Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Patrzcie czego Decks szuka :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=205203.0;topicseen ... a tu nawet już nie zajrzy :kwasny:

A co brygadzista bydzie szukoł wśród szaraków. :cool1:[br]Dopisany: 19 Maj 2011, 18:57_________________________________________________Trza sie zbiyrac na nocka :kwasny:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tomek rodzice A3 jeszcze szukają ? :mysli:

Znalazłem coś ciekawego >>> http://allegro.pl/fiat-uno-1-3-turbo-jak-audi-a3-i1610490355.html :kox:

Bier, ojciec chce A2 :cool1:

Patrzcie czego Decks szuka :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=205203.0;topicseen ... a tu nawet już nie zajrzy :kwasny:

łajza.... to może go widziałem na A1 :mysli: tylko on niema s-line :mysli:

Opublikowano
:hi: Jak byscie wiedzieli cos o jakims mieszkaniu do wynajecia M2 M3 w Rybniku ,a najlepiej w okolicach Elektrowni to Dajcie znac.Do konca czerwca musze zmienic lokum :disgust:[br]Dopisany: 19 Maj 2011, 20:50_________________________________________________Moze byc nieumeblowane ,w sumie obojetnie byle tanio
Opublikowano

Wszyscy śpią :hi:

Opublikowano

Wszyscy śpią :hi:

No co Ty :no:

Opublikowano

Wszyscy śpią :hi:

No co Ty :no:

no właśnie :hi:

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: :hi: wkoncu zawody, trzymajcie kciuki jade walczyc na Lige do radomia pokozac ze z synkami jezdzacymi audi nima to tamnto

a tak to;

wgralem serie u aligatora (mowil ze ten soft byl lajtowy podzwigane dawki paliwa+ poompowanie T), leczz problem z przeladowanieem T nieznikjnol ;( a potem naladowac do wyznaczonego cisnienia nie umi (takl jak na foto kilka stron wczesniej) niepoznac ze auto jest bez czipa niema diametralnej roznicy,

lecz skrzynia pracuje jakby lzej niema problemu zdecydowania biegu przy ok 160km/h z 4->5 zmienia plynnie(artur wie o co chodzi - skrzynia przy tej predkozcisci wrzucala 5 za sek 4 znow 5 znow 4 trzebylo manualnie 5 wbic - teraz jest spokoj)

moze pomalu jezdzilem ale spalanie zmalolo zobaczymy za kilka tankowan czy se bedze utrzymyywac

po weejkendze bede szukal przyczyny przeladowania T i tej dziury przy ok 2,5-2,7k/rpm macie pomysly piszcie

PozdrawiaM zycze udanego weekendu ;):naughty::kox: :kox: :kox: i spota :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano
:hi: po robocie [br]Dopisany: 20 Maj 2011, 07:49_________________________________________________Krzycho Pokoż tym w Radomiu kaj raki zimują :cool1::wink4:
Opublikowano
:hi: rozchorowoł żech się dzisio :rolleyes:
Opublikowano
:hi: :hi:andy_sky, szybkiego powrotu do zdrowia :)
Opublikowano

:hi: :hi:andy_sky, szybkiego powrotu do zdrowia :)

a dziękówka :hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Krzysiek jak Ci gwizdałka przeładowuje to może VTG się przycina ( miałem to samo )

Opublikowano

:hi:

Jeszcze dzisiaj nocka :wallbash:

Opublikowano

:hi:

Jeszcze dzisiaj nocka :wallbash:

Jo tyż jak zwykle :tongue4:[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 21:12_________________________________________________

:hi: rozchorowoł żech się dzisio :rolleyes:

Za mało ,żes gardło przepłukoł :naughty: Roz w tydniu trza sie odkazic :evil:
Opublikowano

Za mało ,żes gardło przepłukoł :naughty: Roz w tydniu trza sie odkazic

:good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.