Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

------------------>

<-----------------[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2011, 21:37_________________________________________________jak tam podsufitka

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

------------------>

<-----------------[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2011, 21:37_________________________________________________jak tam podsufitka

Jest black :naughty::kox:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2011, 21:43_________________________________________________http://demotywatory.pl/3110204/I-pamietajcie

Opublikowano

------------------>

<-----------------[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2011, 21:37_________________________________________________jak tam podsufitka

Jest black :naughty::kox:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2011, 21:43_________________________________________________http://demotywatory.pl/3110204/I-pamietajcie

kiedy mnie przewieziesz :naughty::kox: :kox:

ja paniczki z barcy :tongue4:

Opublikowano

------------------>

<-----------------[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2011, 21:37_________________________________________________jak tam podsufitka

Jest black :naughty::kox:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2011, 21:43_________________________________________________http://demotywatory.pl/3110204/I-pamietajcie

kiedy mnie przewieziesz :naughty::kox: :kox:

jaa zaś mi bydziesz lotać na siedzeniu w tych winklach :decayed:

Opublikowano

------------------>

<-----------------[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2011, 21:37_________________________________________________jak tam podsufitka

Jest black :naughty::kox:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2011, 21:43_________________________________________________http://demotywatory.pl/3110204/I-pamietajcie

kiedy mnie przewieziesz :naughty::kox: :kox:

jaa zaś mi bydziesz lotać na siedzeniu w tych winklach :decayed:

lepszy se siedna :tongue4: bys miol zitze z RS inna sprawa a nie jakies tam :gwizdanie:
Opublikowano

<------------------------

Opublikowano

<---------

Opublikowano

:bry::hi:

ja paniczki z barcy :tongue4:

Niestety ale to też trzeba umieć :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
:hi: w niedzielny poranek
Opublikowano

:hi:

Piękna pogoda ,można gdzieś nad wodę wyskoczyć. :mysli::kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry::hi:

ja paniczki z barcy :tongue4:

Niestety ale to też trzeba umieć :cool1: :gwizdanie:

niegodom ze ni w fusball grolech ale to usz masakra je, graja na "ałaaa"

:hi: :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry::hi:

ja paniczki z barcy :tongue4:

Niestety ale to też trzeba umieć :cool1: :gwizdanie:

jak słysza takie popieranie udawania, cwaniactwa, to aż mnie w d*pie szczypie.[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2011, 12:17_________________________________________________ :hi:

Opublikowano

:hi: :hi:

zaro bydzie jeb*c zabami w Raju (Żory-Rój) :kwasny:

czy Qfa ni moze byc jedyn wEEkEnd slonecznie :mysli:

Opublikowano

U nas już leje :thumbdown:

Opublikowano

ajj... :kwasny: u Nas narazie aniolki beczki kulaja i porno je...porno 31o na budzQ :beach:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.