Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: :hi:

:siema:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 14:19_________________________________________________

Blant tamta miejscówka jest super :good:

no wiem właśnie i tak myśle że byłby to dobry pomysł :>

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mnie tam namawiać nie trzeba :wink4:

Opublikowano

http://www.braxton.info.pl/strona_glowna.php?id=brax1 :)[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 14:24_________________________________________________

Mnie tam namawiać nie trzeba :wink4:

mnie też :naughty::decayed:

Opublikowano

Czyje jest czarne b7 sedan sr0053c :D ? Klubowa ramka z tyłu :)

Opublikowano

http://www.braxton.info.pl/strona_glowna.php?id=brax1 :)[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 14:24_________________________________________________

Mnie tam namawiać nie trzeba :wink4:

mnie też :naughty::decayed:

Ja znam córkę właściciela tego ośrodka :naughty: [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 14:30_________________________________________________

Czyje jest czarne b7 sedan sr0053c :D ? Klubowa ramka z tyłu :)

Pakiet S-line i dwie rury z tyłu ??

Opublikowano

no to jeszcze lepiej sie składa :naughty::kox:

http://www.braxton.info.pl/strona_glowna.php?id=brax1 :)[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 14:24_________________________________________________

Mnie tam namawiać nie trzeba :wink4:

mnie też :naughty::decayed:

Ja znam córkę właściciela tego ośrodka :naughty:

Opublikowano

Jak dobrze znacz córkę :gwizdanie: :decayed:?

Opublikowano

Jak dobrze znacz córkę :gwizdanie: :decayed:?

troszkę...

161807_100000388277757_3285460_n.jpg

coś za fajnie tu wyszła, chyba stare foto :decayed:

Opublikowano

no popatrz :naughty: jaka lalunia :tongue4:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 14:40_________________________________________________http://besty.pl/11624 :polew:

Opublikowano

:kox:

Wiesz co(jak) lubi to już negocjuj :naughty::decayed:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 14:41_________________________________________________

no popatrz :naughty: jaka lalunia :tongue4

Bedziesz mial lalunie pod okiem jak powiem Aureli :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no popatrz :naughty: jaka lalunia :tongue4

Bedziesz mial lalunie pod okiem jak powiem Aureli :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

co za konfident :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ciebie H4mm3R też podkabluje jak się nie postarasz przy negocjacjach :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 14:51_________________________________________________ :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Ciebie H4mm3R też podkabluje jak się nie postarasz przy negocjacjach :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 14:51_________________________________________________ :decayed: :decayed: :decayed:

Ty tam na pewno nie będziesz nocować, bo później będziesz opowiadać co się tam działo konfidencie :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Bo ja to Ty :tongue4:

Opublikowano

siema :kox:

Opublikowano

Elo:) chętnie bym wpadł do Was na spota bo będę w Rybniku ale niestety zlinczowaliby mnie, że przyjechałem i zamiast spędzać czas z ze znajomymi to spędzam go z posiadaczami A4 :> Pozdro!:)

Opublikowano

w tym Raciborzu są zajefajni kibice :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Czyje jest czarne b7 sedan sr0053c :D ? Klubowa ramka z tyłu :)

Pakiet S-line i dwie rury z tyłu ??

toć

Opublikowano

Grunt , że nie wyrywał krzesełek tylko bawił się nieszkodliwie :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.