Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra , ida żrać zaś tego STOCKA :decayed:

Nara :hi:

Może tu potem zajrzę :kox:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no no roberto widza mosz smaki w sobotnie popołudnie :decayed: Marzena Ci nie dała wczoraj że musisz się w jednorękiego bandyty bawić :decayed:?

:ssij::decayed:

hahhahaha skasował posta :decayed:

tutaj była mowa o :jerk: a nie o :ssij: nie za moc być chcioł haha napewno Ci połyk po głowie jeszcze chodzi

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 18:02_________________________________________________

Dobra , ida żrać zaś tego STOCKA :decayed:

Nara :hi:

Może tu potem zajrzę :kox:

ze szkłym go bydziesz wp***dalać ? no to smacznego :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Dobre :good::kox:

[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 18:04_________________________________________________

hahhahaha skasował posta :decayed:

Skasowałem bo jeszcze się ktoś obrazi :gwizdanie: :cool1:

ze szkłym go bydziesz wp***dalać ? no to smacznego :decayed: :decayed: :decayed:

Nie napisałem wp***dalać tylko

ŻRAĆ :cool1:

Opublikowano

Dobre :good::kox:

[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 18:04_________________________________________________

hahhahaha skasował posta :decayed:

Skasowałem bo jeszcze się ktoś obrazi :gwizdanie: :cool1:

ze szkłym go bydziesz wp***dalać ? no to smacznego :decayed: :decayed: :decayed:

Nie napisałem wp***dalać tylko

ŻRAĆ :cool1:

w takim bądź razie będziesz go ŻROŁ ze szkłym ? :decayed:

Opublikowano

Te cza pisać prosto z mostu ,a nie kasować pisanie.[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 18:11_________________________________________________ :facepalm:

Opublikowano

Te cza pisać prosto z mostu ,a nie kasować pisanie.

jaja wycykoł se z tym :jerk: haha czyli jednak coś musi być na rzeczy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

podzieliłbyś się roberto tą potrawą STOCKową :tongue4: :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 18:14_________________________________________________:facepalm:

Opublikowano
:decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 18:19_________________________________________________Trzeba Wojtka zapytać, bo on jako tako miał dobry kontakt z Bakusiem...
Opublikowano

Oder GG :gwizdanie:

Opublikowano

Kliknięte :wink4:

Opublikowano

Jestem po obiadku, fasolka po bretońsku z repetą była więc nie wiem ,czy dasz radę ze mną w aucie wysiedzieć :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jestem po obiadku, fasolka po bretońsku z repetą była więc nie wiem ,czy dasz radę ze mną w aucie wysiedzieć :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to dzisio nii :tongue4:

Opublikowano

Bakuś jest na jakimś kontrakcie w Holandii z tego co mi pisał

Opublikowano

Jestem po obiadku, fasolka po bretońsku z repetą była więc nie wiem ,czy dasz radę ze mną w aucie wysiedzieć :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to dzisio nii :tongue4:

:decayed:

Opublikowano

Ściągają mnie do swd'u . Zadzwonie jak tam zajade.

Opublikowano

mam nadzieję,że na dziś już se dadzą spokój ,wracam zaraz do domku :lazy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.