Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na mojej pisało germany :naughty: ale co za problem podrobić taki napis :cool1:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Robert purcło Ci się.... :gwizdanie: :decayed:

1299243046_069.jpg

:decayed:

Opublikowano

Robert purcło Ci się.... :gwizdanie: :decayed:

1299243046_069.jpg

:sick3:
Opublikowano

Tej też sie purcło :decayed::D :D

1299242999_025.jpg

photoshop :cool1:

Opublikowano

Hammer ty mosz normalnie pojechane.

Na chwilka bo wyjebany jestem okropnie ,ta robota w chałupie mie wykończy

Opublikowano

Hammer ty mosz normalnie pojechane.

To już wiemy dawno :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

Robert gdzieś kupował kabel do diagnostyki

Opublikowano

Robert gdzieś kupował kabel do diagnostyki

Tu >>> http://www.viaken.pl/pl/

A dokładnie mam ten >>> http://www.viaken.pl/pl/viaken-professional/interfejs-vw-audi-skoda-seat-usb-kkl-line-2-linie-k-we-wtyku-obd2-104.html śmiga chyba już ze trzy lata bez zająknięcia :wink4:

Miałem jeszcze 704 ale uj go strzelił :wallbash:

Opublikowano

Ello :> to już wszyscy po robocie

Opublikowano

Kurcze myślałem że masz CAN bo był znajomy nowym Leonem i mój się nie połączył, i Twój też nie da rady.

Mszę sie rozejrzeć za innym.

Wydawało mi się że masz VCDSa :?:

Opublikowano

Robert gdzieś kupował kabel do diagnostyki

Tu >>> http://www.viaken.pl/pl/

A dokładnie mam ten >>> http://www.viaken.pl/pl/viaken-professional/interfejs-vw-audi-skoda-seat-usb-kkl-line-2-linie-k-we-wtyku-obd2-104.html śmiga chyba już ze trzy lata bez zająknięcia :wink4:

Miałem jeszcze 704 ale uj go strzelił :wallbash:

co Ci sie stało z 704ką ?

Opublikowano

Kurcze myślałem że masz CAN bo był znajomy nowym Leonem i mój się nie połączył, i Twój też nie da rady.

Mszę sie rozejrzeć za innym.

Wydawało mi się że masz VCDSa :?:

704 miałem , VCDS'a bym chciał :gwizdanie: :slina:

[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 22:40_________________________________________________

co Ci sie stało z 704ką ?

przestała działać :decayed:

chyba przyczyną było to , że mi kiedyś upadła :rolleyes::kwasny:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 22:40_________________________________________________Tomek kiedyś miał spylić 10.6 :gwizdanie: , poza tym Siemian ma :wink4:

Opublikowano

Kurcze myślałem że masz CAN bo był znajomy nowym Leonem i mój się nie połączył, i Twój też nie da rady.

Mszę sie rozejrzeć za innym.

Wydawało mi się że masz VCDSa :?:

ja bede mial VCDS'a 10.6.2 na sell :gwizdanie: za jakies 2tyg, jak co to moge go porzyczyc w niedziele jakby ktos potrzebowal
Opublikowano

61 $ ? Dobrze zakumałem cenę ? Ile to dukatów polskich ?

Siemian ma za 199 zł , poza tym lepiej kupić takiego klona razem z programem , podobno nie zawsze chce śmigać z jakimiś innymi ściągniętymi

Opublikowano

To jest ok 180 zł i jest tam soft, ale jak siemian ma za 199 to można brac od niego , choć myślę że on ma właśnie te bo skąd by miał mieć inne

Opublikowano

Ida spać jutro 4.20 pobudka do roboty, jak co to możemy sie dogadac na temat fejsa[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 22:49_________________________________________________

To tak pierwszy z brzegu ,trzeba by poszukać[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 22:50_________________________________________________Spadam nartki :hi:

Opublikowano

To za wiela chcesz ten Twój spylić ?

[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 22:52_________________________________________________

... jak co to możemy sie dogadac na temat fejsa ...

Spadam nartki :hi:

Wiesiek wiesz jak to jest z kupowaniem na spółę :rolleyes:

Narka :hi:

Opublikowano

To za wiela chcesz ten Twój spylić ?

[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 22:52_________________________________________________

... jak co to możemy sie dogadac na temat fejsa ...

Spadam nartki :hi:

Wiesiek wiesz jak to jest z kupowaniem na spółę :rolleyes:

Narka :hi:

mysla ze se dogodomy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.