Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry::hi:

[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 17:19_________________________________________________

... a tera powaznie czy ktos tez tu ma taka dupiata zmiane jak, na 12 :disgust: :?:

ja dość często na taką zmianę chodzę

[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 17:19_________________________________________________Tomek bierzemy ? http://www.car-spa.pl/index_carspa.php?page=3&product=63 :kox:

dobrze ze ta cena w PLN a nie EU
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Promocja jak cholera :polew:

Opublikowano

Promocja jak cholera :polew:

wypasione b6 byś mioł

poslij mi fote przeplywki jak masz jeszcze na fonie[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 19:10_________________________________________________mojej :)

Opublikowano

zastanawiam sie nad sprzedaza swojej malej :przebiegly:

Opublikowano

Chcesz kupić moją ? :decayed:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 22:20_________________________________________________W czwartek dokładka do mojego zderzaka kosztowała w Magro 202 pln, dzisiaj byłem zamówić i już jest cena 254 :shocked: . Ojro poszło do góry ,czy o co chodzi :wallbash::kwasny:?

Opublikowano

W czwartek dokładka do mojego zderzaka kosztowała w Magro 202 pln, dzisiaj byłem zamówić i już jest cena 254 :shocked: . Ojro poszło do góry ,czy o co chodzi :wallbash::kwasny:?

ostatnio spadało :gwizdanie:

Opublikowano

masakra. trzeba bylo zzalatwic w podobny sposob jak straciles;p[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 22:32_________________________________________________albo popyt wzrosl ;p na dokladki oczywiscie

Opublikowano

jak cenisz tego paździerza :D ? Bedziesz w srode?

Opublikowano

Za.ebać komuś z furki ,no co Ty :thumbdown:

Opublikowano

Za.ebać komuś z furki ,no co Ty :thumbdown:

toc to dzok

Opublikowano
:wink4::tongue4:
Opublikowano

jak cenisz tego paździerza :D ? Bedziesz w srode?

a co masz kupca?? :naughty:

nie wyrobie sie na srode ;s gosc ma mi jeszcze popiolke 2din poszukac i dopiero jutro pake posle

Opublikowano

;/ nie ladnie ... no to nic, to dopiero w przyszlym tyg sie spotkamy :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 22:39_________________________________________________jedyny kupiec na to to firma na ul. kolejowej :D :D

Opublikowano

a nie dasz rady juz czasu troche znalesc??!![br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 22:40_________________________________________________chyba, ze bedziemy rezac dwa o raz? :kox:

Opublikowano

Przy Twoim to chyba nie ma za duzo kombinacji :mysli: :mysli: odezwij sie na gg

Opublikowano

Co broicie :cool1:

Opublikowano

Dalem sie namowic na montaz gajgerow z fis :facepalm: :facepalm:

Opublikowano

No to powodzonka :wink4:

Opublikowano

Arturo a Tobie podjebali ta dokladke?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.