Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry:Arek :hi:

Kajś był w Austrii ?

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: po małej przerwie

widziałem Cię dzisiaj jak kręciłeś bodajże do Margo ?

może tak być :>

a raczej napewno tak było :wink4:[br]Dopisany: 12 Maj 2011, 21:21_________________________________________________z wieczora tak w ogole :):hi:

Opublikowano
  • Autor

:bry:Arek :hi:

Kajś był w Austrii ?

:siema:

tak, tak, a dokładnie w Wien :naughty:

Opublikowano

tak, tak, a dokładnie w Wien :naughty:

To spoko , ja myślałem , że tak ze szwagrem "walczysz" cały czas :wink4:

[br]Dopisany: 12 Maj 2011, 21:28_________________________________________________

z wieczora tak w ogole :):hi:

------------>

Opublikowano

:bry:Arek :hi:

Kajś był w Austrii ?

:siema:

tak, tak, a dokładnie w Wien :naughty:

Piekne miasto :wink4: no i do domu też nie masz daleko :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry:Arek :hi:

Kajś był w Austrii ?

:siema:

tak, tak, a dokładnie w Wien :naughty:

Piekne miasto :wink4: no i do domu też nie masz daleko :)

Podobno po chlyb i bułki tam rano jeździsz :decayed:

Opublikowano

:bry:Arek :hi:

Kajś był w Austrii ?

:siema:

tak, tak, a dokładnie w Wien :naughty:

Piekne miasto :wink4: no i do domu też nie masz daleko :)

Podobno po chlyb i bułki tam rano jeździsz :decayed:

zawsze lepszy tam niż do De czy Nl np. :wink4::decayed::naughty:[br]Dopisany: 12 Maj 2011, 21:41_________________________________________________a przy Twoim tempie to 2,5 h i ześ je doma :decayed:[br]Dopisany: 12 Maj 2011, 21:42_________________________________________________Hammeros jak autko ??? bedziesz je mial do konca tygodnia? na spota sie wybierasz ???

Opublikowano

:hi:

:hi:

Opublikowano

Hammeros jak autko ??? bedziesz je mial do konca tygodnia? na spota sie wybierasz ???

No niby jutro do odbioru :naughty: nie wiem jak z czasem wyjda, a poza tym na zimówkach mi się nie chce na spota jechać :decayed:

Opublikowano

Hammeros jak autko ??? bedziesz je mial do konca tygodnia? na spota sie wybierasz ???

No niby jutro do odbioru :naughty: nie wiem jak z czasem wyjda, a poza tym na zimówkach mi się nie chce na spota jechać :decayed:

może zdąży śnieg do tego czasu zaś spaść haha

Opublikowano

Kajś był w Austrii ?

tak, tak, a dokładnie w Wien :naughty:

Podobno po chlyb i bułki tam rano jeździsz :decayed:

Tomek Ty to mosz jednak wyrabowane :gwizdanie: :kox::polew:

Opublikowano

Kajś był w Austrii ?

tak, tak, a dokładnie w Wien :naughty:

Podobno po chlyb i bułki tam rano jeździsz :decayed:

Tomek Ty to mosz jednak wyrabowane :gwizdanie: :kox::polew:

a Ty nie umisz cytować :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

... a poza tym na zimówkach mi się nie chce na spota jechać :decayed:

podjedź dam Ci moje stare letnie 16" , sezon jeszcze objeździsz :wink4::decayed:

Opublikowano

no właśnie robert, to co prosic o więcej foci czy nie ma szans zobaczyc tego na zdjątkach?

bo sie napaliłem kurde :naughty:

Opublikowano

a Ty nie umisz cytować :decayed: :decayed: :decayed:

:cool1:

[br]Dopisany: 12 Maj 2011, 21:51_________________________________________________

no właśnie robert, to co prosic o więcej foci czy nie ma szans zobaczyc tego na zdjątkach?

bo sie napaliłem kurde :naughty:

Niech porobi gościu z bliższa więcej fotek i wyśle Ci na maila , poza tym niech wysyła VIN a Ty do ASO :wink4:

Opublikowano

no właśnie robert, to co prosic o więcej foci czy nie ma szans zobaczyc tego na zdjątkach?

bo sie napaliłem kurde :naughty:

Do Łodzi nie tak daleko, a najlepiej kilka aut poszukać w tamtych stronach i jechać :wink4: ale VIN to podstawa :good:

Opublikowano

a Ty nie umisz cytować :decayed: :decayed: :decayed:

:cool1:

[br]Dopisany: 12 Maj 2011, 21:51_________________________________________________

no właśnie robert, to co prosic o więcej foci czy nie ma szans zobaczyc tego na zdjątkach?

bo sie napaliłem kurde :naughty:

Niech porobi gościu z bliższa więcej fotek i wyśle Ci na maila , poza tym niech wysyła VIN a Ty do ASO :wink4:

trzabyło poprawić to co tyś zdupił :cool1:

Opublikowano

trzabyło poprawić to co tyś zdupił :cool1:

co jo zdupił ?

[br]Dopisany: 12 Maj 2011, 21:58_________________________________________________

Do Łodzi nie tak daleko, a najlepiej kilka aut poszukać w tamtych stronach i jechać :wink4: ale VIN to podstawa :good:

Pomału w DE by był :cool1:

Opublikowano

Kajś był w Austrii ?

tak, tak, a dokładnie w Wien :naughty:

Podobno po chlyb i bułki tam rano jeździsz :decayed:

Tomek Ty to mosz jednak wyrabowane :gwizdanie: :kox::polew:

a Ty nie umisz cytować :decayed: :decayed: :decayed:

cytowanie żeś zdupił :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.