Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

póki co oprócz tych nędznych ciuli z PO nie ma żadnej alternatywy w sejmie. no chyba że chcecie aby polską rządziła rozgniewana kaczka która będzie usuwała każdego kto stanie jej na drodze.

jestem za wsadzeniem wszystkich do worka i wyjebaniem do libii :naughty:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jestem za wsadzeniem wszystkich do worka i wyjebaniem do libii :naughty:

:good:

Opublikowano

Robert ktoś sie prosi o łomot :decayed:

No :baseball:

Wiesiek jadymy z kilofami do tego Rudyszwałdu zrobić porządek ? :naughty: :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

skończcie o tych pierdach politycznych :sick3:

Opublikowano

Robert ktoś sie prosi o łomot :decayed:

No :baseball:

Wiesiek jadymy z kilofami do tego Rudyszwałdu ? :naughty: :gwizdanie: :kox:

se pogodocie ze starszym on też mo kilofa ale z płoczki :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

se pogodocie ze starszym on też mo kilofa ale z płoczki :naughty: :gwizdanie:

Ni mo szans z dwoma "fachowcami" :gwizdanie: :cool1:

:decayed:

Opublikowano

Robert ktoś sie prosi o łomot :decayed:

No :baseball:

Wiesiek jadymy z kilofami do tego Rudyszwałdu zrobić porządek ? :naughty: :gwizdanie: :kox:

W weekend :baseball:

Robert ktoś sie prosi o łomot :decayed:

No :baseball:

Wiesiek jadymy z kilofami do tego Rudyszwałdu ? :naughty: :gwizdanie: :kox:

se pogodocie ze starszym on też mo kilofa ale z płoczki :naughty: :gwizdanie:

Co już sie boisz tatom się zasłaniosz co :gwizdanie:

Opublikowano

póki co oprócz tych nędznych ciuli z PO nie ma żadnej alternatywy w sejmie. no chyba że chcecie aby polską rządziła rozgniewana kaczka która będzie usuwała każdego kto stanie jej na drodze.

Ty kończ szkoła i patrz stąd wy***rdalać bo nie ma przyszłości w tym kraju rządzonym przez debili

niby ja ale jo ciągle mom nadzieja, może złudno że coś się w końcu poprawi...a narzekanie mają polacy we krwi... a najeździłem się trochę do de i tam też tylko narzekają... najpierw spróbuja tu, a co z tego wyjdzie zobaczymy:) trza byc dobrej myśli :wink4:

Opublikowano

skończcie o tych pierdach politycznych :sick3:

A co powiecie o cenach paliw ? Fajnie się robi nie :naughty:

Opublikowano

se pogodocie ze starszym on też mo kilofa ale z płoczki :naughty: :gwizdanie:

Ni mo szans z dwoma "fachowcami" :gwizdanie: :cool1:

:decayed:

ciekawe jak bydziesz śpiewoł w obliczu ober steigra :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 20:39_________________________________________________

skończcie o tych pierdach politycznych :sick3:

A co powiecie o cenach paliw ? Fajnie się robi nie :naughty:

i tym że akcyza ma wzrosnąć na gnój o 60gr :kwasny:

Opublikowano

póki co oprócz tych nędznych ciuli z PO nie ma żadnej alternatywy w sejmie. no chyba że chcecie aby polską rządziła rozgniewana kaczka która będzie usuwała każdego kto stanie jej na drodze.

Ty kończ szkoła i patrz stąd wy***rdalać bo nie ma przyszłości w tym kraju rządzonym przez debili

niby ja ale jo ciągle mom nadzieja, może złudno że coś się w końcu poprawi...a narzekanie mają polacy we krwi... a najeździłem się trochę do de i tam też tylko narzekają... najpierw spróbuja tu, a co z tego wyjdzie zobaczymy:) trza byc dobrej myśli :wink4:

Andrzej dej se spokuj jo tak czekom przeszło 40 lot :wallbash:

skończcie o tych pierdach politycznych :sick3:

A co powiecie o cenach paliw ? Fajnie się robi nie :naughty:

