Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie,bedziesz mial tylko mniejsza wydajnosc albo calkowity brak chlodzenia

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Powinien być błąd czujnika ciśnienia :wink4: ( oczywiście jeżeli czynnika prawie już nie będzie )

Opublikowano

ok wielkie dzieki

a niech mi jeszcze ktos powie czy montowal juz ktos z

Was tempomat do avanta 99' bo mam taki zamiar ale troche sie obawiam ze cos pojdzie nie tak a chociaz duzo czytalem o tym na forum i lepiej bym sie czul jakby ktos sie na tym znal

Opublikowano

Wlasnie chcialem to dodac :) no i sprezarka nie bedzie sie chciala zalaczyc[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 20:23_________________________________________________Ja montowalem w AFN swoim i AHU kolegi wrzosu, w razie czego zapraszam do siebie to ogarniemy temat ;)

Opublikowano

teraz kaman fajne wozidło :shocked:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 21:09_________________________________________________jak sie położysz koło niej to słychać jak ją rdza wpierdala :polew:

jak na 18 letniego forda to i tak nie jest źle, połóż się pod niektorymi 10 letnimi mercedesami.

Najmniej awaryjne autko spośród autek które mieliśmy.[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 23:58_________________________________________________potem sie dziwisz żeś je chory jak pod swoim ticiem lezysz :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 23:59_________________________________________________i do sanatorium musisz jechać :polew: :polew:

mojego nie wpierdala bo już wpierdoliła :decayed:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 21:06_________________________________________________ :hi: ups zapomniałem czapkę :embarrassed:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 21:07_________________________________________________

witajcie mam takie pytanie czy jak bede mial malo tego gazu w klimie czy mi wyskoczy jakis blad na vag-u ??

sprawdź błąd na klimatroniku :wink4:
Opublikowano

Normalnie pogoda nieciekawa a tu raczej spokój :mysli:

Opublikowano

ja tyn awatar wiesku mosz w sam raz :naughty:

Opublikowano

Normalnie pogoda nieciekawa a tu raczej spokój :mysli:

20C je i Robert w krótkich galotkach lotoł po placu :decayed:

Opublikowano

ja tyn awatar wiesku mosz w sam raz :naughty:

Mam nadzieję że i Tomek przestanie marudzić. :decayed:

Opublikowano

ja tyn awatar wiesku mosz w sam raz :naughty:

Mam nadzieję że i Tomek przestanie marudzić. :decayed:

na cuda bych nieliczył :kox:
Opublikowano

Normalnie pogoda nieciekawa a tu raczej spokój :mysli:

20C je i Robert w krótkich galotkach lotoł po placu :decayed:

jo ni ma taki zmarzluch jak Ty , żeby bez lato w spodniokach chodzić :gwizdanie:

Opublikowano

Normalnie pogoda nieciekawa a tu raczej spokój :mysli:

20C je i Robert w krótkich galotkach lotoł po placu :decayed:

jo ni ma taki zmarzluch jak Ty , żeby bez lato w spodniokach chodzić :gwizdanie:

Sie człowiek rozgrzywo :kox:

ja tyn awatar wiesku mosz w sam raz :naughty:

Mam nadzieję że i Tomek przestanie marudzić. :decayed:

na cuda bych nieliczył :kox:

Prowda :thumbdown:

Opublikowano

ja tyn awatar wiesku mosz w sam raz :naughty:

Mam nadzieję że i Tomek przestanie marudzić. :decayed:

Ktoś musi robić porządek :gwizdanie:

Opublikowano

Ktoś musi robić porządek :gwizdanie:

chyba na placu :naughty:

Opublikowano

Ktoś musi robić porządek :gwizdanie:

chyba na placu :naughty:

między innymi :gwizdanie:

Opublikowano

Heloł ferajna , tu zaś ciepło się robi :gwizdanie: :tongue4::decayed:

Opublikowano

ciepło atmosfera musi być :decayed:

Opublikowano

Heloł ferajna , tu zaś ciepło się robi :gwizdanie: :tongue4::decayed:

Bo na dworze zima :gwizdanie:

Opublikowano

E ,zaś bez przesady :wink4:

Opublikowano

Trza sie brać nyny rano pobudka. :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.