Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Znalazłem , porównanie szamponów

http://img192.imageshack.us/img192/7046/tabladilucionesdetailsp.jpg

http://forum.kosmetykaaut.pl/download.php?id=1189

http://forum.kosmetykaaut.pl/download.php?id=1190

[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 23:32

_________________________________________________

Mam porysowany lakier trza by go przejechać porządnie, na ciemnym dopiero to widać.

Można by spróbować na jakimś kawałku Megsem UC czy sobie poradzi , jak co mam jeszcze troszeczkę , na próbę by wystarczyło ( dostałem jako próbkę gratis ) , wczoraj dwa razy maskę nim przeleciałem i troszkę jeszcze zostało

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Yhy

Opublikowano

Co yhy ?

Opublikowano

Widza i oglądom, a Megs UC jest mocno ścierny?

Opublikowano

a tak na marginesie ,kto ostatnio jeździł bez abs'u i wpomagania :evil:

Ja :decayed:

Ło k.... miałem co innego na myśli ale dobre to było

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Widza i oglądom, a Megs UC jest mocno ścierny?

Mocno ścierny , najmocniejszy z linii "nieprofesjonalnej" Megsa

Opublikowano

Ja musze czyms autko po polerce przejechac bo smugi male widac pod sloneczko :disgust:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 23:54_________________________________________________Kto poleci jakis specyfik ?

Opublikowano

Widza i oglądom, a Megs UC jest mocno ścierny?

Mocno ścierny , najmocniejszy z linii "nieprofesjonalnej" Megsa

No to spróbujemy kiedyś :cool1:

Opublikowano

Ja musze czyms autko po polerce przejechac bo smugi male widac pod sloneczko :disgust:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 23:54_________________________________________________Kto poleci jakis specyfik ?

Dodo Juice Lime Prime ( cleaner lekkościerny ) :good: ja mam DJLP Lite ( ten jest tylko cleanerem ) ale niesamowicie wyciaga kolor ... z Megsa możesz spróbować DC1 , nawet po "ręcznym" wtarciu tych środków powinno się to stracić

[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 23:58_________________________________________________

Widza i oglądom, a Megs UC jest mocno ścierny?

Mocno ścierny , najmocniejszy z linii "nieprofesjonalnej" Megsa

No to spróbujemy kiedyś :cool1:

Spoko :good:

Opublikowano

Musze cos po weekendzie wymyslic.

Opublikowano

Musze cos po weekendzie wymyslic.

Albo spróbuj SwirlX'em maszynowo :wink4: ale musisz jechać aż pasta całkowicie zniknie z lakieru ( musi się "dopracować" )

Opublikowano

Kurde Robert tyś to jest fachura. :naughty:

Opublikowano

Maszynke sprobuje od Tomka wypozyczyc paste kupie polecona przez Was i ogien. :> :wink4:

Opublikowano

wiesiek3d, jesli bedziesz jutro to zaopatrz sie w baterie 9v :P

Opublikowano

Kurde Robert tyś to jest fachura. :naughty:

Ni ma żech fachura , ale już dużo poczytałem na ten temat ... nawet wkręciło mnie takie odpierdzielanie furki :decayed:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 00:13_________________________________________________Coś niecoś kupiłem w tym miesiącu , coś w przyszłym kupię i będzie się działo :naughty:

Opublikowano

Kurde Robert tyś to jest fachura. :naughty:

Noooo, jak wypoleruje koze to sie H4mm3R opanowac nie moze :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Maszynke sprobuje od Tomka wypozyczyc paste kupie polecona przez Was i ogien. :> :wink4:

Przecież Tomek ma Swirl'X-a :cool1:

Opublikowano

To bede mial 2 tematy :gwizdanie:

Opublikowano

To bede mial 2 tematy :gwizdanie:

A jak :naughty:

Opublikowano

Nie mam czasu na takie sprawy :embarrassed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.