Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

teeeeee to wyście tu som zza wody a nie my :decayed: :decayed: :decayed:

Siedź tam cicho cesaroku jeden :gwizdanie:

:decayed:

[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 18:04_________________________________________________

ciekawe jak tam Ariel z wusztami Pisałem mu esa ,ale na razie nie odpisał

Teść jutro będzie wędził , więc chyba nie będę brał od Ariela mięcha/boczku , może wezmę tylko ze 1 kg wusztu

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Roberto byłem ostatnio obok Ciebie w sklepie popytac o tarcze,ale lipa-ta Pani za bardzo nie wiedziała ,słyszała na temat ATE,TRW,czy Zimme-n .Od Boscha w dół sa :decayed:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 18:07_________________________________________________To zamawiam u Ciebie te od tescia :wink4::naughty: Podziel sie :gwizdanie:

Opublikowano

teeeeee to wyście tu som zza wody a nie my :decayed: :decayed: :decayed:

Siedź tam cicho cesaroku jeden :gwizdanie:

:decayed:

[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 18:04_________________________________________________

ciekawe jak tam Ariel z wusztami Pisałem mu esa ,ale na razie nie odpisał

Teść jutro będzie wędził , więc chyba nie będę brał od Ariela mięcha/boczku , może wezmę tylko ze 1 kg wusztu

cesaroku? chopie Ty chyba nie wiesz co godosz :wink4: :gwizdanie:

Opublikowano

To zamawiam u Ciebie te od tescia :wink4::naughty: Podziel sie :gwizdanie:

A Ty co, mosz lokatora :?:

Opublikowano

mam do was takie pytanko kto ma kabelek do VW Polo IV 2003r :?: bo ja mam kabelek ale zwykły KKL OBDII i niewiem czy spasuje :(

Przecież zwykły KKL też powinien spasować ( tam nie ma jeszcze "pełnej" szyny CAN ) :wink4:

no o to właśnie mi chodziło tzn Robercie bedzie pasować ? a sprawa jest taka gdzie w polo sie znajduje te wyjscie :?: :embarrassed:

Opublikowano

Daniel google

Opublikowano

Daniel google

szukałem i szukam :> :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 19:45_________________________________________________znalazłem hyhy :>

:wink4:

Opublikowano

blant to jaki w końcu masz ten tel :chytry:

komórkowy zapewne :embarrassed:

na korbka z mody wyszły :decayed::tongue4::polew:

Opublikowano

blant to jaki w końcu masz ten tel :chytry:

komórkowy zapewne :embarrassed:

na korbka z mody wyszły :decayed::tongue4::polew:

No to czamu ty jeszcze mosz na korba :decayed:

Opublikowano

To zamawiam u Ciebie te od tescia :wink4::naughty: Podziel sie :gwizdanie:

A Ty co, mosz lokatora :?:

Niy swieta ida :> trza sie zaopatrzyc Ariel niedługo sie odezwie,dzisiaj chyba szynki wedzi jego fater :wink4:
Opublikowano

Spadam narta :hi:

Opublikowano
:hi: wszyscy uciekli :confused4:
Opublikowano

blant to jaki w końcu masz ten tel :chytry:

komórkowy zapewne :embarrassed:

na korbka z mody wyszły :decayed::tongue4::polew:

No to czamu ty jeszcze mosz na korba :decayed:

Chyba tyś se przysnił ta korba :tongue4:
Opublikowano

No po robocie :tongue4:.

Wiesiek moje myślenie jest takie ,że jak widzę w lusterku zbliżające się auto ,czy motor to spieprzam na prawy . :gwizdanie:

A jak ludzie nie zaglądają to trza ich z prawej brać.

Opublikowano

No po robocie :tongue4:.

Wiesiek moje myślenie jest takie ,że jak widzę w lusterku zbliżające się auto ,czy motor to spieprzam na prawy . :gwizdanie:

A jak ludzie nie zaglądają to trza ich z prawej brać.

Chciał bym sie jeszcze z Wami napić

Opublikowano

No to Ci akurat obiecać mogę :wink4::decayed:

Opublikowano

No to Ci akurat obiecać mogę :wink4::decayed:

Artek jako niedzeiela weczer :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.