwasny:

:hi:

Opublikowano

Fajne, prawie bliźniaczki :tongue4:

Opublikowano

:hi: :hi:

O kutwa teraz się zmienił , wczoraj próbowałem zmienić to nie dawało się , dziś sam sie zmienił :mysli:

Sie bawisz jak małe dziecko :tongue4:

No a jak :rolleyes::embarrassed:

:decayed:

Lulokiem sie lepi pobaw :decayed:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 10:10_________________________________________________A tu mosz coś na zachęta....

tumblr_lj6iniSTZH1qzck00o1_500.jpg

kaj ty je tam w doma trzymiesz, mogl zes je na wurszta wczorej zaprosic :tongue4:
Opublikowano

:hi: :hi:

O kutwa teraz się zmienił , wczoraj próbowałem zmienić to nie dawało się , dziś sam sie zmienił :mysli:

Sie bawisz jak małe dziecko :tongue4:

No a jak :rolleyes::embarrassed:

:decayed:

Lulokiem sie lepi pobaw :decayed:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 10:10_________________________________________________A tu mosz coś na zachęta....

tumblr_lj6iniSTZH1qzck00o1_500.jpg

kaj ty je tam w doma trzymiesz, mogl zes je na wurszta wczorej zaprosic :tongue4:

Wczoraj były w pracy, bo ktoś musi na mnie robić :naughty::decayed:

Opublikowano

Jak H4mm3R robił grila toś Ty mógł o towarzystwo zadbać, obowiązkami trza się dzielić :wink4: :>[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 10:53_________________________________________________ Na takie babki trza robić-przynajmniej tak było do tej pory. One robią na Ciebie :blink: ?

Farciarz :decayed:

Opublikowano

Na takie babki trza robić-przynajmniej tak było do tej pory. One robią na Ciebie :blink: ?

Farciarz :decayed:

Na PW Ci wyśla cennik usług jakbyś chciał skorzystać :naughty::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.