Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ciekawe czy byś się tak śmiał jakbyś miał dziennie ( nie zawsze ) ze 4-5 km pieszo w jedną stronę ( pod górkę , z górki itp. ) do ściany zasuwać :cool1

Co On wie o zabijaniu :decayed:

No właśnie :decayed:

Dziennie wstaje o 9:00 i się byczy , leber

[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 20:02_________________________________________________

pomoże też miałem potworny ból pleców teraz nie wiem co to ból :wink4:

Mnie plecy nie bolały tylko noga , a dokładniej miałem/mam prawie zmiażdżony dysk L5/S1 i uciśnięty nerw kulszowy ( tzw. rwa kulszowa )

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ciekawe czy byś się tak śmiał jakbyś miał dziennie ( nie zawsze ) ze 4-5 km pieszo w jedną stronę ( pod górkę , z górki itp. ) do ściany zasuwać :cool1

Co On wie o zabijaniu :decayed:

:good: kożdego szkoda zamieńił byś się na robotę w pyle i w wodzie to dopiero byś narzekał na reumatyzm :gwizdanie:
Opublikowano

:good: kożdego szkoda zamieńił byś się na robotę w pyle i w wodzie to dopiero byś narzekał na reumatyzm :gwizdanie:

A ja w czym robię , myślisz , że nie ma tam pyłu , wody , zajebistej temperatury , wilgotności ... :cool1:

Opublikowano
No właśnie

Dziennie wstaje o 9:00 i się byczy , leber

skończyło się lebrowanie wstaję o 5 i pracuję często do 18 nie mam czasu na forum ;(
Opublikowano

ćwicz mięśnie pleców to unikniesz operacji :wink4:

Nie pomoże :no:

No właśnie podobno nie ma "ucieczki" przed tym co mnie czeka w przyszłości ... można tylko próbować to odwlekać

Kumpel jest po takiej operacji długo zwlekał ale nie uciekł od tego :thumbdown:

pomoże też miałem potworny ból pleców teraz nie wiem co to ból :wink4:

Ja rok L4 i sanatorium ze starkami :naughty:

Opublikowano

Ale koniec wadzenia się o robotę , każdy ma co ma :cool1:

[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 20:06_________________________________________________

Ja rok L4 i sanatorium ze starkami :naughty:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

mówię o pyle krzemowym (z tego pylica krzemionkowa jedna z najgorszych zabija) i woda na pewno nie wali po tobie całym :(

Opublikowano
No właśnie

Dziennie wstaje o 9:00 i się byczy , leber

skończyło się lebrowanie wstaję o 5 i pracuję często do 18 nie mam czasu na forum ;(

Wreszcie , żeś się chwycił roboty :?: :!: :shocked::blink:

:tongue4:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 20:08_________________________________________________

mówię o pyle krzemowym (z tego pylica krzemionkowa jedna z najgorszych zabija) i woda na pewno nie wali po tobie całym :(

A jak jadą w kamieniu ( np. są przerosty , albo idziesz do przodka ) to myślisz , że jakie tam są skały ? Jest też krzemionka , piaskowiec ... :wink4:

Opublikowano

z bólu kręgosłupa wyleczyłem się trzy lata temu :gwizdanie:

Opublikowano

A ja w czym robię , myślisz , że nie ma tam pyłu , wody , zajebistej temperatury , wilgotności ...

Fabryka czekoladek

Opublikowano

i ten pył mosz dziennie ?

Opublikowano

mówię o pyle krzemowym (z tego pylica krzemionkowa jedna z najgorszych zabija) i woda na pewno nie wali po tobie całym :(

trzeba było się uczyć a nie na szkołę kamieniami ciepać :gwizdanie: :cool1:

:tongue4:

Opublikowano

z bólu kręgosłupa wyleczyłem się trzy lata temu :gwizdanie:

Różne są przyczyny jedne da sie uleczyć innych nie

Opublikowano

i ten pył mosz dziennie ?

A jak myślisz ? Wyjeżdżam z dołu to tylko oczy i zęby widać reszta jest czarne ew. siwo-czarne ( jak jadą w kamieniu )

Opublikowano

i ten pył mosz dziennie ?

Nie yno w sobota i niedziela

Opublikowano

mówię o pyle krzemowym (z tego pylica krzemionkowa jedna z najgorszych zabija) i woda na pewno nie wali po tobie całym :(

trzeba było się uczyć a nie na szkołę kamieniami ciepać :gwizdanie: :cool1:

:tongue4:

trza sie trzymać rodzinnego byznesa :cool1:
Opublikowano

A kto najczęściej choruje na pylice górnik czy kamieniarz i zmień maszyny to woda nie poleci po tobie yno po kamieniu

Opublikowano

A kto najczęściej choruje na pylice górnik czy kamieniarz i zmień maszyny to woda nie poleci po tobie yno po kamieniu

nie zawsze się da jak się człowiek śpieszy :no: trza sie było uczyć a nie narzekać :gwizdanie:
Opublikowano

... i zmień maszyny to woda nie poleci po tobie yno po kamieniu

Albo tylko poustawiaj te zraszanie tak jak ma być a nie , że nie ma czasu itp ..

nie zawsze się da jak się człowiek śpieszy :no:

A widzisz , właśnie o tym pisałem :cool1:

Opublikowano

... i zmień maszyny to woda nie poleci po tobie yno po kamieniu

Albo tylko poustawiaj te zraszanie tak jak ma być a nie , że nie ma czasu itp ..

nie zawsze się da jak się człowiek śpieszy :no:

A widzisz , właśnie o tym pisałem :cool1:

:tongue4: no raczej ni ma :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.