Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

za chwilę piwko i gran derby po raz 2 :>

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:za chwilę piwko i gran derby po raz 2 :>

:hi: jesteś kibol :tongue4:
Opublikowano

Chopy Pisałem z Arielem-na piątek ma przywiezc wurszty :wink4: Mini spocik sie szykuje :naughty::decayed:

Opublikowano

:hi:za chwilę piwko i gran derby po raz 2 :>

:hi: jesteś kibol :tongue4:

kibic :wink4:

od małego kibicuję Bayernowi :)

no i nie ukrywam lubię te dyscyplinę sportu :)[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 21:04_________________________________________________no a emocje w meczu Real - Barca zawsze gwarantowane :cool1:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 21:05_________________________________________________chociaż ani jednych ani drugich nie lubię :decayed:

Opublikowano

:hi:za chwilę piwko i gran derby po raz 2 :>

:hi: jesteś kibol :tongue4:

kibic :wink4:

od małego kibicuję Bayernowi :)

no i nie ukrywam lubię te dyscyplinę sportu :)[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 21:04_________________________________________________no a emocje w meczu Real - Barca zawsze gwarantowane :cool1:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 21:05_________________________________________________chociaż ani jednych ani drugich nie lubię :decayed:

i tak przy jednym piwku chory jesteś czy co :mysli:
Opublikowano
tam sie nie do otworzyć maski ino wlewy na płyny są dostępne, ponoć dość udane auta ino nikaj nie walnąć bo tylko ASO :wink4:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 21:16_________________________________________________zdjęcia nic nie obrazują :cool1:
Opublikowano
tam sie nie do otworzyć maski ino wlewy na płyny są dostępne, ponoć dość udane auta ino nikaj nie walnąć bo tylko ASO :wink4:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 21:16_________________________________________________zdjęcia nic nie obrazują :cool1:

o masce to nie wiedziałem :good: wiem że karoseria cała z alu i małe spalanie ma ten 1.4TDI

i na 17" fajnie wygląda :naughty:

Opublikowano

ja niestety słyszałem dużo negatywnych opinii na temat :audi: A2 :confused4: ... za taką kasę niech szuka A3 :good:

np. http://allegro.pl/audi-a3-1-9tdi-131km-03-alu15-bose-klima-serwis-i1550823212.html - pierwsza na allegro co mi wyskoczyła

Opublikowano

ja niestety słyszałem dużo negatywnych opinii na temat :audi: A2 :confused4: ... za taką kasę niech szuka A3 :good:

np. http://allegro.pl/audi-a3-1-9tdi-131km-03-alu15-bose-klima-serwis-i1550823212.html - pierwsza na allegro co mi wyskoczyła

Stare... max 2004. A co to za opinie słyszałeś :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:za chwilę piwko i gran derby po raz 2 :>

:hi: jesteś kibol :tongue4:

kibic :wink4:

od małego kibicuję Bayernowi :)

no i nie ukrywam lubię te dyscyplinę sportu :)[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 21:04_________________________________________________no a emocje w meczu Real - Barca zawsze gwarantowane :cool1:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 21:05_________________________________________________chociaż ani jednych ani drugich nie lubię :decayed:

i tak przy jednym piwku chory jesteś czy co :mysli:

piwko - w liczbie nieokreślonej :decayed: :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Z rana

Żartował na pewno :gwizdanie: :wink4: ,Wiesiek potwierdź ,że żartowałeś :cool1:

Please

Artur żeby Cię uspokoić nie kupiłem :sick3: w moim wieku to tylko moherowe mogą być :naughty:

Tomek nie kupujcie A2, to takie nie typowe auto, co wiąże się z problemami.

Opublikowano

:hi: :hi:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 08:39_________________________________________________

Tomek nie kupujcie A2, to takie nie typowe auto, co wiąże się z problemami.

Godosz :mysli: starszy i tak robi 10kkm rocznie więc problemów raczej nie powinno być dużo :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: :hi:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 08:39_________________________________________________

Tomek nie kupujcie A2, to takie nie typowe auto, co wiąże się z problemami.

