Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja jeśśścciee mam 4 latttka i zrobię tak:

2443c680bae5cbe9med.jpg

0218c75fb60f7690med.jpg

eac7ff320e4234e5med.jpg

59f12c8d1acb7c95med.jpg

:cool1: :gwizdanie:

* zapożyczone od kolegi Czestera.

Jak ja bym miał listwy w drewnie to dawno bym na nie coś nakleił ( obojętnie co , byle nie było by drewna :sick3: )

Ja nie narzekam :P

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ja jeśśścciee mam 4 latttka i zrobię tak:

2443c680bae5cbe9med.jpg

0218c75fb60f7690med.jpg

eac7ff320e4234e5med.jpg

59f12c8d1acb7c95med.jpg

:cool1: :gwizdanie:

* zapożyczone od kolegi Czestera.

Jak ja bym miał listwy w drewnie to dawno bym na nie coś nakleił ( obojętnie co , byle nie było by drewna :sick3: )

Ja nie narzekam :P

ciemniejsze drewno nie wygląda jeszcze tak najgorzej, gorzej z tym jasnym.[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 17:57_________________________________________________po za tym sa ludzie ktorym ta imitacja drzewa się podoba (oczywiście nikt z forum :decayed:)

Opublikowano

oczywiście nikt z forum :decayed:

Chłopie jak nawet okleisz folią imitacją carbonu to będzie super i jak inni to zobaczą to też tak będą chcieli, to masz pewne. :good:

Opublikowano

oczywiście nikt z forum :decayed:

Chłopie jak nawet okleisz folią imitacją carbonu to będzie super i jak inni to zobaczą to też tak będą chcieli, to masz pewne. :good:

o to cały czas mi chodziło :) tylko musi to być zrobione dobrze. A wy się tu oklejania czepiacie :decayed::cool1:

Opublikowano

Nikt się nie czepia , bo sam nawet kiedyś nad tym kombinowałem, według mnie wygląda to OK.

Opublikowano

Muszę przyznać że sam o tym już myślałem, jutro jadę szybki oklejać to zapytam chopka za ile by to okleił bo ma w ofercie carbon :wink4:[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 19:35_________________________________________________Piotr kupuj w końcu te fele i nie wymyślaj, bo za chwile lato się skończy... [br]Dopisany: 16 Maj 2011, 19:44_________________________________________________

Dzisiaj na kursie w SJZ widziałem takie coś z SR na felunku wiadomo jakim :slina:

16052011004.th.jpg

Czyje to, bo na klubowych :gwizdanie:

Opublikowano

Nawet nie zauważyłem że klubowe :wallbash:

Gość zwinął się jak miałem wykład.

Kurna co Wy śpicie :gwizdanie:

No normalnie wysiadacie czy co :?:

Opublikowano

Nawet nie zauważyłem że klubowe :wallbash:

Gość zwinął się jak miałem wykład.[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 21:35_________________________________________________Kurna co Wy śpicie :gwizdanie:

No normalnie wysiadacie czy co :?:

jak miałeś wykład? a co Ty wieczny student wiesku :decayed:?

Opublikowano

No wiesz :?:

Jak to z czego, z energetyki, toś ty nie wiedział :?: :embarrassed:

Dobrounoc :hi:

Opublikowano

No wiesz :?:

Jak to z czego, z energetyki, toś ty nie wiedział :?: :embarrassed:

Dobrounoc :hi:

ich hatte keinen blassen Schimmer :P

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema: :siema:
Opublikowano
:bry: :bry:
Opublikowano

Muszę przyznać że sam o tym już myślałem, jutro jadę szybki oklejać to zapytam chopka za ile by to okleił bo ma w ofercie carbon :wink4:[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 19:35_________________________________________________Piotr kupuj w końcu te fele i nie wymyślaj, bo za chwile lato się skończy... [br]Dopisany: 16 Maj 2011, 19:44_________________________________________________

Dzisiaj na kursie w SJZ widziałem takie coś z SR na felunku wiadomo jakim :slina:

16052011004.th.jpg

Czyje to, bo na klubowych :gwizdanie:

Przecież to Pucek :polew:

a ja jeśśścciee mam 4 latttka i zrobię tak:

2443c680bae5cbe9med.jpg

0218c75fb60f7690med.jpg

eac7ff320e4234e5med.jpg

59f12c8d1acb7c95med.jpg

:cool1: :gwizdanie:

* zapożyczone od kolegi Czestera.

Jak ja bym miał listwy w drewnie to dawno bym na nie coś nakleił ( obojętnie co , byle nie było by drewna :sick3: )

Ja nie narzekam :P

ciemniejsze drewno nie wygląda jeszcze tak najgorzej, gorzej z tym jasnym.[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 17:57_________________________________________________po za tym sa ludzie ktorym ta imitacja drzewa się podoba (oczywiście nikt z forum :decayed:)

Obgadujecie mnie :bicz: :bicz: karbon wywalam po wakacjach jak coś :decayed:

Opublikowano
:hi: witojcie
Opublikowano

Przecież to Pucek

Nie znam takiego :mysli:

Opublikowano

:bry::hi:

[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 15:45_________________________________________________

Przecież to Pucek

Nie znam takiego :mysli:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Przecież to Pucek

Nie znam takiego :mysli:

:polew: :polew: :polew:

No co :mysli:

I znowu nocki :sick3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.