Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

niech się Wszyscy wypowiedzą :wink4: Studzionka? :naughty:-jak pogoda dopisze oczywiscie :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Spadam narka Panowie :hi:

Opublikowano

no chyba by trza wyjątkowo przełożyc :> może sobota ?

Zgadzam się u mnie goście z DE będą

dojczlandy przijadą :decayed:

Opublikowano

Spadam narka Panowie :hi:

jo też ida czas sie narychtowac :hi:
Opublikowano

Spadam narka Panowie :hi:

jo też ida czas sie narychtowac :hi:

Nara :hi:

[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 21:08_________________________________________________

Zgadzam się u mnie goście z DE będą

dojczlandy przijadą :decayed:

I zaś Wiesiek ojro bydzie mioł :naughty: :gwizdanie: :decayed:

[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 21:09_________________________________________________

niech się Wszyscy wypowiedzą :wink4: Studzionka? :naughty:-jak pogoda dopisze oczywiscie :gwizdanie:

Coś się tam wymyśli , ale to też Wielka Sobota :gwizdanie:

Opublikowano

dojczlandy przijadą :decayed:

I zaś Wiesiek ojro bydzie mioł :naughty: :gwizdanie: :decayed:

Ja on ja, zaś się nowe papiórki wydrukuje :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no chyba by trza wyjątkowo przełożyc :> może sobota ?

Zgadzam się u mnie goście z DE będą

u mnie też więc może spot tydzień przed lub tydzień po świętach :?:

Opublikowano

I co tam Robert :?:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 21:30_________________________________________________

no chyba by trza wyjątkowo przełożyc :> może sobota ?

Zgadzam się u mnie goście z DE będą

u mnie też więc może spot tydzień przed lub tydzień po świętach :?:

Lepiej po, to ja też moim wozidłem już przyjade :wink4:

Opublikowano

I co tam Robert :?:

Dobrze :decayed:

[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 21:34_________________________________________________

u mnie też więc może spot tydzień przed lub tydzień po świętach :?:

ja jestem za tym , żeby zrobić tydzień później , wtedy będzie Majówka :decayed:

[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 21:34_________________________________________________Do szwagra na warsztat przywieźli z DE [b6] 2003 2.0 FSI będzie na sprzedaż za bardzo fajną kasę ( lekko stuknięta ) przebieg 80 kkm , jutro może coś więcej się dowiem :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no to robimy spota tydzień później :good:

H4mm3R chyba chciałeś malować felgi, prawda :?: tylko proszkowo :?: bo jak coś to też się tym zajmujemy :gwizdanie:

Opublikowano

no to robimy spota tydzień później :good:

To już przepisuję w moim podpisie , to jak 30 kwietnia ( sobota ) :naughty:

Opublikowano

H4mm3R chyba chciałeś malować felgi, prawda :?: tylko proszkowo :?: bo jak coś to też się tym zajmujemy :gwizdanie:

Piaskowanie i nadspawywanie braków alu TIGiem też :?: ile za komplet 18" :?:

Opublikowano

Spróbowałbym załatwić koło mnie jakieś ognicho ( znajomy teścia ma "domek letniskowy" w takim fajnym miejscu ), ale trzeba byłoby zrobić jakąś ściepę , nie wiem ile gościu sobie zażyczy

Opublikowano

Spróbowałbym załatwić koło mnie jakieś ognicho ( znajomy teścia ma "domek letniskowy" w takim fajnym miejscu ), ale trzeba byłoby zrobić jakąś ściepę , nie wiem ile gościu sobie zażyczy

to zaptaj, ja jestem za :cool1:

Opublikowano

Oooo a Arek ma w pierwszym poście 1 maja :confused4:

To jak sobota czy niedziela ?

[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 21:51_________________________________________________Ściepa była by po góra 10 złoty ( ale zależy ilu by nas było ) , może i jakieś kiełbachy w tej cenie by już były :gwizdanie:

[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 21:52_________________________________________________A z drugiej strony nie wiem czy się zgodzi :gwizdanie: ale zapytam :wink4:

Opublikowano

Chopy rachmistrzowi nie trzeba podawac konkretnie zarobokow ani ile sie aut posiada :D

Opublikowano

30.04 (sobota) muti robi 50te urodziny więc mi to nie pasi, bardziej jestem za niedzielą :cool1:

Opublikowano

30.04 (sobota) muti robi 50te urodziny więc mi to nie pasi, bardziej jestem za niedzielą :cool1:

No to niedziela ... ale w poniedziałek trzeba będzie do roboty iść :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

no to robimy spota tydzień później :good:

To już przepisuję w moim podpisie , to jak 30 kwietnia ( sobota ) :naughty:

teraz była sobota to myślałem że teraz niedziela ale jak chcecie to może być sobota :rolleyes:

Robert to pytaj o to miejsce już konkretniej bo chętni na pewno będą, a 10 zł to pikuś :wink4:

H4mm3R chyba chciałeś malować felgi, prawda :?: tylko proszkowo :?: bo jak coś to też się tym zajmujemy :gwizdanie:

Piaskowanie i nadspawywanie braków alu TIGiem też :?: ile za komplet 18" :?:

my malujemy ale tylko pistoletem bez piaskowania i proszku :embarrassed:

Opublikowano

18183392.jpg

:decayed:

[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 22:09_________________________________________________

Robert to pytaj o to miejsce już konkretniej bo chętni na pewno będą, a 10 zł to pikuś :wink4:

Ok , jak będę coś wiedział to dam znać :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.