Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chyba żartujesz :tongue4:

Serio , tak mi dziwnie we wszystkich stawach strzela , tu mnie kostka boli , za chwilę strzeli w łokciu i boli ze pół godziny ... czyżby Game Over ze mną :mysli:

:bry::hi: Sypiesz sie synku ,bo Mosz za mało ruchu jak Bys jezdził pokopac foosball to by tego nie było :naughty::decayed::wink4:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Artur albo Tomek gdzie i za ile kupiliście uchwyt na tel do auta bo wy macie przymocowany uchwyt na konsoli bo na szybe są ale to jest lipa

Opublikowano

Kurna jutro po Fiona do KR z rana leca :naughty:

Opublikowano

Kurna jutro po Fiona do KR z rana leca :naughty:

a mosz krzydła :tongue4:
Opublikowano

Kurna jutro po Fiona do KR z rana leca :naughty:

Fiona sie w KR bawi ja :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 19:37_________________________________________________fajne miasto szczególnie nocą :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Kurna jutro po Fiona do KR z rana leca :naughty:

Fiona sie w KR bawi ja :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 19:37_________________________________________________fajne miasto szczególnie nocą :gwizdanie: :naughty:

Już się pobawiła samcem i ma dosyć, teraz czekać co z tego będzie :gwizdanie:

Opublikowano

to ta twoja tygrysica, wysłałeś ją do shreka :decayed:

Opublikowano

Sypiesz sie synku ,bo Mosz za mało ruchu jak Bys jezdził pokopac foosball to by tego nie było :naughty::decayed::wink4:

Zdziwiłbyś się ile mam ruchu w robocie :cool1:

Opublikowano

to ta twoja tygrysica, wysłałeś ją do shreka :decayed:

Yhy i nie wysłałeś tylko zawiozłeś.

Opublikowano

Sypiesz sie synku ,bo Mosz za mało ruchu jak Bys jezdził pokopac foosball to by tego nie było :naughty::decayed::wink4:

Zdziwiłbyś się ile mam ruchu w robocie :cool1:

dużo wagoników jeździ :polew:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 19:55_________________________________________________

to ta twoja tygrysica, wysłałeś ją do shreka :decayed:

Yhy i nie wysłałeś tylko zawiozłeś.

to prawdziwe kocisko panisko jak każe się wozić :rolleyes:
Opublikowano

A co też masz lumbago :gwizdanie:

lumbago to korzonki itp. , ... miałem/mam bardzo poważne problemy z kręgosłupem i o mały włos uniknąłem operacji kręgosłupa , co podobno i tak mnie czeka w przyszłości ... tylko te strzelanie w stawach ostatnio :mysli:

Opublikowano

A jak :decayed:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 19:56_________________________________________________

A co też masz lumbago :gwizdanie:

lumbago to korzonki itp. , ... miałem/mam bardzo poważne problemy z kręgosłupem i o mały włos uniknąłem operacji kręgosłupa , co podobno i tak mnie czeka w przyszłości ... tylko te strzelanie w stawach ostatnio :mysli:

Uuuu to chłopie uważaj

Opublikowano

A co też masz lumbago :gwizdanie:

lumbago to korzonki itp. , ... miałem/mam bardzo poważne problemy z kręgosłupem i o mały włos uniknąłem operacji kręgosłupa , co podobno i tak mnie czeka w przyszłości ... tylko te strzelanie w stawach ostatnio

ćwicz mięśnie pleców to unikniesz operacji :wink4:
Opublikowano

tylko te strzelanie w stawach ostatnio :mysli

Galert z golonek i pomoże i to wcale nie są żarty :good:

Opublikowano

dużo wagoników jeździ :polew:

ciekawe czy byś się tak śmiał jakbyś miał dziennie ( nie zawsze ) ze 4-5 km pieszo w jedną stronę ( pod górkę , z górki itp. ) do ściany za***rdalać :cool1:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 19:59_________________________________________________

tylko te strzelanie w stawach ostatnio :mysli

Galert z golonek i pomoże i to wcale nie są żarty :good:

kupiłem potas i magnez podobno ma to pomóc :mysli:

Opublikowano

ćwicz mięśnie pleców to unikniesz operacji :wink4:

Nie pomoże :no:

Opublikowano

Galert z golonek i pomoże i to wcale nie są żarty :good:

A poza tym galet :slina: :slina: :slina::good:

Opublikowano

ciekawe czy byś się tak śmiał jakbyś miał dziennie ( nie zawsze ) ze 4-5 km pieszo w jedną stronę ( pod górkę , z górki itp. ) do ściany zasuwać :cool1

Co On wie o zabijaniu :decayed:

Opublikowano

ćwicz mięśnie pleców to unikniesz operacji :wink4:

Nie pomoże :no:

No właśnie podobno nie ma "ucieczki" przed tym co mnie czeka w przyszłości ... można tylko próbować to odwlekać

Opublikowano

pomoże też miałem potworny ból pleców teraz nie wiem co to ból :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.