Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany jaki ma nick gość który załatwia opony? Hammer Ty wiesz o kogo cho ?

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

maciek ania :mysli: jakoś takoś ,chyba :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 17:44_________________________________________________wojtuśania :!:

Opublikowano
  • Autor

maciek ania :mysli: jakoś takoś ,chyba :gwizdanie:

chyba Wojtusania :decayed:

Opublikowano

Pany zrobcie mi prosze screen głównej forum bo cholera nie mam kategorii zloty ;/

:mysli:

O to Ci chodziło ?

69445939.jpg

Opublikowano

maciek ania :mysli: jakoś takoś ,chyba :gwizdanie:

chyba Wojtusania :decayed:

no ,a jak napisałem :decayed: :gwizdanie: :tongue4: :>

Opublikowano

Pany zrobcie mi prosze screen głównej forum bo cholera nie mam kategorii zloty ;/

:mysli:

O to Ci chodziło ?

69445939.jpg

Dokładnie, brakuje mi Newbie, Zloty i spociki oraz A4 Assistance ;/ ciekawe czemu[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 18:34_________________________________________________ :facepalm: :facepalm: :facepalm: mialem odznaczone w profilu :D

Opublikowano

Dokładnie, brakuje mi Newbie, Zloty i spociki oraz A4 Assistance ;/ ciekawe czemu

A do A4 Assistance masz dostęp ? :mysli: Cyba nie :cool1:

Opublikowano

Nie nie mam ale tu od Ciebie na screenie jest wiec myslalem ze powinno byc :)

Opublikowano

Nie nie mam ale tu od Ciebie na screenie jest wiec myslalem ze powinno byc :)

Ja jeszcze powyżej tego "forum główne" mam "forum klubowe" , którego też raczej nie będziesz mieć :wink4:

Opublikowano

-----> strzała

:bry:

Opublikowano

-----> strzała

:bry:

Trzeźwy ? Bo jest opcja żeby odwiedzić Greka w Bohuminie dzisio wieczór :chytry:

Opublikowano

Trzeźwy ? Bo jest opcja żeby odwiedzić Greka w Bohuminie dzisio wieczór :chytry:

Już ja , ale nie chce mi się nikaj jechać dzisiej

Opublikowano

No to ktoś inny chętny odwiedzić greckie ristorante w cz :?:

Opublikowano

ja :wink4: ,tak jak już mówiłem ale chiba tam jest do 22 dziś :mysli::disgust:,może zdążymy

Opublikowano

Klocki to Ferodo :good:

Mam takie :wink4:

Ale w tym linku http://moto.allegro.pl/zimmermann-tarcze-klocki-przod-audi-a4-a6-288mm-i1550371453.html fajna cena razem z klockami OZ [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 19:37_________________________________________________

:polew:
Opublikowano

Robert powiedz mi czy ten Zimmermann naprawdę jest taki dobry bo tez muszę zmieniać pomału tarcze i klocki koleś mi zaproponował Brembo ale się zastanawiam co to warte jest :mysli:

Opublikowano

Brembo to porażka ... Ferodo , Zimmermann , Bosch , TRW , ew. ATE są dobre , pisz do Devastation'a on się zna na heblach jak mało kto , na pewno coś Ci doradzi , czasami ma też części w fajnych cenach :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.