Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

wporząsiu, trochę zajechany ale zadowolony z dzisiejszego dnia :>

To spoko :good: Klapa widziałem pomalowana , szkoda , że pomalowaliście tą gąbkę co jest pod tablicą rej. - będzie teraz twarda

niech sobie jest twarda :tongue4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

niech sobie jest twarda :tongue4:

będzie drgała tablica , też tak mi szwagier pomalował w [b5] tylną klapę , musiałem pod tablicę zapodać dodatkową gąbkę :wink4:

[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 22:29_________________________________________________Spadam spać

Narka :hi:

Opublikowano

:hi: emeryty albo przedstawiciele klubu narzekaczy :decayed:

:hi:

Artur albo Tomek gdzie i za ile kupiliście uchwyt na tel do auta bo wy macie przymocowany uchwyt na konsoli bo na szybe są ale to jest lipa

allegro :wink4:

tam powinny być :wink4:

CENA PALIWA TO DWIE TRZECIE PODATKI :cool1:

Ok 90%

50% :gwizdanie: nie jesteście na bieżąco

Roboty się chycić ,a nie marudzić na forum A4 :cool1:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Sypiesz sie synku ,bo Mosz za mało ruchu jak Bys jezdził pokopac foosball to by tego nie było :naughty::decayed::wink4:

Zdziwiłbyś się ile mam ruchu w robocie :cool1:

Robota to nie sport -a sport to zdrowie (puki mama się nie dowie,jak sie dowie lekkoatletyka dookoła stolika) :wink4::naughty:
Opublikowano

Piotrek rymujesz z rana ,coś taki wesoły ? Wracasz z lewizny :gwizdanie: :naughty::decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Artur albo Tomek gdzie i za ile kupiliście uchwyt na tel do auta bo wy macie przymocowany uchwyt na konsoli bo na szybe są ale to jest lipa

allegro :wink4:

tam powinny być :wink4:

właśnie że szukałem i kapa nie widziałem :(

Opublikowano

:hi: :hi:

mom sprawa przedstawicieli Dieslów :embarrassed: czy jak tankujecie bierzecie fakturki na firme czy paragony lub nic , a jezeli nic lub paragon - jak bym wam podal dane do fv nie byl by problem gdybyscie mi fv zbierali ? i na spocie bym odebral - info na PW

:wink4:

Opublikowano

a nie jest tak ze wystawiaja na dany nr tablic?

Opublikowano

a nie jest tak ze wystawiaja na dany nr tablic?

powinni,ale mozesz podac inne nr tablic - wszystko do dogadania z kasjerem(bez opłat)
Opublikowano

przeslij na PW dane :)

Opublikowano

:hi:

Fiona doma ale do roboty nie zdążyłem :angry:

Opublikowano

:bry:

Fiona doma ale do roboty nie zdążyłem

bydzie co z tego :cool1:
Opublikowano

Artur albo Tomek gdzie i za ile kupiliście uchwyt na tel do auta bo wy macie przymocowany uchwyt na konsoli bo na szybe są ale to jest lipa

allegro :wink4:

tam powinny być :wink4:

właśnie że szukałem i kapa nie widziałem :(

A jaki masz tel ??

Opublikowano

bydzie co z tego :cool1:

Łobejżymy :naughty:

Opublikowano

bydzie co z tego :cool1:

Łobejżymy :naughty:

małe shreki sztuk 6 :decayed:
Opublikowano

Mam nadzieję że te 600km i 300 zł nie poszło na marne :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.