Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Dejmien ma laska wprawę i tyle. :gwizdanie: :wink4:

Mecyje :decayed: :decayed: :decayed::wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry::hi:

Wreszcie weekend :zemdlal:

Opublikowano

Wreszcie weekend :zemdlal:

nie rób scen :tongue4:

dychniesz se

Opublikowano
:hi: dzisiaj spot aktualny?
Opublikowano

tak :wink4:

Ja nie dam rady bo szwagier ma geburstag i trza będzie na tą okoliczność :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

:kox::decayed:

Opublikowano

:hi:

Dejmien ma laska wprawę i tyle. :gwizdanie: :wink4:

Mecyje :decayed: :decayed: :decayed::wink4:

:hi:

Arturo a pomyśl,że ona to samo robi w łóżku :tongue4:[br]Dopisany: 14 Maj 2011, 15:19_________________________________________________Panowie spot aktualny dziś??

Opublikowano

No to Arturooo jutro ciężki dzień :)

Opublikowano

Arturo a pomyśl,że ona to samo robi w łóżku :tongue4:

a jak napisałem :gwizdanie: :naughty::wink4:

:hi:

Dejmien ma laska wprawę i tyle. :gwizdanie: :wink4:

Mecyje :decayed: :decayed: :decayed::wink4:

No to Arturooo jutro ciężki dzień :)

coś mi się wydaje ,że lekko nie będzie :no:

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 14 Maj 2011, 15:28_________________________________________________udanego spota Pany :good:

Opublikowano

wzajemnie :drunk: minikaca! :bag:

Opublikowano

:hi:

Robert dzięki za wczorajszą wycieczkę nocną :notworthy: :notworthy: :notworthy: kupione :good: spotkanie nastąpi w późniejszym terminie :drunk: :drunk: :drunk:

Mnie niestety też nie będzie, ale życzę owocnego SPOTA. :good:

Opublikowano

To może następny wypali :> To udanej soboty Pany 3majta się :good:

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 14 Maj 2011, 16:00_________________________________________________Wstąpię na spota,bo urodzinki na godz.18-ą przesunięte :wink4: [br]Dopisany: 14 Maj 2011, 16:07_________________________________________________Tomasz Będziesz? Obejrzałbym new lack :naughty:
Opublikowano

Pany...jako laik zapytam... za przeproszeniem obrzygany EGR to coś poważnego? Był zawsze taki oklejony"" ale teraz patrze, że tam olejem chlapie skądś ;/[br]Dopisany: 14 Maj 2011, 16:20_________________________________________________Byłem ostatnio nabijać klime, pod autem plama... zaś kasa :confused4:

Przy okazaji... troche drogo na Wodzisławskiej mają... samo nabicie 360g weszło... 200zł, także... raczej nie polecam :)

Opublikowano

no to spot był bo byku jak cholera :wallbash: gdzie wyście wszyscy byli????? :confused4: byłem o 18 to żywej duszy nie było..chwile postałem i seves podjechał..to sie pospociliśmy troche i do domu

Opublikowano

no to spot był bo byku jak cholera :wallbash: gdzie wyście wszyscy byli????? :confused4: byłem o 18 to żywej duszy nie było..chwile postałem i seves podjechał..to sie pospociliśmy troche i do domu

Ja byłem jakies 20 po 17-ej i się sam ze sobą pospotowałem :decayed:
Opublikowano

a my z sevesem pospotowali pod makro do coś po 22 :)

Opublikowano

a my z sevesem pospotowali pod makro do coś po 22 :)

nooo to długi spot mieliscie :gwizdanie: :>
Opublikowano

w sobote kicha ze spotem, ja akurat robie do 17 wiec nie dalem rady...

za to 29 bede :D dzien po urodzinach, ale trzezwy,zwawy i gotowy :D

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.