Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kaj tako idzie kupić :decayed:

Opublikowano

44251823.jpg

Podobno kurtka mo Andrzej :polew: :polew:

Ale podobno to Ty mu ją pożyczyłeś bo też chciał tak szybko jeździć :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

:hi: :hi: :bry:

zno se kiery na logach z silnika statyczne+bs ?

Opublikowano

44251823.jpg

Podobno kurtka mo Andrzej :polew: :polew:

Ale podobno to Ty mu ją pożyczyłeś bo też chciał tak szybko jeździć :gwizdanie: :naughty:

Chcieć a móc

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: :hi: :bry:

zno se kiery na logach z silnika statyczne+bs ?

:bry:

wstaw je tu >>> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=24.0 za pomocą tego >>> http://www.vaglog.rtnet.pl/ ... ale same stat. i BS nic nie dadzą , trzeba zrobić też dynamicznie :wink4:

[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 10:15_________________________________________________

Chcieć a móc

:polew: :polew: :polew:

Teraz podobno jest nie do dogonienia :naughty: :gwizdanie:

:kox:

Opublikowano

tzn statyczne+bs zrobilem, dynamicznych nimiolech z kim :wink4:

juz tam szkrobia :)

Opublikowano

tzn statyczne+bs zrobilem, dynamicznych nimiolech z kim :wink4:

juz tam szkrobia :)

zapewne napiszą Ci , że masz dorobić jeszcze dynamicznie :rolleyes:

Opublikowano

44251823.jpg

Podobno kurtka mo Andrzej :polew: :polew:

Ale podobno to Ty mu ją pożyczyłeś bo też chciał tak szybko jeździć :gwizdanie: :naughty:

Kurtka tu nimo nic do rzeczy :gwizdanie: Andrzej jeździ w rękawiczkach, bo ma problem mnie dogonić :decayed:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 10:24_________________________________________________

tzn statyczne+bs zrobilem, dynamicznych nimiolech z kim :wink4:

juz tam szkrobia :)

zapewne napiszą Ci , że masz dorobić jeszcze dynamicznie :rolleyes:

Albo temat usuną :gwizdanie:

Opublikowano

Właśnie dawaj komplet bo inaczej nie ma sensu

Opublikowano

Albo temat usuną :gwizdanie:

usunąć raczej nie usuną , może jedynie być "kłódeczka" do czasu wklejenia kpl. logów :wink4:

Opublikowano

Tomek Ty mosz podobno Węgierski silnik :gwizdanie:

:tongue4:

Opublikowano

Tomek Ty mosz podobno Węgierski silnik :gwizdanie:

:tongue4:

Dla tomka był sprowadzony z CHRL

Opublikowano

Dla tomka był sprowadzony z CHRL

:polew: :polew: :polew:

:tongue4:

[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 10:34_________________________________________________Trza sie do roboty zbierać :disgust:

Nara :hi:

Opublikowano

Tomek Ty mosz podobno Węgierski silnik :gwizdanie:

:tongue4:

No i rumuńsko turbina :decayed: po lekkiej modyfikacji daje rade :decayed:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 10:36_________________________________________________Czekam na kuriera z nowym wydechem z BRD :naughty:

Opublikowano

Szczęśliwej Robert

Ja turbina z Daci

Opublikowano

Tomek Ty mosz podobno Węgierski silnik :gwizdanie:

:tongue4:

No i rumuńsko turbina :decayed: po lekkiej modyfikacji daje rade

rumuńsko turbina nie do rady wiesz mi jestem dobrym przykładem :decayed:

Opublikowano

Tomek Ty mosz podobno Węgierski silnik :gwizdanie:

:tongue4:

No i rumuńsko turbina :decayed: po lekkiej modyfikacji daje rade

rumuńsko turbina nie do rady wiesz mi jestem dobrym przykładem :decayed:

jest 250kkm i nadal się kręci :wink4: już dawno bym ją wymienił na CAHA ale multitronic mnie blokuje :disgust:

Opublikowano

Tomek Ty mosz podobno Węgierski silnik :gwizdanie:

:tongue4:

No i rumuńsko turbina :decayed: po lekkiej modyfikacji daje rade

rumuńsko turbina nie do rady wiesz mi jestem dobrym przykładem :decayed:

jest 250kkm i nadal się kręci :wink4: już dawno bym ją wymienił na CAHA ale multitronic mnie blokuje :disgust:

nie no jasne będzie chodzić śmieje się tylko bo moja po 170kkm odmówiła posłuszeństwa :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.