Godosz :mysli: starszy i tak robi 10kkm rocznie więc problemów raczej nie powinno być dużo :gwizdanie:

:hi:

Wszystkim

Odradzam, jest ich mało, dostęp do części słaby, buda alu, same problemy, kupcie auto popularne.

Moim zdaniem rocznik to sprawa drugorzędna jak fura jest :good:

Opublikowano

"Polska. Oto znajdujemy się w świecie absurdu. Kraj, w którym co piąty mieszkaniec stracił życie w czasie drugiej wojny światowej, którego 1/5 narodu żyje poza granicami kraju i w którym co 3 mieszkaniec ma 20lat. Kraj, który ma dwa razy więcej studentów niż Francja, a inżynier zarabia tu mniej niż przeciętny robotnik. Kraj, gdzie człowiek wydaje dwa razy więcej niż zarabia, gdzie przeciętna pensja nie przekracza ceny (!) trzech par dobrych butów, gdzie jednocześnie nie ma biedy a obcy kapitał się pcha drzwiami i oknami. Kraj, w którym cena samochodu równa się trzyletnim zarobkom, a mimo to trudno znaleźć miejsce na parkingu. Kraj, w którym rządzą byli socjaliści, w którym święta kościelne są dniami wolnymi od pracy (!) Cudzoziemiec musi zrezygnować tu z jakiejkolwiek logiki, jeśli nie chce stracić gruntu pod nogami. Dziwny kraj, w którym z kelnerem można porozmawiać po angielsku, z kucharzem po francusku, ekspedientem po niemiecku a ministrem lub jakimkolwiek urzędnikiem państwowym tylko za pośrednictwem tłumacza. Polacy..! Jak wy to robicie..?" :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

"Polska. Oto znajdujemy się w świecie absurdu. Kraj, w którym co piąty mieszkaniec stracił życie w czasie drugiej wojny światowej, którego 1/5 narodu żyje poza granicami kraju i w którym co 3 mieszkaniec ma 20lat. Kraj, który ma dwa razy więcej studentów niż Francja, a inżynier zarabia tu mniej niż przeciętny robotnik. Kraj, gdzie człowiek wydaje dwa razy więcej niż zarabia, gdzie przeciętna pensja nie przekracza ceny (!) trzech par dobrych butów, gdzie jednocześnie nie ma biedy a obcy kapitał się pcha drzwiami i oknami. Kraj, w którym cena samochodu równa się trzyletnim zarobkom, a mimo to trudno znaleźć miejsce na parkingu. Kraj, w którym rządzą byli socjaliści, w którym święta kościelne są dniami wolnymi od pracy (!) Cudzoziemiec musi zrezygnować tu z jakiejkolwiek logiki, jeśli nie chce stracić gruntu pod nogami. Dziwny kraj, w którym z kelnerem można porozmawiać po angielsku, z kucharzem po francusku, ekspedientem po niemiecku a ministrem lub jakimkolwiek urzędnikiem państwowym tylko za pośrednictwem tłumacza. Polacy..! Jak wy to robicie..?" :gwizdanie: :gwizdanie:

Dobre :good: I niestety ale wszystko to prawda :confused4:

[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 09:02_________________________________________________Tomek a czemu fater nie chce np. A3 - b.fajny wóz , a za tą cenę kupi już polifta ... z A2 jest właśnie tak jak napisał Wiesiek , słyszałem jeszcze , że strasznie w niektórych egzemplarzach sypie się elektryka/elektronika

Opublikowano

Tomek a czemu fater nie chce np. A3 - b.fajny wóz , a za tą cenę kupi już polifta ... z A2 jest właśnie tak jak napisał Wiesiek , słyszałem jeszcze , że strasznie w niektórych egzemplarzach sypie się elektryka/elektronika

Fater chciałby coś wyższego, nie dużego, oszczędnego, pokazywałem mu jeszcze Golfa Plus / Cross..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.