Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Krzysiek na Androidzie śmiga navi IGO, jest to jedna z lepszych choć mapy nie sa tak aktualne ja w AM. :wink4:

Robert jak chcesz to mogę to pociągnąć. :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry::hi:

Robert jak chcesz to mogę to pociągnąć. :naughty:

Wiesiek już to mam , zły program miałem do ssania z Torentów , ściągnąłem inny i w godzinkę AM miałem na lapku , teraz muszę to tylko zapodać na kartę z navi :wink4:

[br]Dopisany: 25 Maj 2011, 17:11_________________________________________________

ja uzywam 6.7 bo czytalem ze 6.8 jeszcze nie dopracowali.. :mysli: :mysli:

6.8 jest niedopracowana , 6.8.1 podobno już jest poprawiona :wink4:

Opublikowano

ja uzywam 6.7 bo czytalem ze 6.8 jeszcze nie dopracowali.. :mysli: :mysli:

6.8 jest niedopracowana , 6.8.1 podobno już jest poprawiona :wink4:

6.7 też jest taka sama jak 6.8 te same błędy.

Poprawiać będą jeszcze długo.

Opublikowano

Wy mocie ała na punkcie tej AM :gwizdanie: Robert podobno nawet do kościoła z AM jeździ :decayed:

Opublikowano

Wy mocie ała na punkcie tej AM :gwizdanie: Robert podobno nawet do kościoła z AM jeździ :decayed:

No a jak :decayed: zresztą tak jak Ty z RNS-em

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 25 Maj 2011, 19:32_________________________________________________

ludzie u kogo wymienić rozrząd i czy u toma77 dostanę najtaniej i czy aby na pewno ORI :mysli:

u Toma ORI nie kupisz tylko zamienniki ... jak chcesz ORI pisz do tego gościa >>> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=178596.225 ceny ma dobre :good:

swego czasu była promocja na rozrząd w ASO i nawet cenowo dobrze to wyglądało, zapytaj w magro ile wołają :)

:hi: wiem że była promocja i wołali 1300pln za komplet z robotą :shocked: niestety było minęło, a znocie kogoś mądrego co to wymieni :mysli:

jo znom :gwizdanie:

ciepnij jaki namiar na PW :wink4:
Opublikowano

Wy mocie ała na punkcie tej AM :gwizdanie: Robert podobno nawet do kościoła z AM jeździ :decayed:

No a jak :decayed: zresztą tak jak Ty z RNS-em

Tomek ty ponoć do Chałupek nie trefisz bez RNS :gwizdanie:

Opublikowano

dzisiaj dostałem wiadomość ori rozrząd to wydatek koło 1400pln :shocked: olać to i kupić u Toma77 za połowę tej kwoty :mysli:

Opublikowano

dzisiaj dostałem wiadomość ori rozrząd to wydatek koło 1400pln :shocked: olać to i kupić u Toma77 za połowę tej kwoty :mysli:

Ja pier**lę drożej niż mnie kosztował do Mazdy. :wallbash:

Opublikowano

dzisiaj dostałem wiadomość ori rozrząd to wydatek koło 1400pln :shocked: olać to i kupić u Toma77 za połowę tej kwoty :mysli:

Ja pieprzę drożej niż mnie kosztował do Mazdy. :wallbash:

i to nie wszystko za robotę liczą od 300 do 700pln :kwasny:
Opublikowano

A co tam jest takiego drogiego :?:

Opublikowano

A co tam jest takiego drogiego :?:

np pompa wody 500 lub regenerowana 220 pod war. że moja to ori napinacz drgań prawie 400pln i reszta :wallbash:
Opublikowano

Eeee pompa za tyle i hydronapinacz :?: dobre zamienniki i będzie OK

Opublikowano

Eeee pompa za tyle i hydronapinacz :?: dobre zamienniki i będzie OK

tylko co i od kogo od toma?[br]Dopisany: 25 Maj 2011, 20:36_________________________________________________zastanawiam się nad ori paskiem i rolkami a napinacz drgań i pompa zamiennik :mysli:
Opublikowano

Ori pasek to jest jaki :?: rolki dostaniesz pożądne w Rak and Roll

Opublikowano
no właśnie od niego te ceny

Ori pasek to jest jaki :?: rolki dostaniesz pożądne w Rak and Roll

to od tego powyżej a Rak and Roll to gdzie?
Opublikowano

a Rak and Roll to gdzie?

Za Peugeotem ,hurtownia łożysk w Popielowie :wink4:

Opublikowano

dziękówka :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.