Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zas sie Wymigujesz ach ta dzisiejszo młodzież zero sportu :kox: :gwizdanie: :decayed: [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 15:26_________________________________________________Wiesław spokojnej szychty :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 15:27_________________________________________________Gdzie reszta bandy co :?:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Gdzie reszta bandy co :?:

No co tam ......? :decayed:

Opublikowano

Fajny wzór, gdyby je nieco odnowić... kupic dekielki, ładna oponka na to.. fajna cena dosc

Opublikowano

Fajny wzór, gdyby je nieco odnowić... kupic dekielki, ładna oponka na to.. fajna cena dosc

I zaraz przemalować + koszt opon no no

No tak na czarny mat lub połysk ,dekielki ori Audi :naughty: :gwizdanie: :wink4:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 16:53_________________________________________________Wiesiek te by chyba taniej wyszły z Gogołowej :naughty:http://allegro.onet.pl/felgi-19-5x112-super-opony-6-7-mm-a4-a6-a8-i1552714767.html ino czy by wlazły i nie tarły ?
Opublikowano

Fajny wzór, gdyby je nieco odnowić... kupic dekielki, ładna oponka na to.. fajna cena dosc

I zaraz przemalować + koszt opon no no

No tak na czarny mat lub połysk ,dekielki ori Audi :naughty: :gwizdanie: :wink4:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 16:53_________________________________________________Wiesiek te by chyba taniej wyszły z Gogołowej :naughty:http://allegro.onet.pl/felgi-19-5x112-super-opony-6-7-mm-a4-a6-a8-i1552714767.html ino czy by wlazły i nie tarły ?

Ciemne felgi do twojego auta :shocked::no:

te drugie są :sick3:

Opublikowano

Do calibry dobre :good::polew:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 17:29_________________________________________________

:blink: :blink: :shocked:

Opublikowano

Nie , mam robotę w domu :kwasny:

Kara za sobotę :?:

Gdzie tam , jaka kara ( a niby i za co ) ... z tym płotem dalej walczymy :cool1:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 20:16_________________________________________________Ale dziś forum mi muli ( reszta stron z netu normalnie śmiga ) :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

:hi:

Arek

No forum idzie jak krew z nosa :angry:

Opublikowano

:hi:

:bry:

Arek coś Ty się tak wkurzał w sobotę ? Na mnie ?

[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 20:29_________________________________________________

No forum idzie jak krew z nosa :angry:

No u mnie już troszkę się poprawiło :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Arek coś Ty się tak wkurzał w sobotę ? Na mnie ?

ja się wkurzałem :?: nie pamiętam :embarrassed:

Opublikowano

ja się wkurzałem :?: nie pamiętam :embarrassed:

no nie :cool1:

Opublikowano

Zadzwonić nie chciał :gwizdanie:

Arek widzę że rozszerzasz działalność :naughty:

Opublikowano

Zadzwonić nie chciał :gwizdanie:

Dokładnie :gwizdanie:

Arek widzę że rozszerzasz działalność :naughty:

No :gwizdanie: :naughty:

[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 20:34_________________________________________________Był już u kogoś z Was rachmistrz ( czy jakoś tak :mysli: ) , chodzi o ten pojebany "spis ludności " , do mnie ma w środę przyjść bo dziś nie miałem czasu ... podobno to obowiązkowe i o różne prywatne sprawy sie będzie pytał/pytała

Opublikowano

Był już u kogoś z Was rachmistrz ( czy jakoś tak :mysli: ) , chodzi o ten pojebany "spis ludności " , do mnie ma w środę przyjść bo dziś nie miałem czasu ... podobno to obowiązkowe i o różne prywatne sprawy sie będzie pytał/pytała

Wyjdą na jaw Twoje machlojki :decayed:

Opublikowano

Był już u kogoś z Was rachmistrz ( czy jakoś tak :mysli: ) , chodzi o ten pojebany "spis ludności " , do mnie ma w środę przyjść bo dziś nie miałem czasu ... podobno to obowiązkowe i o różne prywatne sprawy sie będzie pytał/pytała

Wyjdą na jaw Twoje machlojki :decayed:

Iile gorzoły i jakiej Wyżeresz co spota :tongue4::decayed::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.