Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I nie gonil mnie ino mrugal dlugimi a przeciez nie odlece z lewego Afnem :P

przecież AFN jest nie do zajechania nie obrażaj naszych motorków :kox::decayed:

:tongue4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

o co?

Pogryźli się o fele :naughty:

A z kim , zgadnij :gwizdanie: Kto jest największym zadymiarzem na Rybnickich :decayed:

:polew: :gwizdanie:

Opublikowano

o co?

Pogryźli się o fele :naughty:

A z kim , zgadnij :gwizdanie: Kto jest największym zadymiarzem na Rybnickich :decayed:

wola głośno nie godać :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Maj 2011, 15:13_________________________________________________to on taki uraźliwy?
Opublikowano

o co?

Pogryźli się o fele :naughty:

A z kim , zgadnij :gwizdanie: Kto jest największym zadymiarzem na Rybnickich :decayed:

wola głośno nie godać :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Maj 2011, 15:13_________________________________________________to on taki uraźliwy?

konkretnego foszka tak więc strzelił.

Opublikowano

A z kim , zgadnij :gwizdanie: Kto jest największym zadymiarzem na Rybnickich :decayed:

Badboy :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

I nie gonil mnie ino mrugal dlugimi a przeciez nie odlece z lewego Afnem :P

przecież AFN jest nie do zajechania nie obrażaj naszych motorków :kox::decayed:

:tongue4:

ale niestety tak nie odchodzi jak 2.0 :D

Opublikowano

I nie gonil mnie ino mrugal dlugimi a przeciez nie odlece z lewego Afnem :P

przecież AFN jest nie do zajechania nie obrażaj naszych motorków :kox::decayed:

:tongue4:

ale niestety tak nie odchodzi jak 2.0 :D

Jak nie ,nawet lepiej bo wały nie pękają, pompy oleju nie siadają itd. itp.

Opublikowano

A z kim , zgadnij :gwizdanie: Kto jest największym zadymiarzem na Rybnickich :decayed:

Badboy :polew: :polew: :polew:

Wiesław :decayed::polew: on zawsze :baseball: straszy :decayed:

Opublikowano

I nie gonil mnie ino mrugal dlugimi a przeciez nie odlece z lewego Afnem :P

przecież AFN jest nie do zajechania nie obrażaj naszych motorków :kox::decayed:

:tongue4:

ale niestety tak nie odchodzi jak 2.0 :D

musisz uwiezyć w swoją bryke :)

Opublikowano

I nie gonil mnie ino mrugal dlugimi a przeciez nie odlece z lewego Afnem :P

przecież AFN jest nie do zajechania nie obrażaj naszych motorków :kox::decayed:

:tongue4:

ale niestety tak nie odchodzi jak 2.0 :D

Jak nie ,nawet lepiej bo wały nie pękają, pompy oleju nie siadają itd. itp.

Wiesiu o przyspieszeniu mowie:P[br]Dopisany: 27 Maj 2011, 15:41_________________________________________________no uwierzylem, ja mu pelny a ona ma czas :D

Opublikowano

A z kim , zgadnij :gwizdanie: Kto jest największym zadymiarzem na Rybnickich :decayed:

Badboy :polew: :polew: :polew:

Ktoś inny :gwizdanie: :cool1:[br]Dopisany: 27 Maj 2011, 15:43_________________________________________________ :evil:

Opublikowano

Wiesiu o przyspieszeniu mowie:P

Dołożysz 1000 do AFN i wymięknie :naughty:

Będzie wąchał czarny dym :kox:[br]Dopisany: 27 Maj 2011, 15:44_________________________________________________

Ktoś inny :gwizdanie: :cool1::evil:

Ja :jaaaaa:

Opublikowano

Ja :jaaaaa:

No a kto :cool1: :gwizdanie:

:tongue4:

Opublikowano

No a kto :cool1: :gwizdanie:

My :decayed:

Opublikowano

Dziki zapierdalacz :D [br]Dopisany: 27 Maj 2011, 15:00_________________________________________________I nie gonil mnie ino mrugal dlugimi a przeciez nie odlece z lewego Afnem :P

Andrzej w zakrętach wymięka :naughty::decayed: :decayed:[br]Dopisany: 27 Maj 2011, 17:55_________________________________________________Robert >> http://moto.allegro.pl/dokladka-s-line-przod-audi-a4-b6-i1636158692.html

Opublikowano

H4mm3Rna poczatku myslalem ze to Ty :D

Opublikowano

H4mm3Rna poczatku myslalem ze to Ty :D

:gwizdanie:

ale żeś go teraz wkurwił zapewne :naughty::decayed:

[br]Dopisany: 27 Maj 2011, 18:34_________________________________________________

_________________________________________________Robert >> http://moto.allegro.pl/dokladka-s-line-przod-audi-a4-b6-i1636158692.html

:slina:

Opublikowano

H4mm3Rna poczatku myslalem ze to Ty :D

:gwizdanie:

ale żeś go teraz wkurwił zapewne :naughty::decayed:

[br]Dopisany: 27 Maj 2011, 18:34_________________________________________________

_________________________________________________Robert >> http://moto.allegro.pl/dokladka-s-line-przod-audi-a4-b6-i1636158692.html

:slina:

Czamu :D ? Ja Hammera fury nie widziol na oczy i nie wiedziol ze on SRC wiec mysle czarna B7 ze sciema szyb to moze być on :D

Opublikowano

Czamu :D ? Ja Hammera fury nie widziol na oczy i nie wiedziol ze on SRC wiec mysle czarna B7 ze sciema szyb to moze być on :D

Tomek by Cie ścis do rantu chopie a nie mrugoł światłami :przebiegly:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Też racja :D:polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.