Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to pompujcie chłopaki :kox:

ten zaś o jednym :>:

No co bo im centralny nie bryka :naughty:

hello chopaki.

Widzieliście czym się Arturoo po BB buja??

art1.jpg

art2.jpg

Arturrrrr :shocked:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hello chopaki.

Widzieliście czym się Arturoo po BB buja??

art1.jpg

art2.jpg

haha a jaki zadowolony :polew:

wg właściciela 210 leci :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

leciał.... jak był eksploatowany na codzień. :decayed::naughty:

Opublikowano

wezmę Ci go na tydzień i znów będzie latał :decayed:

a tak na marginesie ,kto ostatnio jeździł bez abs'u i wpomagania :evil:

Opublikowano

hello chopaki.

Widzieliście czym się Arturoo po BB buja??

art1.jpg

art2.jpg

haha a jaki zadowolony :polew:

wg właściciela 210 leci :naughty: :naughty: :naughty:

TA Z PRZEPAŚCI, OTWARTYM ŻAGLEM I HURAGANIE :polew:

Opublikowano

:gwizdanie: pisałem ,że wg właściciela przecież :wink4:

Opublikowano

:gwizdanie: pisałem ,że wg właściciela przecież :wink4:

Ops nie doczytałem :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 18:40_________________________________________________No nic do roboty marsz :hi:

Opublikowano

Spoko luz :wink4:. Ja jeszcze 63 minuty w pracy tylko :radocha:

Opublikowano

kurde i nie da rady otwoerac ze scyzoryka ;( musze jakas pompke wyhaczyc tanio :naughty:

Opublikowano

a tak na marginesie ,kto ostatnio jeździł bez abs'u i wpomagania :evil:

Ja :decayed:

Opublikowano

:mysli:

Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 17:17[/size]_________________________________________________Kurna taki komplecik do polerki mojej suczy 200 PLNów :confused4:

a Ty za co chcesz tyle przepłacić[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 22:10_________________________________________________kupisz pastę 3M i gąbkę to około 60pln
Opublikowano

a Ty za co chcesz tyle przepłacić ... kupisz pastę 3M i gąbkę to około 60pln

ta i tą pastą i gąbką odjebie furę że cho cho :cool1:

:polew:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 22:25_________________________________________________Szkoda , że mnie jutro nie będzie pokazałbym Ci efekty po DJLPL i Coli476S ( ... dalsze prace będą ... :naughty::kox: )

Opublikowano

właśnie polerowałem tą pastą tylko muszę jeszcze przepastować ale efekt jest na pewno nie gorszy niż Twoją :tongue4:

Opublikowano

właśnie polerowałem tą pastą tylko muszę jeszcze przepastować ale efekt jest na pewno nie gorszy niż Twoją :tongue4:

3M to bardzo dobre pasty polerskie ale ... aplikuje się je maszynowo :cool1:

[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 22:34_________________________________________________Poza tym to dopiero pierwszy punkt detalingu ... nawet wosku na to nie nałożyłeś ?

Opublikowano

a Ty myślisz że ja to ręka machałem :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 22:42_________________________________________________a wosk nałożę jutro jak czas pozwoli :gwizdanie:

Opublikowano

a Ty myślisz że ja to ręka machałem :polew: :polew: :polew:

napisałeś że ma kupić pastę i gąbkę :cool1:

Opublikowano

a Ty myślisz że ja to ręka machałem :polew: :polew: :polew:

napisałeś że ma kupić pastę i gąbkę :cool1:

zakładam że szlifierkę ma jak nie to mu pożyczę :tongue4:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 22:47_________________________________________________za free :naughty:
Opublikowano

i tak od razu z takimi obrotami walisz po lakierze , odważnie :przebiegly:

Opublikowano

i tak od razu z takimi obrotami walisz po lakierze , odważnie :przebiegly:

z jakimi obrotami :rolleyes:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 22:56_________________________________________________trochę już tego spolerowałem w życiu moje 3 :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.