Bo rząd dopuszcza do spekulacji cenami im to jedno kasy mają dość

Opublikowano

niby ja ale jo ciągle mom nadzieja, może złudno że coś się w końcu poprawi...a narzekanie mają polacy we krwi... a najeździłem się trochę do de i tam też tylko narzekają... najpierw spróbuja tu, a co z tego wyjdzie zobaczymy:) trza byc dobrej myśli :wink4:

Jak masz kogoś w DE to wypieprzaj tam jak najszybciej , dobrze Ci radzę , też miałem kiedyś szansę wyjechać tyle że do Danii ale zjebałem to i do dziś żałuję :wallbash:

Opublikowano

póki co oprócz tych nędznych ciuli z PO nie ma żadnej alternatywy w sejmie. no chyba że chcecie aby polską rządziła rozgniewana kaczka która będzie usuwała każdego kto stanie jej na drodze.

Ty kończ szkoła i patrz stąd wy***rdalać bo nie ma przyszłości w tym kraju rządzonym przez debili

niby ja ale jo ciągle mom nadzieja, może złudno że coś się w końcu poprawi...a narzekanie mają polacy we krwi... a najeździłem się trochę do de i tam też tylko narzekają... najpierw spróbuja tu, a co z tego wyjdzie zobaczymy:) trza byc dobrej myśli :wink4:

wyjdzie kolejne rozkradanie tego co zostało i nAZYWO SIĘ TO PRYWATYZACJA :polew:
Opublikowano

:hi:

Artur albo Tomek gdzie i za ile kupiliście uchwyt na tel do auta bo wy macie przymocowany uchwyt na konsoli bo na szybe są ale to jest lipa

allegro :wink4:

Opublikowano

CENA PALIWA TO DWIE TRZECIE PODATKI :cool1:

Opublikowano

ida :palacz:

Opublikowano

niby ja ale jo ciągle mom nadzieja, może złudno że coś się w końcu poprawi...a narzekanie mają polacy we krwi... a najeździłem się trochę do de i tam też tylko narzekają... najpierw spróbuja tu, a co z tego wyjdzie zobaczymy:) trza byc dobrej myśli :wink4:

Jak masz kogoś w DE to wypieprzaj tam jak najszybciej , dobrze Ci radzę , też miałem kiedyś szansę wyjechać tyle że do Danii ale zjebałem to i do dziś żałuję :wallbash:

Akurat tam też już nima tak kolorowo, chyba że lubisz turasów :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

niby ja ale jo ciągle mom nadzieja, może złudno że coś się w końcu poprawi...a narzekanie mają polacy we krwi... a najeździłem się trochę do de i tam też tylko narzekają... najpierw spróbuja tu, a co z tego wyjdzie zobaczymy:) trza byc dobrej myśli :wink4:

Jak masz kogoś w DE to wypieprzaj tam jak najszybciej , dobrze Ci radzę , też miałem kiedyś szansę wyjechać tyle że do Danii ale zjebałem to i do dziś żałuję :wallbash:

Ja też zajebałem w 89 roku tera był bych przygłupi polski niemiec

póki co oprócz tych nędznych ciuli z PO nie ma żadnej alternatywy w sejmie. no chyba że chcecie aby polską rządziła rozgniewana kaczka która będzie usuwała każdego kto stanie jej na drodze.

Ty kończ szkoła i patrz stąd wy***rdalać bo nie ma przyszłości w tym kraju rządzonym przez debili

niby ja ale jo ciągle mom nadzieja, może złudno że coś się w końcu poprawi...a narzekanie mają polacy we krwi... a najeździłem się trochę do de i tam też tylko narzekają... najpierw spróbuja tu, a co z tego wyjdzie zobaczymy:) trza byc dobrej myśli :wink4:

wyjdzie kolejne rozkradanie tego co zostało i nAZYWO SIĘ TO PRYWATYZACJA :polew:

Patrz prywatyzacja JSW SA

Opublikowano

CENA PALIWA TO DWIE TRZECIE PODATKI :cool1:

Ok 90%

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.