Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

------------------->

aleś napisoł :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

------------------->

aleś napisoł :gwizdanie:

przywitołech sie a Ty jakbyś do hlywa wloz :gwizdanie:

Opublikowano
:embarrassed::hi:[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 21:34_________________________________________________autko już gotowe?
Opublikowano

:embarrassed::hi:[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 21:34_________________________________________________autko już gotowe?

Prawie, w piątek rano do odbioru :rolleyes:

Opublikowano

:embarrassed::hi:[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 21:34_________________________________________________autko już gotowe?

Prawie, w piątek rano do odbioru :rolleyes:

pewnie już Cię kurwica bierze ja sobie nie wyobrażam życia bez auta nawet nie widział bym jak bilet skasować :)
Opublikowano

:embarrassed::hi:[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 21:34_________________________________________________autko już gotowe?

Prawie, w piątek rano do odbioru :rolleyes:

pewnie już Cię kurwica bierze ja sobie nie wyobrażam życia bez auta nawet nie widział bym jak bilet skasować :)

codziennie melisa pija :decayed:

Opublikowano

lepij se trowy zakurz :decayed:

Opublikowano

codziennie melisa pija :decayed:

lepij se trowy zakurz :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Nooo ale Tomek niezły pomysł :gwizdanie: :cool1:

[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 21:50_________________________________________________

-------------------->

<-------------------

:decayed:

Opublikowano

jo by się chyba doł zamrozić na czas niemania auta :kox:

Opublikowano

codziennie melisa pija :decayed:

lepij se trowy zakurz :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Nooo ale Tomek niezły pomysł :gwizdanie: :cool1:

jutro muti bydzie kosić, to coś zakurza :decayed:

Opublikowano

Ale jadą na forum :kox::kox::kox::kox:

Witam,

szukam maszynki akumulatorowo-sieciowej do strzyżenia i podgalania włosów

do użytku prywatnego nie firmowego

cena do 300zł

macie jakieś doświadczenie i co polecacie sprawdzonego

zależy mi na tym aby nie rwała włosów itd.

na jajach, czy na glowie?

Opublikowano

codziennie melisa pija :decayed:

lepij se trowy zakurz :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Nooo ale Tomek niezły pomysł :gwizdanie: :cool1:

jutro muti bydzie kosić, to coś zakurza :decayed:

moga wpaść :naughty:
Opublikowano

ale byłech dzisio u blachorza i stoła moja bestia(prawie gotowo), było widać po niej że za mną tęskni :decayed: :decayed:

Opublikowano

jutro muti bydzie kosić, to coś zakurza :decayed:

to chyba się podzielisz nie ? :cool1: ... kaj to choduje w szklarni ?

Opublikowano

codziennie melisa pija :decayed:

lepij se trowy zakurz :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Nooo ale Tomek niezły pomysł :gwizdanie: :cool1:

jutro muti bydzie kosić, to coś zakurza :decayed:

moga wpaść :naughty:

letko :naughty:

Opublikowano

ale byłech dzisio u blachorza i stoła moja bestia(prawie gotowo), było widać po niej że za mną tęskni :decayed: :decayed:

i tak pozwolisz by Ci ją macali :cool1:
Opublikowano

ale byłech dzisio u blachorza i stoła moja bestia(prawie gotowo), było widać po niej że za mną tęskni :decayed: :decayed:

:gwizdanie: :naughty:

... ale Tomek powiedz , łezka w łoku Ci się zakręciła co ? :cool1::wink4:

Opublikowano

codziennie melisa pija :decayed:

lepij se trowy zakurz :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Nooo ale Tomek niezły pomysł :gwizdanie: :cool1:

jutro muti bydzie kosić, to coś zakurza :decayed:

moga wpaść :naughty:

letko :naughty:

a zdąży to wysuszyć? mokrej nie lubia :no:
Opublikowano

ale byłech dzisio u blachorza i stoła moja bestia(prawie gotowo), było widać po niej że za mną tęskni :decayed: :decayed:

i tak pozwolisz by Ci ją macali :cool1:

za chciało jej sie gupot, to teraz musi pocierpieć ale coś czuja że zaś to pójdzie :decayed:[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 21:59_________________________________________________

ale byłech dzisio u blachorza i stoła moja bestia(prawie gotowo), było widać po niej że za mną tęskni :decayed: :decayed:

:gwizdanie: :naughty:

... ale Tomek powiedz , łezka w łoku Ci się zakręciła co ? :cool1::wink4:

bardziej banan na pysku :decayed:[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 21:59_________________________________________________i nowe ulepszenia dzisio prziszły od koleżanki RS4 :naughty:

sam08411280x768.jpg

Opublikowano
bardziej banan na pysku
w kiero strona?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.