Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Coś na spocie podsluchalem ze ktoś potrzebuje cześci do rozrządu. Gosc o nicku tom77 robi swietne ceny, sam bralem od niego pasek rozrzadu z gatesa to puscil mi za 50zł, filtr paliwa za 60zł. dobre ma ceny i szybka obsluga :)

Tomka znam już kilka ładnych latek :cool1::wink4:

[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 14:59_________________________________________________

:Poleruj: :decayed: :decayed: :decayed:

A Ty potem possiesz :naughty::decayed:

to już wszyscy wiemy czemu Cie tak w krzyżu łupie, chetnego nie możesz znaleźć :decayed: :decayed: żeby Ci z krzyża spuścił :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to usz wszyscy wiemy czemu Cie tak w krzyżu łupie, chetnego nie możesz znaleźć :decayed: :decayed:

nooo... musisz mi ulżyć :decayed:

Opublikowano

to usz wszyscy wiemy czemu Cie tak w krzyżu łupie, chetnego nie możesz znaleźć :decayed: :decayed:

nooo... musisz mi ulżyć :decayed:

musieć- to musisz umrzeć :P a w Twoim przypadku chytnyć se "jednorekiego bandyty" bo nic innego Ci już nie pozostaje :decayed:[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 15:08_________________________________________________117725-eh-lezka-sie-kreci.jpg[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 15:45_________________________________________________te czasy nie powrócą już :decayed:

Opublikowano

a pamietam to...jak kiedys z mama podjezdzalem na tank i ona mowila...za 15 zl prosze...i bylo ponad pol baku z tego co pamietam 1.30 Pb kosztowala :slina:

Opublikowano

ja za trzy dyszki kiedyś full bak w maluchu tankowałem ;(

Opublikowano

dokladnie robert...a teraz...262-5 zlotka pelny bak do audika, od rezerwy tylko liczac ;(

Opublikowano

ale kiedyś były mniejsze zarobki i te 1.40zł na tamte czasy to była kolosalna suma :) ,a dziś zarobki stoją w miejscu a paliwo rośnie :confused4:[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 17:30_________________________________________________za***isty jesteś !!! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:hi: pamiętam czasy jak litr był za złotek :confused4: a co do toma77 to wszyscy go znamy z forum :gwizdanie:
Opublikowano

dokladnie robert...a teraz...262-5 zlotka pelny bak do audika, od rezerwy tylko liczac ;(

ja ostatnio za 310 nalałem , a pomarańczowa dopiero co się zaświeciła :wallbash:

Opublikowano

dokladnie robert...a teraz...262-5 zlotka pelny bak do audika, od rezerwy tylko liczac ;(

ja ostatnio za 310 nalałem , a pomarańczowa dopiero co się zaświeciła :wallbash:

ja leję tą najdroższą ze statoila to tyż tak wychodzi :wallbash:
Opublikowano

dokladnie robert...a teraz...262-5 zlotka pelny bak do audika, od rezerwy tylko liczac ;(

ja ostatnio za 310 nalałem , a pomarańczowa dopiero co się zaświeciła :wallbash:

Zaś nie płacz, bo na pełnym baku cały miesiąc jeździsz :gwizdanie: a jo za tyle tankuja co tydzień jak nie częściej :gwizdanie: a Artur co 3 dni :decayed: :decayed:

Opublikowano

dokladnie robert...a teraz...262-5 zlotka pelny bak do audika, od rezerwy tylko liczac ;(

ja ostatnio za 310 nalałem , a pomarańczowa dopiero co się zaświeciła :wallbash:

Zaś nie płacz, bo na pełnym baku cały miesiąc jeździsz :gwizdanie: a jo za tyle tankuja co tydzień jak nie częściej :gwizdanie: a Artur co 3 dni :decayed: :decayed:

a co on żre ta ropa :polew:
Opublikowano

Ja nie ale mój klekot chętnie :decayed:[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 18:38_________________________________________________Gdzie ta oszczędność :mysli:, chyba za bardzo kusi gonienie autka :wink4: :gwizdanie:.

Opublikowano

dokladnie robert...a teraz...262-5 zlotka pelny bak do audika, od rezerwy tylko liczac ;(

ja ostatnio za 310 nalałem , a pomarańczowa dopiero co się zaświeciła :wallbash:

Zaś nie płacz, bo na pełnym baku cały miesiąc jeździsz :gwizdanie: a jo za tyle tankuja co tydzień jak nie częściej :gwizdanie: a Artur co 3 dni :decayed: :decayed:

a co on żre ta ropa :polew:

On ma dziurawy bak :decayed:

Opublikowano

Chyba nie bo bym nie wydolił :no:

Opublikowano

Teraz se pomyślcie jak by tak w niemcowni gnojówa kosztowała 5€, to ich rozniesom.

Opublikowano

By się działo :naughty::kox:

Opublikowano

Teraz se pomyślcie jak by tak w niemcowni gnojówa kosztowała 5€, to ich rozniesom.

to u nas by litr kosztował prawie 30zł :gwizdanie:

Opublikowano

Teraz se pomyślcie jak by tak w niemcowni gnojówa kosztowała 5€, to ich rozniesom.

to u nas by litr kosztował prawie 30zł :gwizdanie:

Nie ja myślę w stosunku wysokości wypłaty u nich 3000€ a u nas 3000zł a paliwo tez po 5[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 19:14_________________________________________________Ostanio podawali że ropa staniała a wczoraj zapowiadali ze zejdzie do 75$ a za minute podają ze skurwiały Orlen podnosi cenę o 35 zł na tonie gnojówy. :wallbash:

Normanie pojebany kraj, a w USA staniało paliwo od podwyżki o ok 1$ za gallon.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.