Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry::hi:

Mnie niestety nie będzie w sobotę na spocie ( idę do roboty :kwasny::wallbash: )

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja nie wiem , czy będę ,może się okazać ,że będę musiał być w pracy :disgust::mysli:

Opublikowano

Zauwazylem, że spoty w sobote rzadko kiedy wypalają bo mało kto może byc :P

Opublikowano

Bo w weekendy też pracuję i czasem się tak składa ,że nie daję rady się pozamieniać :confused4:

Opublikowano

Czyje jest czarne b7 sedan sr0053c :D ? Klubowa ramka z tyłu :)

Pakiet S-line i dwie rury z tyłu ??

toć

też go widziałem, jakiś młody i chyba chce być fajny że ma ramki klubowe :gwizdanie:

Opublikowano

RamkE bo tylko tylna :D

Opublikowano

No to kapa ze spotem a myślałem ze wypijemy ale cóż następnym razem :>

Opublikowano

Elo:) chętnie bym wpadł do Was na spota bo będę w Rybniku ale niestety zlinczowaliby mnie, że przyjechałem i zamiast spędzać czas z ze znajomymi to spędzam go z posiadaczami A4 :> Pozdro!:)

:shocked: :shocked: :shocked::mysli: No to nie masz po co przyjeżdżać, bo znajomi Cię zabiją, schowaj auto w garażu i nic nie mów że masz A4.

Szkoda mi Ciebie. :confused4:

:bry::hi:

Mnie niestety nie będzie w sobotę na spocie ( idę do roboty :kwasny::wallbash: )

Dupowłaz kierownika :thumbdown:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 18:35_________________________________________________

No to kapa ze spotem a myślałem ze wypijemy ale cóż następnym razem :>

Co kurna nie wypijemy ,mniej ryji do wódy to i kapa większa :kox:

Piechota przyjdę jak trza będzie.

Opublikowano

Pierwszy raz jadę do Rybnika :> ale możesz być pewny, że na pewno Was odwiedzę na spociku:))

Opublikowano

Pierwszy raz jadę do Rybnika :> ale możesz być pewny, że na pewno Was odwiedzę na spociku:))

No masz szczęście a już myślałem :cool1:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 18:54_________________________________________________Zbieram się do roboty narka ,może coś w nocy napiszę.

ROBERT MOŻE BYŚ TAK ZAPYTAŁ O TĄ MIEJSCÓWKĘ U CIEBIE ?

Opublikowano

Pierwszy raz jadę do Rybnika :> ale możesz być pewny, że na pewno Was odwiedzę na spociku:))

No masz szczęście a już myślałem :cool1:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 18:54_________________________________________________Zbieram się do roboty narka ,może coś w nocy napiszę.

ROBERT MOŻE BYŚ TAK ZAPYTAŁ O TĄ MIEJSCÓWKĘ U CIEBIE ?

To Robert ma miejscowe?

Ja bede w sobote :D

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Co kurna nie wypijemy ,mniej ryji do wódy to i kapa większa :kox:

Piechota przyjdę jak trza będzie.

No to Wiesiek wypijemy będę miał z kim bo myślałem że już nie bedzie bo zazwyczaj to na spotach zawsze wypije "właśnie ty ,Robert , Artur " :):wink4:

Opublikowano

Wiesiek pasty z megłajersa :wink4:

Pasty czy emulsja do polerowania, ja zastanawiałem się na 3M, chwalą te środki.

Opublikowano

Wiesiek pasty z megłajersa :wink4:

Pasty czy emulsja do polerowania, ja zastanawiałem się na 3M, chwalą te środki.

Pasty i emulsje :wink4:

3M jest dobra na grubsze rysy

Opublikowano

:hi:

fis poliftowy wyrezany :kox: tylko wyswietlacz niezbyt ladny :confused4:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 23:04_________________________________________________teraz tuner TMC ma przyjsc zeby navi na fisie sie swiecilo :naughty:

Opublikowano

Tomek Dzięki za udostępnienie maszynki , sfirksa , wusztu ... itp. :decayed::notworthy:

ROBERT MOŻE BYŚ TAK ZAPYTAŁ O TĄ MIEJSCÓWKĘ U CIEBIE ?

Zapytam się :wink4: ale ja osobiście wolałbym , żeby następny spot ten "URODZINOWY" ( tj. 25-26 czerwca ) też był w sobotę ... jakby miała być jakaś większa imprezka :gwizdanie: :cool1:

[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 23:20_________________________________________________Tomek w świetle w garażu i tak jeszcze fest widać te kropki :wallbash: trzeba będzie chyba kupić coś mocniejszego ... np. 3M 3M50417 (3M50417 Fast-Cut "PLUS" - zielony korek) = PO S34A / S100 - najmocniejsze (cutting) , Poorboy's SSR3 (8/10) , Meguiars #85 Diamond Cut Compound Heavy Cut (10/10) , #84 Compound Power Cleaner Heavy Cut (9/10) , #83 Dual Action Cleaner Polish Medium Cut (6/10) ... te wartości w nawiasach to moc ścieralności danych past

Opublikowano

Hejka :hi: :hi: :hi:

Opublikowano
:hi: :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.