Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robert ETKA już się nie chce aktualizować, najnowsza aktualizacja 854 już jest do wersji 7.3

No ja wczoraj aktualizowałem do 853 , od 850 b.duże były te aktualizacje , pojawił się rok modelowy 2012

Tez to zauważyłem i ciągnie się 7.3 zobaczy co to[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 21:44_________________________________________________Tak tylko za chwilę sie zablokuje cos tak czuję

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak średnio aktualizacje były po ~ 7000 kB ( oczywiście z Audi i VW bo Skoda i Seat zawsze miały mniej tego ) , a te "wczorajsze" miały po 17000Kb i większe , moze przez to że pojawił się rok 2012

Opublikowano

bry alezescioe naszkrobali :gwizdanie: no zalozylem dystanse 20mm na kolo juz se to lepiej prezentuje :>

:hi: :hi:

:hi: i drogi trzimie :naughty:

ano ... jo szybko nie jezdza po winklach - teraz jakies amorki sportowe by ta kobylka z 1cm-3cm siodla (bylech na trzepakach i mi przy okazji amory sprawdzil i wszystkie sa 68-73%)
Opublikowano

tak średnio aktualizacje były po ~ 7000 kB ( oczywiście z Audi i VW bo Skoda i Seat zawsze miały mniej tego ) , a te "wczorajsze" miały po 17000Kb i większe , moze przez to że pojawił się rok 2012

Na pewno, poczekamy do świąt to bedzie 7.3

Opublikowano

da się zmienić żarówkę w trzecim stopie ? :mysli:

Opublikowano

tak średnio aktualizacje były po ~ 7000 kB ( oczywiście z Audi i VW bo Skoda i Seat zawsze miały mniej tego ) , a te "wczorajsze" miały po 17000Kb i większe , moze przez to że pojawił się rok 2012

Na pewno, poczekamy do świąt to bedzie 7.3

Ja liczę , ze to się samo zaktualizuje do 7.3 ... oczywiście przy następnej aktualizacji

[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 21:49_________________________________________________

da się zmienić żarówkę w trzecim stopie ? :mysli:

z tego co wiem masz tam W23W 12V 2,3W :wink4: Ja mam już LEDy i trzecie światło stop jest jednolite ( zalane ) nie da się wymienić jednej diody

Opublikowano
z tego co wiem masz tam W5W Ja mam już LEDy i trzecie światło stop jest jednolite ( zalane ) nie da się wymienić jednej diody
jest jakiś problem z rozebraniem tego?
Opublikowano

Na pewno, poczekamy do świąt to bedzie 7.3

Watpia bo pisze ze mosz miec nowe DVD z wer.7.3

Opublikowano

Na pewno, poczekamy do świąt to bedzie 7.3

Watpia bo pisze ze mosz miec nowe DVD z wer.7.3

Wiesiek sam siebie cytujesz :cool1:

[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 21:54_________________________________________________

z tego co wiem masz tam W5W Ja mam już LEDy i trzecie światło stop jest jednolite ( zalane ) nie da się wymienić jednej diody
jest jakiś problem z rozebraniem tego?

W23W 12V 2.3W , W5W są w sedanie :wink4:

Opublikowano

Jebło mi sie[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 21:56_________________________________________________Tu mosz co pisze

etkar.jpg

Opublikowano

Jebło mi sie[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 21:56_________________________________________________Tu mosz co pisze

etkar.jpg

Przecież niż ta 7.2 przestanie być aktualna ( rok modelowy 2012 ) to ta nowa 7.3 będzie już na Tecar Forum :decayed:

Opublikowano

Jo już prawie 1/3 mom sciągnięte :gwizdanie:

Opublikowano

Jo już prawie 1/3 mom sciągnięte :gwizdanie:

:good:

ale przecież sam program wiele nie zajmuje :mysli:

[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 22:08_________________________________________________

:kox:
Opublikowano

[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 22:08_________________________________________________

:kox:

ja pier**lę ile to trwało do 100km/h :shocked:

Opublikowano

:kox:

ja pieprzę ile to trwało do 100km/h :shocked:

dziś jak wracałem z roboty to tak troszkę przycisnąłem bardziej na gaz i nagrałem to komórką :cool1::decayed:

Opublikowano

:kox:

ja pieprzę ile to trwało do 100km/h :shocked:

dziś jak wracałem z roboty to tak troszkę przycisnąłem bardziej na gaz i nagrałem to komórką :cool1::decayed:

a potym Marzena Cię obudziła do roboty i czar prysł :polew:
Opublikowano

a potym Marzena Cię obudziła do roboty i czar prysł :polew:

niii , wczora zj***ła mnie czamu tak długo z roboty żech jechoł , obiod zimny już był i dzisiej trocha mi sie śpiychało

Opublikowano

a potym Marzena Cię obudziła do roboty i czar prysł :polew:

niii , zj***ła mnie czamu tak długo z roboty żech jechoł , obiod zimny już był

ale to przed tym niż Cię obudziła :gwizdanie:
Opublikowano

Jo już prawie 1/3 mom sciągnięte :gwizdanie:

:good:

ale przecież sam program wiele nie zajmuje :mysli:

[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 22:08_________________________________________________

:kox:

jest moc i jej jest moc :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:
Opublikowano

ale przecież sam program wiele nie zajmuje :mysli

2 GB

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.