Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w ustawieniach mam takie cos :D

screenjaa.jpg

Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 19:59_________________________________________________No niestety z niemieckim sie na tyle nie lubie, ze bede musial po angielsku meczyc sie w maju ponownie :P

Kurde co tam masz Chiński

A tak na spokojnie możesz przecież translatora używać i po jakimś czasie będziesz czytał w DE :cool1:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 20:07_________________________________________________No co śpicie :?:

jajajajaja Kali essen Kali trinken i bydzie gut :)

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I co kolos zaliczony Kali :decayed:

Opublikowano

I co kolos zaliczony Kali :decayed:

bądźmy dobrej myśli :decayed:

jutro kolejny :confused4: ;( :przebiegly:

Opublikowano

I co kolos zaliczony Kali :decayed:

bądźmy dobrej myśli :decayed:

jutro kolejny :confused4: ;( :przebiegly:

Ucz się synku ucz, nauka to potęgi klucz, a jak tych kluczy będziesz miał wiele, to zostaniesz woźnym :kox:

Opublikowano

Wieśku, mimo ze chińskie znaczki a powinno byc ang,niem, pol to nic nie daje ktore klikne, tak sobie poprostu dziala :)

Opublikowano

A jaką masz wersję

Opublikowano

mialem 3.51 tez tak bylo,. robilem update na 3.60 i doszedl ang bo wczesniej nie zaznaczylem i ciagle tak to wyglada :D

Mimo to schematy sa po niemiecku ale opis po pol jak zaloguje sie na usera a nie admina

Opublikowano
  • Autor

Badboy chcesz te dystanse :?:

Opublikowano
  • Autor

widzieliście nowy samochód Ronaldo :?:

136726b9001418d94da60fb5

Opublikowano
  • Autor

czy w dieslach (1Z, AFF, AFN, AVG) oprócz pompy wtryskowej jest jeszcze pompa paliwowa w baku :?:

Opublikowano

czy w dieslach (1Z, AFF, AFN, AVG) oprócz pompy wtryskowej jest jeszcze pompa paliwowa w baku :?:

Z mojej wiedzy nie, tylko PD

Opublikowano
  • Autor

no właśnie też mi się tak wydaje że w tych silnikach jest tylko wtryskowa :mysli:

Opublikowano

no właśnie też mi się tak wydaje że w tych silnikach jest tylko wtryskowa :mysli:

I dobrze Ci się wydaje[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 21:45_________________________________________________Spadam narka :hi:

Opublikowano

no właśnie też mi się tak wydaje że w tych silnikach jest tylko wtryskowa :mysli:

I dobrze Ci się wydaje

Dokładnie :good: w tych silnikach jest tylko pompa wtryskowa

[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 22:41_________________________________________________danielom jeszcze raz DZIĘKI , o te schematy właśnie chodziło :good::notworthy:

Opublikowano

blant88 jaki masz telefon? Ja będę sobie ładowarkę zamawiał to jedną paczką przyjdzie z Twoim uchwytem.

Robert nie gadaj ,ze 1 bak na miesiąc :blink: ,przepalisz ?

Ja dziś dokończyłem trzeci (1 tankowany w niedzielę) więc jeżdżony od poniedziałku.

Ale pany dziś miałem czasówkę : z centrum wrocka 218 km do mnie pod blok 1:50 h :gwizdanie: . Ta moja skrzynia ma ze mną przeje.ane :kox::decayed: .

Opublikowano

blant88 jaki masz telefon? Ja będę sobie ładowarkę zamawiał to jedną paczką przyjdzie z Twoim uchwytem.

Robert nie gadaj ,ze 1 bak na miesiąc :blink: ,przepalisz ?

Ja dziś dokończyłem trzeci (1 tankowany w niedzielę) więc jeżdżony od poniedziałku.

Ale pany dziś miałem czasówkę : z centrum wrocka 218 km do mnie pod blok 1:50 h :gwizdanie: . Ta moja skrzynia ma ze mną przeje.ane :kox::decayed: .

ja ostatnio jadąc z k-ce do chałupek- 35min :)

200-230 na autobahnie :decayed:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 23:26_________________________________________________spalanie 10l :decayed:

Opublikowano

To ja pod blokiem sprawdziłem fis i było 13,8 :evil: i średnia z dzisiejszych 452 km 114 km/h :przebiegly: .

Opublikowano

Robert ciesze się że pomogłem :) Polecam sie na przyszłość :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.