Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja nie narzekam w czerwcu jak dożyje będę mógł iść na emeryturę ,swoje odjebałem :wallbash:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 20:18_________________________________________________Nie spiesz się szanuj zdrowie

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja nie narzekam w czerwcu jak dożyje będę mógł iść na emeryturę ,swoje odjebałem :wallbash:

tyś sie tego narobił a jo byda jeboł do 65 mój ojciec na emeryturze jeszcze robi w czechach górnik do 65 za***rdala :cool1:
Opublikowano

Ja nie narzekam w czerwcu jak dożyje będę mógł iść na emeryturę ,swoje odjebałem :wallbash:

:good:

... a potem do firmy kapy w przodku nosić :gwizdanie:

:tongue4:

Opublikowano
Nie spiesz się szanuj zdrowie
to nie państwowy zakład im więcej robię więcej mam :rolleyes:
Opublikowano

tyś sie tego narobił a jo byda jeboł do 65 mój ojciec na emeryturze jeszcze robi w czechach górnik do 65 zasuwa :cool1:

trzeba było iść na gruba , z drugiej strony nie wiadomo czy tego te jebańce z naszym rządzie nie zmienią i też będziemy orać do 65 :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

czechach górnik do 65 zasuwa :cool1

Tak na pewno ,tylko na dole może przepracować max 15 lat bo potem się już do pracy w górnictwie nie nadaje.

Poczytaj dobrze

Opublikowano

zmienią pułtuski :tongue4:

Opublikowano

a potem do firmy kapy w przodku nosić :gwizdanie:

:takiego:

tyś sie tego narobił a jo byda jeboł do 65 mój ojciec na emeryturze jeszcze robi w czechach górnik do 65 zasuwa :cool1:

trzeba było iść na gruba , z drugiej strony nie wiadomo czy tego te jebańce z naszym rządzie nie zmienią i też będziemy orać do 65 :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Te nędzne ciule z PO :kwasny:

Opublikowano

to nie państwowy zakład im więcej robię więcej mam :rolleyes:

A widzisz jak cenisz swoje zdrowie :gwizdanie: :cool1:

Z drugiej strony to nie masz co narzekać na warunki skoro sam sobie je takie stwarzasz :cool1:

Opublikowano

nie wiem dokładnie ale kilku moich znajomych tam pracuje i mówili że do 65

Opublikowano

A kaj je prezes co tak jebie przy tych autach :?:

Opublikowano

to nie państwowy zakład im więcej robię więcej mam :rolleyes:

A widzisz jak cenisz swoje zdrowie :gwizdanie: :cool1:

Z drugiej strony to nie masz co narzekać na warunki skoro sam sobie je takie stwarzasz :cool1:

nie narzekam tylko porównuję
Opublikowano

a potem do firmy kapy w przodku nosić :gwizdanie:

:takiego:

tyś sie tego narobił a jo byda jeboł do 65 mój ojciec na emeryturze jeszcze robi w czechach górnik do 65 zasuwa :cool1:

trzeba było iść na gruba , z drugiej strony nie wiadomo czy tego te jebańce z naszym rządzie nie zmienią i też będziemy orać do 65 :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Te nędzne ciule z PO :kwasny:

Wiesiek to nie żadne nędzne ciule z PO... ktoś w końcu musi zakończyć tą sielankę służb mundurowych i dołowych na kopalni... absolutnie nie mówię że muszą jebać na dole do 65 ale napewno znajdzie się zajęcie do takich, np zjeżdżanie windą na dól i do góry...a nie że robi to jedna osoba na grubie do 40 np. i cieszy się emeryturą bo się narobiła jak h*j, to chore i coś trzeba z tym zrobić.

Opublikowano

A kaj je prezes co tak jebie przy tych autach :?:

No teraz się chwycił blacharki , lakierowania , mechaniki to pewnie roboty ma w uj :mysli: :gwizdanie:

Opublikowano

nędzne ciule z PO tylko patrzą jak na górników nie płacić emerytur i tylko o to im chodzi a nie o równe traktowanie wszystkich

Opublikowano

póki co oprócz tych nędznych ciuli z PO nie ma żadnej alternatywy w sejmie. no chyba że chcecie aby polską rządziła rozgniewana kaczka która będzie usuwała każdego kto stanie jej na drodze.

Opublikowano

a potem do firmy kapy w przodku nosić :gwizdanie:

:takiego:

tyś sie tego narobił a jo byda jeboł do 65 mój ojciec na emeryturze jeszcze robi w czechach górnik do 65 zasuwa :cool1:

trzeba było iść na gruba , z drugiej strony nie wiadomo czy tego te jebańce z naszym rządzie nie zmienią i też będziemy orać do 65 :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Te nędzne ciule z PO :kwasny:

Wiesiek to nie żadne nędzne ciule z PO... ktoś w końcu musi zakończyć tą sielankę służb mundurowych i dołowych na kopalni... absolutnie nie mówię że muszą jebać na dole do 65 ale napewno znajdzie się zajęcie do takich, np zjeżdżanie windą na dól i do góry...a nie że robi to jedna osoba na grubie do 40 np. i cieszy się emeryturą bo się narobiła jak h***, to chore i coś trzeba z tym zrobić.

Robert ktoś sie prosi o łomot :decayed:

Opublikowano

nędzne ciule z PO tylko patrzą jak na górników nie płacić emerytur i tylko o to im chodzi a nie o równe traktowanie wszystkich

Wreszcie mądrze gadasz :good:

Takie składki jakie odprowadza górnik ( czy każdy pracownik KWK ) to aż łeb boli ile bym miał za X lat naskładane na swoim koncie

Opublikowano

póki co oprócz tych nędznych ciuli z PO nie ma żadnej alternatywy w sejmie. no chyba że chcecie aby polską rządziła rozgniewana kaczka która będzie usuwała każdego kto stanie jej na drodze.

Ty kończ szkoła i patrz stąd wy***rdalać bo nie ma przyszłości w tym kraju rządzonym przez debili

Opublikowano

kaczka podważa prawdziwość urzędów które zostały demokratycznie wybrane, tego nikt do tej pory nie robił. Pomyslcie co by robiła gdyby sama sie do władzy dorwała.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.