Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry: wszystkim :) ida krateczki podswietlane i tuner TMC zeby navi na fisie sie swiecilo :naughty:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 12:54_________________________________________________i przyszlo mi ze skarbowki, ze zwrot podatku mi zajmuja na mandaty :gwizdanie:

hehe skad to znamy ze skarbowka[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 13:44_________________________________________________niepopuszcza skurczybyki :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano

:bry::hi:

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: i znowu zapłaciłem mandat :wallbash:
Opublikowano
:hi: Wybiera sie ktoś może na sobotni spot bo niewiem czy jechać żebym tam sam niebył :tongue4:
Opublikowano

:hi: Wybiera sie ktoś może na sobotni spot bo niewiem czy jechać żebym tam sam niebył :tongue4:

chyba nikt :confused4:

:polew: :polew: :polew::wink4:

Opublikowano

:hi: Wybiera sie ktoś może na sobotni spot bo niewiem czy jechać żebym tam sam niebył :tongue4:

Może wpadna :gwizdanie:

Robert maszinku już mom do Cia :naughty:

Opublikowano

:hi: Wybiera sie ktoś może na sobotni spot bo niewiem czy jechać żebym tam sam niebył :tongue4:

Może wpadna :gwizdanie:

Robert maszinku już mom do Cia :naughty:

Jutro żech je o 17:00 :cool1: i jadymy z tym koksym :decayed:

Opublikowano

:hi: Wybiera sie ktoś może na sobotni spot bo niewiem czy jechać żebym tam sam niebył :tongue4:

Może wpadna :gwizdanie:

Robert maszinku już mom do Cia :naughty:

Jutro żech je o 17:00 :cool1: i jadymy z tym koksym :decayed:

weź koza :decayed::polew:

Opublikowano

:hi: Wybiera sie ktoś może na sobotni spot bo niewiem czy jechać żebym tam sam niebył :tongue4:

Może wpadna :gwizdanie:

Robert maszinku już mom do Cia :naughty:

Jutro żech je o 17:00 :cool1: i jadymy z tym koksym :decayed:

bydziecie se hełmy polerować :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

W niedzielę żeni się nasz kolega ( który jakoś ostatnio nie jeździ na spoty ) ARTUR_86 :gwizdanie:

[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 21:55_________________________________________________

bydziecie se hełmy polerować :polew: :polew: :polew: :polew:

ja :naughty: żeby sie świeciły jak psu jajca :cool1::decayed:

[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 21:56_________________________________________________

weź koza :decayed::polew:

ok załatwione :naughty: poskokosz se po nij :kox:

Opublikowano

:hi: Wybiera sie ktoś może na sobotni spot bo niewiem czy jechać żebym tam sam niebył :tongue4:

Może wpadna :gwizdanie:

Robert maszinku już mom do Cia :naughty:

Jutro żech je o 17:00 :cool1: i jadymy z tym koksym :decayed:

bydziecie se hełmy polerować :polew: :polew: :polew: :polew:

Twój też by my przepolerowali ale mogła by ta farba z błotnika poschodzić i to Twoje sreberko :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Twój też by my przepolerowali ale mogła by ta farba z błotnika poschodzić i to Twoje sreberko :polew: :polew: :polew:

:polew::kox:

Opublikowano

:hi: Wybiera sie ktoś może na sobotni spot bo niewiem czy jechać żebym tam sam niebył :tongue4:

Przyjedź przynajmniej ktoś będzie :naughty:

Opublikowano

:hi: Wybiera sie ktoś może na sobotni spot bo niewiem czy jechać żebym tam sam niebył :tongue4:

Może wpadna :gwizdanie:

Robert maszinku już mom do Cia :naughty:

Jutro żech je o 17:00 :cool1: i jadymy z tym koksym :decayed:

bydziecie se hełmy polerować :polew: :polew: :polew: :polew:

Twój też by my przepolerowali ale mogła by ta farba z błotnika poschodzić i to Twoje sreberko :polew: :polew: :polew:

Twój też by my przepolerowali ale mogła by ta farba z błotnika poschodzić i to Twoje sreberko :polew: :polew: :polew:

:polew::kox:

sreberka tam nimom dobra :gwizdanie: to se chrom nazywo :naughty: [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 22:09_________________________________________________

Twój też by my przepolerowali ale mogła by ta farba z błotnika poschodzić i to Twoje sreberko :polew: :polew: :polew:

:polew::kox:

a ty se niesmiej :tongue4: :tongue4:
Opublikowano

Tomek a czym to będziecie polerowac chodzi mi o środek :?:

Opublikowano

bo przyjada was sprawdzic :naughty: :naughty:

Opublikowano

Pewnie tan na M :wink4:

Opublikowano

Pewnie tan na M :wink4:

SSR 2 :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.