Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robert namierzyłem ten złom ,dzięki.

Przez to ,że mamy podobnie wyrabowane to nie boimy się za sobą jeździć bo tryb myślenia przy wariacjach jest podobny . :gwizdanie: :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przez to ,że mamy podobnie wyrabowane to nie boimy się za sobą jeździć bo tryb myślenia przy wariacjach jest podobny . :gwizdanie: :wink4:

Taaa, ostatnio musiałem Cię poganiać, bo coś nie chciałeś tego TIRa wyprzedzić :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Moje się nie zbiera jak Twoje :gwizdanie: dlatego muszę brać inną poprawkę :wink4::embarrassed:

Opublikowano

Przez to ,że mamy podobnie wyrabowane to nie boimy się za sobą jeździć bo tryb myślenia przy wariacjach jest podobny . :gwizdanie: :wink4

Myślenie :cool1:

Opublikowano

...namierzyłem ten złom ...

Jak się to nazywa dokładnie ? Bo na serio zapomniałem , a może przydać się na przyszłość

[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 14:55_________________________________________________

Moje się nie zbiera jak Twoje :gwizdanie: dlatego muszę brać inną poprawkę :wink4::embarrassed:

Od Hammera na razie w ogóle się nie zbiera , przez co ... ? :gwizdanie:

Wariacje ? :mysli:

Opublikowano

Moje się nie zbiera jak Twoje :gwizdanie: dlatego muszę brać inną poprawkę :wink4::embarrassed:

Od Hammera na razie w ogóle się nie zbiera , przez co ... ? :gwizdanie:

Wariacje ? :mysli:

Chopie wiesz jak teraz idzie bez rury :naughty: :naughty:

Opublikowano

Moje się nie zbiera jak Twoje :gwizdanie: dlatego muszę brać inną poprawkę :wink4::embarrassed:

Od Hammera na razie w ogóle się nie zbiera , przez co ... ? :gwizdanie:

Wariacje ? :mysli:

Chopie wiesz jak teraz idzie bez rury :naughty: :naughty:

A nie wieje Ci za mocno :?:

Opublikowano

Chopie wiesz jak teraz idzie bez rury :naughty: :naughty:

:good::naughty:

[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 15:33_________________________________________________

A nie wieje Ci za mocno :?:

:polew:

:tongue4:

Opublikowano

Moje się nie zbiera jak Twoje :gwizdanie: dlatego muszę brać inną poprawkę :wink4::embarrassed:

Od Hammera na razie w ogóle się nie zbiera , przez co ... ? :gwizdanie:

Wariacje ? :mysli:

Chopie wiesz jak teraz idzie bez rury :naughty: :naughty:

A nie wieje Ci za mocno :?:

Jest idealnie, przednio szyba jest cało :cool1:

Opublikowano

Tomek z Arturem to jeszcze w ramach rezania powinni zmienić tablice na SWD i wtedy był by już full wypas łącznie z myśleniem.

:polew:

Opublikowano

Poza tym mom jeszcze peltzmantel z kota perskiego :decayed:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 15:47_________________________________________________

Tomek z Arturem to jeszcze w ramach rezania powinni zmienić tablice na SWD i wtedy był by już full wypas łącznie z myśleniem.

:polew:

Weź mnie nie obrazej.... :angry:

Opublikowano

Poza tym mom jeszcze peltzmantel z kota perskiego :decayed:

A co korzonki cie jebią od przeciągu :tongue4:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 15:49_________________________________________________

Weź mnie nie obrazej.... :angry:

no co piszesz i myślisz jak SWD :polew:

Opublikowano

:hi:

mam do was takie pytanko kto ma kabelek do VW Polo IV 2003r :?: bo ja mam kabelek ale zwykły KKL OBDII i niewiem czy spasuje :(

Opublikowano

Weź mnie nie obrazej.... :angry:

no co piszesz i myślisz jak SWD :polew:

Jo nie wiem jak SWD pisze i myśli ale wszystko wskazuje że Ty wiesz czyli coś musisz mieć w sobie z SWD :cool1:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 17:09_________________________________________________

:hi:

mam do was takie pytanko kto ma kabelek do VW Polo IV 2003r :?: bo ja mam kabelek ale zwykły KKL OBDII i niewiem czy spasuje :(

Mój VCDS będzie pasować :wink4:

Opublikowano

Jo nie wiem jak SWD pisze i myśli ale wszystko wskazuje że Ty wiesz czyli coś musisz mieć w sobie z SWD :cool1:

Mom tela co ty :gwizdanie:

Opublikowano

Jo nie wiem jak SWD pisze i myśli ale wszystko wskazuje że Ty wiesz czyli coś musisz mieć w sobie z SWD :cool1:

Mom tela co ty :gwizdanie:

teeeeee to wyście tu som zza wody a nie my :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

mam do was takie pytanko kto ma kabelek do VW Polo IV 2003r :?: bo ja mam kabelek ale zwykły KKL OBDII i niewiem czy spasuje :(

Przecież zwykły KKL też powinien spasować ( tam nie ma jeszcze "pełnej" szyny CAN ) :wink4:

Opublikowano

:hi:

:bry:

Opublikowano

ciekawe jak tam Ariel z wusztami Pisałem mu esa ,ale na razie nie odpisał

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.