Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

:hi:

Ale pany dziś miałem czasówkę : z centrum wrocka 218 km do mnie pod blok 1:50 h :gwizdanie: . Ta moja skrzynia ma ze mną przeje.ane :kox::decayed: .

Co to slalomem jechałeś :gwizdanie:

Opublikowano

Jak byl lewy zajety to prawym ,a jak i prawy to poboczem :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 08:54_________________________________________________Najlepsze były wtedy komentarze na CB :decayed:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 08:59_________________________________________________nie mogłem tego nie wrzucić :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Grzegorz Brzęczyszczykiewicz, Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Opublikowano

:hi: :hi:

Jak byl lewy zajety to prawym ,a jak i prawy to poboczem :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 08:54_________________________________________________Najlepsze były wtedy komentarze na CB :decayed:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 08:59_________________________________________________nie mogłem tego nie wrzucić :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Grzegorz Brzęczyszczykiewicz, Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

0.26 :naughty: facepalm :facepalm: -> maull halten :polew: :polew:
Opublikowano

Jak byl lewy zajety to prawym ,a jak i prawy to poboczem :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 08:54_________________________________________________Najlepsze były wtedy komentarze na CB :decayed:[br]

:mysli::fool:

Opublikowano

Nie Wieśku ,nie namówisz mnie ,nie będę cytował :no: .

:>

Opublikowano

Jak byl lewy zajety to prawym ,a jak i prawy to poboczem :gwizdanie: :decayed:

Moja szkoła :decayed::polew: :polew:

Opublikowano
:thumbup: no baa
Opublikowano

Moja szkoła :decayed:

A AC ma :?: kurcze zapomniałem antykw nie ubezpieczają :polew:

A tak na marginesie jak chcecie mieć ciepło w gaciach to zapraszam na jazdę z moim zięciem :cool1:

Opublikowano

Taki "szybki" czy taki kiepski :P ?

Opublikowano

Mam AC :decayed: dlatego se pozwalam .

I ja też się dobrze ubezpieczyłem :kox: więc by się Kasia ucieszyła jakby se spłaciła hipotekę .

:decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Mam AC :decayed: dlatego se pozwalam .

Hmmm :mysli: to takie stare auta jeszcze ubezpieczają :?:

Opublikowano

No ba , ja mam kontynuacje odkąd mam samochód :gwizdanie: .

Opublikowano

:bry: po robocie :hi:

Weekend :decayed::kox:

[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 14:35_________________________________________________

Jak byl lewy zajety to prawym ,a jak i prawy to poboczem :gwizdanie: :decayed:

Moja szkoła :decayed::polew: :polew:

:thumbup: no baa

Wy to macie obaj wyrabowane :cool1::decayed:

[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 14:36_________________________________________________Artur i jak znalazłeś to złomowanie ?

Opublikowano

Jak byl lewy zajety to prawym ,a jak i prawy to poboczem :gwizdanie: :decayed:

Moja szkoła :decayed::polew: :polew:

:thumbup: no baa

Wy to macie obaj wyrabowane :cool1::decayed:

:decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.