Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Takie coś "fachowcy" już dawno potrafią zagłusić :cool1: Ja mam dużo lepsze rozwiązanie :wink4:

Znaczy się ................ :mysli:

np.

GPS http://niebezpiecznik.pl/post/zagluszanie-gps-a/

GSM http://www.podsluchy.com.pl/produkty/zagluszacze/index.html

Musisz wiedzieć , że Ci "fachowcy" mają jeszcze duuuużo bardziej profesjonalne urządzonka :cool1:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czylo trzeba polegać na ubezpieczalni ,która może po jakichś 4 miesiącach po umorzeniu śledzctwa przez Policję wypłaci grosik za skradziony samochód.

Opublikowano

Czylo trzeba polegać na ubezpieczalni ,która może po jakichś 4 miesiącach po umorzeniu śledzctwa przez Policję wypłaci grosik za skradziony samochód.

Można założyć coś "nietypowego" :wink4:

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Ten gościu kiedyś mi sprawdzał VIN , jakby co to śmiało walcie do niego , miał już kiedyś wątek ale mu go usunęli , ciekawe jak długo ten wątek przetrwa http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=199006.new#new

Opublikowano

A ja w robocie i juz lece bo praca wzywa :wallbash:

Opublikowano

Daj dychnąć ślubnej :wink4:

Opublikowano

1200 :kox:

Opublikowano

Dostałem dziś wycenę i od poniedziałku rusza naprawa mojego paździocha :naughty:

Opublikowano

A ja w robocie i juz lece bo praca wzywa :wallbash:

Wiesiek Ty to nie odpuścisz tyj robocie :gwizdanie:

:wink4:

[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 14:52_________________________________________________

Dostałem dziś wycenę i od poniedziałku rusza naprawa mojego paździocha :naughty:

:good:

Ile ? Jeżeli to nie tajemnica :gwizdanie: Jak co to na PW :decayed:

Opublikowano

Robert :thumbup: :oklaski:

Opublikowano

Panowie zna ktoś fachowca co mi zrobi orurowanie do tłumików, najlepiej z kwasówki :cool1:

Opublikowano
Opublikowano

Panowie zna ktoś fachowca co mi zrobi orurowanie do tłumików, najlepiej z kwasówki :cool1:

Bakuś ? Jest z SJZ Artur powinien go znać

Opublikowano

Znam , ma tel.wył.

Opublikowano

Znam , ma tel.wył.

A nie wiesz gdzie mieszka itp. ?

...

Spadam się kapać a potem na rożno do kumpla :decayed:

Opublikowano

Wiem mniej więcej :mysli::rolleyes:

Opublikowano

Wiem mniej więcej :mysli::rolleyes:

Może podjedziesz , pogadasz z kolegą ... "po znajomości" może by jeszcze się podjął tego zadania :mysli:

Opublikowano

Wiem ,tylko w którym bloku mieszka , mam zacząć śpiewać :gwizdanie: :kox: pod blokiem serenady (nie znając klatki i tym bardziej mieszkania ) by go namierzyć

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wiem mniej więcej :mysli::rolleyes:

Może podjedziesz , pogadasz z kolegą ... "po znajomości" może by jeszcze się podjął tego zadania :mysli:

Tomek za to na pewno będzie wdzięczny ... zrobi Ci to czy tamto :jerk:

:tongue4: :tongue4: :tongue4::wink4::kox:

no no roberto widza mosz smaki w sobotnie popołudnie :decayed: Marzena Ci nie dała wczoraj że musisz się w jednorękiego bandyty bawić :decayed:?

Opublikowano

no no roberto widza mosz smaki w sobotnie popołudnie :decayed: Marzena Ci nie dała wczoraj że musisz się w jednorękiego bandyty bawić :decayed:?

:ssij::decayed:

Opublikowano

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.