Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: :hi: dobry

Akcja H2mm3R :shocked: :gwizdanie: jo jada na 3dniowe zgrupowanie i nikaj niemom zamiaru pokozywac se na cescie autym :tongue4: pamietejcie zapiszcie w kalendarzu dziś wielki dzień :evil:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: :hi: dobry

Akcja H2mm3R :shocked: :gwizdanie: jo jada na 3dniowe zgrupowanie i nikaj niemom zamiaru pokozywac se na cescie autym :tongue4: pamietejcie zapiszcie w kalendarzu dziś wielki dzień :evil:

dobrze że moje stoi w garażu bez zderzaka :decayed: jak co to bydzie mioł ostre kanty haha :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

To trza się napić żeby za kółko nie siodać :evil:

Opublikowano

:hi: :hi: dobry

Akcja H2mm3R :shocked: :gwizdanie: jo jada na 3dniowe zgrupowanie i nikaj niemom zamiaru pokozywac se na cescie autym :tongue4: pamietejcie zapiszcie w kalendarzu dziś wielki dzień :evil:

To Twoje i tak już jest fest poobijane, obtarte więc Ci podom namiar na mojego blacharza albo z Arkiem fajnie zagodosz :decayed:

Opublikowano

:hi: :hi: dobry

Akcja H2mm3R :shocked: :gwizdanie: jo jada na 3dniowe zgrupowanie i nikaj niemom zamiaru pokozywac se na cescie autym :tongue4: pamietejcie zapiszcie w kalendarzu dziś wielki dzień :evil:

To Twoje i tak już jest fest poobijane, obtarte więc Ci podom namiar na mojego blacharza albo z Arkiem fajnie zagodosz :decayed:

u Farany żeś malowoł :chytry:? :przebiegly:

Opublikowano

:hi: :hi: dobry

Akcja H2mm3R :shocked: :gwizdanie: jo jada na 3dniowe zgrupowanie i nikaj niemom zamiaru pokozywac se na cescie autym :tongue4: pamietejcie zapiszcie w kalendarzu dziś wielki dzień :evil:

To Twoje i tak już jest fest poobijane, obtarte więc Ci podom namiar na mojego blacharza albo z Arkiem fajnie zagodosz :decayed:

u Farany żeś malowoł :chytry:? :przebiegly:

jo ni :no4:[br]Dopisany: 13 Maj 2011, 11:53_________________________________________________Spoty Bielskie :decayed:

Opublikowano

Tomek gratulejszyn 1300

Opublikowano

To trza się napić żeby za kółko nie siodać :evil:

złoty środek :decayed:

Opublikowano

To trza się napić żeby za kółko nie siodać :evil:

złoty środek :decayed:

Nooo

Opublikowano

Tomek gratulejszyn 1300

siadło, dzisio też momy 13stego :decayed:

I w dodatku piątek

Opublikowano

H4mm3R gratki siadniętego przy piątku.

Opublikowano

No i koniec roboty weekend :naughty:

Opublikowano

No i koniec roboty weekend :naughty:

:drinks:

Opublikowano

:bry::hi:

Tomek gratki :drunk::naughty::cool1:

Ja jeszcze jutro do roboty idę :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

zrobiłem sobie rezerwacje na jutro :kox:

2011-audi-a7-sportback-3.jpg

Opublikowano
:hi: [br]Dopisany: 13 Maj 2011, 20:51_________________________________________________ Tomek te były lepsze :naughty:http://cgi.ebay.de/19-Zoll-original-SLR-Felgen-CLS-SL-S-CL-Klasse-Mercedes-/280674162552?_trksid=p4340.m263&_trkparms=algo%3DDLSL%252BSIC%26its%3DI%26itu%3DUCI%252BIA%252BUA%252BFICS%252BUFI%252BDDSIC%26otn%3D8%26pmod%3D290560486535%252B290560486535%26po%3D%26ps%3D63%26clkid%3D9127436754548980946[br]Dopisany: 13 Maj 2011, 20:52_________________________________________________Gratki 1300 :decayed:
Opublikowano
:siema: :siema:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.