Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

powiedz , że masz taką z regulacją obrotów :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nawet trzy :tongue4: przeca mam kamieniarstwo :sick3:

Opublikowano

Wiesiek zajrzyj jeszcze tutaj >>> http://www.all4auto.pl/logoff.php jak co to mam tam 5% zniżki :wink4: ( a na Megsa 8% )[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 23:00_________________________________________________

nawet trzy :tongue4: przeca mam kamieniarstwo :sick3:

no to musimy kiedy pogadać :naughty: pożyczyłbym kiedy taką maszynkę na dzionek :gwizdanie:

Opublikowano

a Ty polerowałeś recznie :shocked:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 23:02_________________________________________________a co z moimi logami obiecanymi zresztą :cool1:

Opublikowano

Wczoraj na chwilę u Hammera jechałem maskę Megsem UC ale troszkę za słaby jeszcze jest , muszę zaopatrzyc się w 3M z zielonym korkiem , lub Megsa #85

Opublikowano

podjedź kiedy to sprawdzimy efekt moją pastą :wink4:

Opublikowano

Dziś zapodałem cleanera od Dodo i wosk Coli 476S efekt za***isty , tylko trzeba kiedyś te defekty lakieru zlikwidować co są teraz pod tą warstwą wosku

Opublikowano

Wiesiek[/b] zajrzyj jeszcze tutaj >>> http://www.all4auto.pl/logoff.php jak co to mam tam 5% zniżki :wink4: ( a na Megsa 8% )

Nie mają Menzerny ;(

Opublikowano

a co z moimi logami obiecanymi zresztą :cool1:

nie mam na razie kabla , oba się zdupiły :wallbash:

Opublikowano

podjedź kiedy to sprawdzimy efekt moją pastą :wink4:

A co to za specyfik :?:

Opublikowano

dobra ide nyny trza jutro do roboty :sick3::hi:

Opublikowano

Wiesiek[/b] zajrzyj jeszcze tutaj >>> http://www.all4auto.pl/logoff.php jak co to mam tam 5% zniżki :wink4: ( a na Megsa 8% )

Nie mają Menzerny ;(

ale mają 3M :wink4: tylko są drogie :kwasny: :gwizdanie:

Opublikowano

podjedź kiedy to sprawdzimy efekt moją pastą :wink4:

A co to za specyfik :?:

full profesional :decayed:
Opublikowano

a co z moimi logami obiecanymi zresztą :cool1:

nie mam na razie kabla , oba się zdupiły :wallbash:

Jo mom i nawet z BMW zięcia się połączyłem, Porzycza za free, jak dla Was :good:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 23:08_________________________________________________

ale mają 3M :wink4: tylko są drogie :kwasny: :gwizdanie

Czytałem na forum że Menzerna jest lepsza od 3M

Opublikowano

Mam teraz też ten szampon >>> http://www.all4auto.pl/dodo-juice-born-mild-super-skoncentrowany-szampon-11000-250ml-p-444.html?cPath=1_2 zaaajebisty i w ciul wydajny

jak znajdę takie porównanie popularnych szamponów to wkleję :wink4:

Opublikowano

Na razie brak kasy na to, bo jak kupić to taki komplet co by zrobić raz a dobrze.

Opublikowano

Czytałem na forum że Menzerna jest lepsza od 3M

3M to jedne z lepszych past , wiec możesz śmiało taką zakupić :wink4:

Opublikowano

Czytałem na forum że Menzerna jest lepsza od 3M

3M to jedne z lepszych past , wiec możesz śmiało taką zakupić :wink4:

Wiem tylko są w dużych opakowaniach i wtedy cena leci jeszcze o ponad 100 w górę.

Te co ja pokazałem to chwalą że są lepsze czytałem na forum kosmetyka aut.

Opublikowano

Jak nie masz większych defektów możesz spróbować UC Megsa :wink4:

Opublikowano

Mam porysowany lakier trza by go przejechać porządnie, na ciemnym dopiero to widać.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.