Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

szkoda że nikogo z Was prawie na spocie nie będzie, chciałem wpaść teraz :przebiegly:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale dzisiaj panowie u mnie pod blokiem pakowała blondynka myślałem że jebne zobaczcie : :polew: :polew: :polew:

240842_208482479182211_100000613801252_629224_7917805_o.jpg

No pięknie :kox::polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 22:38_________________________________________________

szkoda że nikogo z Was prawie na spocie nie będzie, chciałem wpaść teraz :przebiegly:

przez to właśnie nikogo nie będzie :takiego:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

ale dzisiaj panowie u mnie pod blokiem pakowała blondynka myślałem że jebne zobaczcie : :polew: :polew: :polew:

240842_208482479182211_100000613801252_629224_7917805_o.jpg

zawsze mówiłem ,kobitce to rower i mało powietrza :kox::decayed:

Opublikowano

do B8 i tak nie podejdą te graty :gwizdanie: :naughty::decayed:

[b7] w Sline i to ostatni model jaki wyjechał z Ingolstadt :wink4:

Opublikowano
:good: piknie
Opublikowano

ale dzisiaj panowie u mnie pod blokiem pakowała blondynka myślałem że jebne zobaczcie : :polew: :polew: :polew:

240842_208482479182211_100000613801252_629224_7917805_o.jpg

zawsze mówiłem ,kobitce to rower i mało powietrza :kox::decayed:

trza było biedna kobitke poinstruować całkiem nieźle wygląda z okna :decayed:

ale dzisiaj panowie u mnie pod blokiem pakowała blondynka myślałem że jebne zobaczcie : :polew: :polew: :polew:

240842_208482479182211_100000613801252_629224_7917805_o.jpg

No pięknie :kox::polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 22:38_________________________________________________

szkoda że nikogo z Was prawie na spocie nie będzie, chciałem wpaść teraz :przebiegly:

przez to właśnie nikogo nie będzie :takiego:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

przez to właśnie będę bo Ciebie nie będzie :decayed:[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 22:42_________________________________________________

do B8 i tak nie podejdą te graty :gwizdanie: :naughty::decayed:

[b7] w Sline i to ostatni model jaki wyjechał z Ingolstadt :wink4:

ja a potem Cię Marzena obudziła i powiedziała że Seicento stoi w garażu :decayed:

Opublikowano

trza było biedna kobitke poinstruować całkiem nieźle wygląda z okna :decayed:

a najlepsze że to jest kobieta lekkich obyczajów :gwizdanie: :decayed::naughty:

Opublikowano

ale dzisiaj panowie u mnie pod blokiem pakowała blondynka myślałem że jebne zobaczcie : :polew: :polew: :polew:

240842_208482479182211_100000613801252_629224_7917805_o.jpg

zawsze mówiłem ,kobitce to rower i mało powietrza :kox::decayed:

trza było biedna kobitke poinstruować całkiem nieźle wygląda z okna :decayed:

te instruktor, ty już byś ją "instruuuuował" :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 22:45_________________________________________________

trza było biedna kobitke poinstruować całkiem nieźle wygląda z okna :decayed:

a najlepsze że to jest kobieta lekkich obyczajów :gwizdanie: :decayed::naughty:

a Ty skąd wiesz :kawa::palacz:

Opublikowano

trza było biedna kobitke poinstruować całkiem nieźle wygląda z okna :decayed:

a najlepsze że to jest kobieta lekkich obyczajów :gwizdanie: :decayed::naughty:

hahahhaha ciekawe skąd masz te wiadomości :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

0k ja panowie lece spać bo rano trza iść do :dziura:

trzymta sie :wink4:

Opublikowano

już Cię przepraszała za wgniotkę :naughty:

Opublikowano

przez to właśnie będę bo Ciebie nie będzie :decayed:

Specjalnie dla Ciebie wpadnę :decayed::naughty:

ja a potem Cię Marzena obudziła i powiedziała że Seicento stoi w garażu :decayed:

seiczek stoi ale na dworze , w garażu stoi wóz Turbodymoman'a :cool1::naughty:

:decayed:

Opublikowano

mieszkam w tym bloku to wiem a mój kuzyn jest jej sąsiadem i wie co tam sie dzieje chcecie moge was umówić :>

Opublikowano

0k ja panowie lece spać bo rano trza iść do :dziura:

trzymta sie :wink4:

Nara :hi:

Ja też zaraz spadam

[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 22:49_________________________________________________

mieszkam w tym bloku to wiem a mój kuzyn jest jej sąsiadem i wie co tam sie dzieje chcecie moge was umówić :>

pokaż najpierw jej zdjęcie :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

0k ja panowie lece spać bo rano trza iść do :dziura:

trzymta sie :wink4:

Nara :hi:

Ja też zaraz spadam

[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 22:49_________________________________________________

mieszkam w tym bloku to wiem a mój kuzyn jest jej sąsiadem i wie co tam sie dzieje chcecie moge was umówić :>

pokaż najpierw jej zdjęcie :gwizdanie: :cool1:

mam zadzwonić do Marzenki :?: :naughty:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Chłopy , a kaj je Arek :?: Żyje on jeszcze :?: :mysli:

[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 22:51_________________________________________________

mam zadzwonić do Marzenki :?: :naughty:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

No co , na zdjęcie nie można już nawet popatrzeć :?: :rolleyes:

:decayed:

Opublikowano

seiczek stoi ale na dworze , w garażu stoi wóz Turbodymoman'a :cool1::naughty:

:decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

przez to właśnie będę bo Ciebie nie będzie :decayed:

Specjalnie dla Ciebie wpadnę :decayed::naughty:

ja a potem Cię Marzena obudziła i powiedziała że Seicento stoi w garażu :decayed:

seiczek stoi ale na dworze , w garażu stoi wóz Turbodymoman'a :cool1::naughty:

:decayed:

haha wiesz nie musisz się aż tak bardzo dla mnie poświęcać :decayed:

haha w garażu a3 z słłiiiiiiiitaśnymi tuning lexus lampami :decayed:

Opublikowano

seiczek stoi ale na dworze , w garażu stoi wóz Turbodymoman'a :cool1::naughty:

:decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:rolleyes:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Chłopy , a kaj je Arek :?: Żyje on jeszcze :?: :mysli:

pewnie siedzi do nocy na lakierni :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.