Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A jak będziesz sprzedawać to będziesz mieć 160kkm :polew: :polew: :polew:

Po co , dam kupującemu wydruk historii z ASO i se sprawdzi , przypuszczam , że jak pójdzie na handel to na liczniku będzie ~ 200 kkm nie więcej ( bez żadnego cofania ) :cool1:

jak bedziesz sprzedawał daj znać :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No moje też ma tyle :decayed:

Jawol :cool1:

Opublikowano

autko może mieć spokojnie dobre 300-350k :gwizdanie:

Opublikowano

A jak będziesz sprzedawać to będziesz mieć 160kkm :polew: :polew: :polew:

Po co , dam kupującemu wydruk historii z ASO i se sprawdzi , przypuszczam , że jak pójdzie na handel to na liczniku będzie ~ 200 kkm nie więcej ( bez żadnego cofania ) :cool1:

jak bedziesz sprzedawał daj znać :naughty:

Po Robercie będziesz musiał jeszcze silnik dotrzeć, bo to niedzielny kierowca :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

było ale jak pisałem wyżej zaczęły mu się tracić kilometry w dół :co::klamie:

bo wiedział , że auto pójdzie na handel za niedługo :wink4:

dokładnie

Opublikowano

Czyli ta [b6] kumpla Daniela ma ~ 350 kkm , to jeszcze nie tak tragicznie :przebiegly::wink4:

Opublikowano

A jak będziesz sprzedawać to będziesz mieć 160kkm :polew: :polew: :polew:

Po co , dam kupującemu wydruk historii z ASO i se sprawdzi , przypuszczam , że jak pójdzie na handel to na liczniku będzie ~ 200 kkm nie więcej ( bez żadnego cofania ) :cool1:

jak bedziesz sprzedawał daj znać :naughty:

Po Robercie będziesz musiał jeszcze silnik dotrzeć, bo to niedzielny kierowca :polew: :polew: :polew:

hyhy.. dobre :good:

Opublikowano

jak bedziesz sprzedawał daj znać :naughty:

:good::wink4:

Opublikowano

jak bedziesz sprzedawał daj znać :naughty:

:good::wink4:

Do tego czasu patrz z tego pełny S-line zrobić :tongue4:

Opublikowano

Po Robercie będziesz musiał jeszcze silnik dotrzeć, bo to niedzielny kierowca :polew: :polew: :polew:

hyhy.. dobre :good:

Będziesz miał prawie nówkę PEWEX nieśmiganą :naughty::kox:

Opublikowano

Czyli ta [b6] kumpla Daniela ma ~ 350 kkm , to jeszcze nie tak tragicznie :przebiegly::wink4:

7 z przodu by mnie niepokoiła :naughty:, teraz to nuda :decayed:

Opublikowano

Do tego czasu patrz z tego pełny S-line zrobić :tongue4:

Ni uja , wszystko wyciągnę co włożyłem :tongue4: :tongue4: :tongue4::kox:

Opublikowano

Do tego czasu patrz z tego pełny S-line zrobić :tongue4:

Ni uja , wszystko wyciągnę co włożyłem :tongue4: :tongue4: :tongue4::kox:

te durexy spod fotela też :decayed::polew::tongue4:

Opublikowano

Czyli ta [b6] kumpla Daniela ma ~ 350 kkm , to jeszcze nie tak tragicznie :przebiegly::wink4:

7 z przodu by mnie niepokoiła :naughty:, teraz to nuda :decayed:

Nooo to nie 2.5 tedei :gwizdanie: te 1.9 PD z ~ 500 kkm "tylko" wytrzymują

[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 22:31_________________________________________________

te durexy spod fotela też :decayed::polew::tongue4:

Stomile :tongue4:

Opublikowano

jak bedziesz sprzedawał daj znać :naughty:

:good::wink4:

Do tego czasu patrz z tego pełny S-line zrobić :tongue4:

koledze chyba nie pożałuje :gwizdanie: :kox::tongue4: :>

Opublikowano

dobry Pany :) dopiero co wróciłem z warsztatu, cały dzień toczenia przy a4 :decayed:

zderzak u lakiernika, plastiki wysłane do regeneracji :)[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 22:33_________________________________________________

Do tego czasu patrz z tego pełny S-line zrobić :tongue4:

Ni uja , wszystko wyciągnę co włożyłem :tongue4: :tongue4: :tongue4::kox:

tyś je szkrob :tongue4:

Opublikowano

Nooo to nie 2.5 tedei :gwizdanie: te 1.9 PD z ~ 500 kkm "tylko" wytrzymują

czy ja wiem :gwizdanie:

Opublikowano

ale dzisiaj panowie u mnie pod blokiem pakowała blondynka myślałem że jebne zobaczcie : :polew: :polew: :polew:

240842_208482479182211_100000613801252_629224_7917805_o.jpg

Opublikowano

VAG bym podpiął i by było dokładnie wiadomo :wink4:

Nie zawsze :cool1:

Jak już było coś kombinowane to przeważnie da się sprawdzić :cool1:

Właśnie w większości pierwszych EDC 15 nie da się tam w ogóle wejść :wink4: ale jak jest 0 ( zero ) to ktoś coś kombinował :gwizdanie: ... albo na odwrót to było :mysli:

Opublikowano

Do tego czasu patrz z tego pełny S-line zrobić :tongue4:

Ni uja , wszystko wyciągnę co włożyłem :tongue4: :tongue4: :tongue4::kox:

do B8 i tak nie podejdą te graty :gwizdanie: :naughty::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.