Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jesteś pewien że z 2.5 TDI BAU da się coś wycisnąć ?

nie chodzi mi oczywiście o boxy z allegro tylko profi soft

osobiście słyszałem że jest tam jakiś problem z pompą i albo się nie da nic zrobić albo poprostu nie ma sensu bo przyrosty są 5-8 kucy[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 09:32_________________________________________________dziś będę w compsporcie jak coś to mogę jeszcze podpytać dokładnie w czym problem i dlaczego BAU się nie robi

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Eee no jak już jedziesz to koszt operacji seria chyba równa się operacji tuning, tak myślę.

Opublikowano

bau.jpg tak to u mnie wyglada

miron78 tak pompa ma ograniczenie ale te 195-210max wyciskaja oczywiscie nie kazda BAU tak sie da ale u mnie ten program porazka i byl sam ECU bez sterownika skrzynii na to wyglada

tak zapytaj sie dzieki z gory ja bede dzis w knurowie 17-20 po 20 mozemy se gdzies spiknac na knurowie a za chwile jade do aligatora

PW kuknij

Eee no jak już jedziesz to koszt operacji seria chyba równa się operacji tuning, tak myślę.

nie za 100 mi serie wgraja stary soft biore ze soba na wypadek W
Opublikowano

Aaa, dobra spadam z manżelką do lekarza.

Opublikowano

[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 21:33_________________________________________________Tomek czym usunę takie zaschnięte ślady na lakierze ( chodzi o takie plamki po wodzie ) SwirlX da radę ?

robert. użyj nabłyszczacza SONAXa - polecam. Zero zacieków, auto błysk no i nie ma problemu czym wycierać plamy bo poprostu się nie tworzą ;)

[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 12:13_________________________________________________btw.. "zj**,,,m cytowanie" :polew:[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 12:13_________________________________________________http://www.auto-chemia.pl/index.php?p337,sonax-xtreme-szampon-2-w-1-koncentrat-1-l

Opublikowano

Wieśku Pucek to Wasz krajan ale jeździ do Gliwic ,na spoty.

Znaczy się konfident :wink4::polew:.

Opublikowano

Wieśku Pucek to Wasz krajan ale jeździ do Gliwic ,na spoty.

Ciii wiem, zawsze jakaś czarna owca się znajdzie :gwizdanie:

No trza się zbierać z matka do lekarza w SJZ, kurde od wczoraj wieczora tylko po lekarzach jeżdżę :wallbash:

Opublikowano

Bywa Wiesiek. Ja jeżdze już 2 lata :confused4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 16:13_________________________________________________

robert. użyj nabłyszczacza SONAXa - polecam. Zero zacieków, auto błysk no i nie ma problemu czym wycierać plamy bo poprostu się nie tworzą ;)

http://www.auto-chemia.pl/index.php?p337,sonax-xtreme-szampon-2-w-1-koncentrat-1-l

Mam dokładnie taki sam szampon jaki jest w linku powyżej , zresztą od dawna używam kosmetyków tej firmy :cool1: ... tu nie chodzi o to , że mi się te plamki porobiły ( czy robią ) tylko ktoś przede mną nieudolnie mył samochód w pełnym słońcu ... aj zawsze myję w cieniu i od razu wycieram ręcznikiem z mikrofibry

Aha i ten szampon co podałeś w linku nie jest nabłyszczający ... ten jest nabłyszczający >>> http://www.sonax.katowice.pl/katalog.php?producent=&kategoria=383&podkategoria=&model=szampon&send=Poka%BF

Opublikowano

Robert bierz tego Sonaxa cośmy kupili spróbuj, on jest do polerki bo jest lekko ścierny i dodatkowo woskuje. :wink4:

Masz nieaktualny podpis :!:

Opublikowano

Robert bierz tego Sonaxa cośmy kupili spróbuj, on jest do polerki bo jest lekko ścierny i dodatkowo woskuje. :wink4:

Próbowałem już dawno :cool1::wink4:

Opublikowano

------------>[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 21:03_________________________________________________Robert kupuj RSa :polew: :polew: :polew: :polew:

http://moto.allegro.pl/audi-a4-2-0-tdi-automat-rs4-i1604989146.html[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 21:09_________________________________________________Klubowe z Żor :gwizdanie:

http://otomoto.pl/audi-a4-C18937754.html

Opublikowano

To jest the best

1604989146_5

Nooo :naughty::kox::polew:

Opublikowano
Samochod wiekszos czasu przestal w garazu,poniewaz uzywam innego.

Mnie też by było gańba czymś takim jeździć :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

------------>[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 21:03_________________________________________________Robert kupuj RSa :polew: :polew: :polew: :polew:

http://moto.allegro.pl/audi-a4-2-0-tdi-automat-rs4-i1604989146.html[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 21:09_________________________________________________Klubowe z Żor :gwizdanie:

http://otomoto.pl/audi-a4-C18937754.html

Komis nie polecam, ceny zawyzone, konkretnie rezana, mnie jakos odrzuca :P

Opublikowano
Samochod wiekszos czasu przestal w garazu,poniewaz uzywam innego.

Mnie też by było gańba czymś takim jeździć :polew: :polew: :polew:

Dokładnie

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.