Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak H4mm3R robił grila toś Ty mógł o towarzystwo zadbać, obowiązkami trza się dzielić :wink4: :>[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 10:53_________________________________________________ Na takie babki trza robić-przynajmniej tak było do tej pory. One robią na Ciebie :blink: ?

Farciarz :decayed:

miołeś być i przywieźć z SJZ a nie lecisz w kulki - se wymigujesz ostatnio :tongue4:

na Tomka chrzcie ksiądz wylol liter wody święconej :tongue4: abo co innego

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Rozumiem ,że one za to płacą , no bo chyba nie Ty :decayed::cool1:

Opublikowano

Rozumiem ,że one za to płacą , no bo chyba nie Ty :decayed::cool1:

Nie nie, Ty płacisz mi a one zrobią Tobie co zechcesz :decayed:

Opublikowano

Ja za to jeszcze nie płaciłem i nie zamierzam . :cool1:

Jak już to by mi kobitka musiała zapłacić :kox::decayed:.

Opublikowano
:hi: po robocie
Opublikowano
Opublikowano

:hi: po robocie

... H4mm3R robił grila ...

I nie zaprosił mnie :?: :!: :mysli::foch:

:tongue4:

Opublikowano

:hi:Mam pytanie potrzebuje wyprać tapicerkę w moim AUDI :> i może wiecie gdzie zrobią to dobrze bo już mialem w paru miejscach i w innych samochodach i nigdzie nie byłem zadowolony więc proszę o pomoc :mysli::)

Opublikowano

:hi:Mam pytanie potrzebuje wyprać tapicerkę w moim AUDI :> i może wiecie gdzie zrobią to dobrze bo już mialem w paru miejscach i w innych samochodach i nigdzie nie byłem zadowolony więc proszę o pomoc :mysli::)

najlepiej samemu a jak nie to polecam tą myjnię naprzeciw ZUS-u :wink4:
Opublikowano

:hi:Mam pytanie potrzebuje wyprać tapicerkę w moim AUDI :> i może wiecie gdzie zrobią to dobrze bo już mialem w paru miejscach i w innych samochodach i nigdzie nie byłem zadowolony więc proszę o pomoc :mysli::)

:hi:

Podobno koło Transgóru ( mniej więcej naprzeciw US w Rybniku ) dobrze piorą tapicerki , ale piszę tylko to co szłyszałem od znajomych :wink4:

PS> nie masz przypadkiem silnika [AJM] , bo raczej nie [bRB] :cool1:

[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 21:08_________________________________________________

najlepiej samemu a jak nie to polecam tą myjnię naprzeciw ZUS-u :wink4:

o widzę Andrew , ze mnie uprzedziłeś :wink4:

Ale oczywiście , że najlepiej samemu ...

Opublikowano

Tak tylko że samemu to nie mam odkurzacza i jak by to wyciągnąć ten brud lepiej odkurzaczem piorącym [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 21:10_________________________________________________no tak mam musze zmienić pomyłka :tongue4:

Opublikowano

odkurzacz i tak wszystkiego nie wyciągnie poczekaj aż będzie 30 na zewnątrz i czyść sam odstaw potem na resztę dnia na upał i będzie :good:

Opublikowano

Tak tylko że samemu to nie mam odkurzacza i jak by to wyciągnąć ten brud lepiej odkurzaczem piorącym

Ja pożyczyłem i sam prałem , ale w tym roku jak się ociepli muszę jeszcze raz poprawić , wtedy za bardzo się śpieszyłem ... mam kumpla co ma taki wynalazek "tornado" zapinasz go do karchera i jedziesz , jutro go zapytam czy by podjął się wyprania Ci fury , swoja jak wyprał to wygląda jak nowa , a ma beżową tapicerkę

no tak mam musze zmienić pomyłka :tongue4:

:wink4:

Opublikowano

Myślę że i Mnie nie zabraknie na kolejnej, już wtedy majówce :tongue4:

Opublikowano
PS> nie masz przypadkiem silnika [AJM] , bo raczej nie [bRB]
właśnie właśnie :wink4:
Opublikowano

Myślę że i Mnie nie zabraknie na kolejnej, już wtedy majówce :tongue4:

:hi:

Zapraszamy :good:

Opublikowano

nowych obrodziło :naughty:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 21:17_________________________________________________Roberto jajca już mosz :naughty:

Opublikowano

no ja właśnie też mam jasną popielatą tapicerke musze sie poorientować bo po świętach chciał bym sie tym zająć bo już patrzeć nie moge ;/ a w sumie lato idze to furka musi być lśniąca :>

Opublikowano

no ja właśnie też mam jasną popielatą tapicerke musze sie poorientować bo po świętach chciał bym sie tym zająć bo już patrzeć nie moge ;/ a w sumie lato idze to furka musi być lśniąca :>

pewnie masz tą co ja fajnie się ją czyści na przykład pianką do dywanów :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.