Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Następny początkujący.

:embarrassed::tongue4::wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No

Opublikowano

Laki jest gdzieś w pobliżu ślubnego kobierca :)

Co żeni się :?: :facepalm:

wtedy żeś tez był taki mądry :decayed: ? :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Taki głupi :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Więcej tego błędu bym nie popełnił :naughty:

ciekawe co na to pewna Pani :naughty::cool1:

Wisiek jak to powiem Basi :gwizdanie: ... będzie MANTO :gwizdanie: :naughty:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

jaka lista obecności jutro na spocie :) ?

roberta brak bo jo byda a reszta ? :decayed:

Opublikowano

Fajny tyn zielony :naughty:

DSC_0043.jpg[br]Dopisany: 28 Maj 2011, 17:57_________________________________________________

roberta brak bo jo byda a reszta ? :decayed:

Powinienem być :wink4:

Opublikowano

Fajny tyn zielony :naughty:

DSC_0043.jpg[br]Dopisany: 28 Maj 2011, 17:57_________________________________________________

roberta brak bo jo byda a reszta ? :decayed:

Powinienem być :wink4:

jo musza jechać na 16sto do rybola cos zalatwic i potem wpadna :wink4:

Opublikowano

Chca być, choćby na chwilka :decayed:

Opublikowano

Tak, A6'tka z ramkami Audi A4 Klub Polska :decayed:

:hi:

Powitać w ten piękny rześki poranek :>

on by tych ramek nawet nie zauważył :decayed: :decayed:

jesli myslisz ze trafiles na tepego ktory nie odrozni a4 od a6 to jestes w bledzie.. :kwasny:

wejdź sobie synek w jego wątek o autku a zrozumiesz o co chodzi :wink4: a na żywo jadąc za nim w nocy nie sposób odróżnić Jej od A6tki - nie jeden znawca połamał by tu sobie nogę :wink4::cool1:

Przeca pisałem na wstepie ze w zyciu nie widzialem na oczy furmanki Hammera wiec prosze mi tu nie sugerowac :P [br]Dopisany: 28 Maj 2011, 18:31_________________________________________________My tez raczej będziemy jutro :)

Opublikowano

ja jutro nie podpiszę listy obecności :no:, jadę do Teściowej na Geburstag :gwizdanie:

Opublikowano

ja jutro nie podpiszę listy obecności :no:, jadę do Teściowej na Geburstag :gwizdanie:

to trutka na szczury żeś już kupił :naughty::decayed::polew:

Opublikowano

jak pojedziesz do Kasi z bombonierką dla jej mamy to też Ci przypomnę :gwizdanie: :naughty::wink4:[br]Dopisany: 28 Maj 2011, 20:29_________________________________________________Pany nie ma kto na zbyciu dokładki do przedniego zderzaka dla mnie:?:

Opublikowano

ja jutro nie podpiszę listy obecności :no:, jadę do Teściowej na Geburstag :gwizdanie:

Ale wafel :wallbash: woli jechać do teściowej niż na spota :mysli:

Opublikowano

te :doh1: bez takich wobec młodszego kolegi :gwizdanie: :tongue4:[br]Dopisany: 28 Maj 2011, 20:45_________________________________________________danielom najlepszego :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

Najlepszego Dużo Zdrówka :kwiatek::drunk: :drunk: :drunk::kwiatek:

Znowu będzie wesoły spot :gwizdanie:

Opublikowano

no ,tym bardziej ,że kolega przyjeżdża z kierowcą :naughty: :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

Dziekuje serdecznie :) Czlowiek by z czym przyjechal ale d*pa, akurat jak co 2 tyg sa spoty to ja sie napić nie moge bo mam dyzur w robocie i musze byc pod telefonem ;/ [br]Dopisany: 28 Maj 2011, 20:59_________________________________________________Ale cos sie wymysli :D

Opublikowano

Spadam na chatę narka Panowie :hi:

Opublikowano

Daniel przyłączam się do życzeń - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ZDROWIA,SZCZĘSCIA POMYSLNOSCI ,BEZAWARYJNOSCI FURY ;):kwiatek::drunk: :drunk: :drunk: :drunk:[br]Dopisany: 28 Maj 2011, 22:56_________________________________________________Na spota wstąpię ,ale fiestą od ojca,bo moja jeszcze nie opusciła warsztatu :wallbash: Jakis problem z czujnikiem abs z tyłu po wymianie na nowe tarcze

Opublikowano

jaka lista obecności jutro na spocie :) ?

roberta brak bo jo byda a reszta ? :decayed:

A to się zdziwisz synku .... i wreszcie w tyta dostaniesz :cool1: :gwizdanie: :decayed:

:tongue4: :tongue4: :tongue4::polew:[br]Dopisany: 29 Maj 2011, 00:08

_________________________________________________Danielom najlepszego :drunk::good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.