Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:good: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

udanego spociora wszystkim zycze ;-)

Opublikowano

Panowie dzięki za super spota :good:

S4 jak marzenie

Robert przy polerce :naughty:

Ale napiero :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie dzięki za super spota :good:

S4 jak marzenie

Robert przy polerce :naughty:

Ale napiero :gwizdanie:

S4 było ? :)od kogo ?

Opublikowano

Dziekujemy za spot :)

Chopy czy ktos wie czy czujnik temp wody w b5 afn jest ten sam do ecu i do klimatronika? Bo na klimatroniku mi szaleje temp i na liczniku tez ;/ skacze od 60 do 88 niezaleznie od obciazenia no i w ciagu chwili.. ma ktos pomysl?

Opublikowano

S4 było ? :)od kogo ?

A było, mniam 320 KM :shocked:

Opublikowano

a będzie wkrótce troche wiecej :wink4: ale opis auta wrzuce dopiero po zakonczeniu rezania żeby nie zapeszać jak dobrze pójdzie to początek lipca powinno wyjechać :>

Dzięki wszystkim za spota i miłe przyjecie bo na rybnickich byłem pierwszy raz :) A szybciej idzie dojechać niż na gliwickie :tongue4:

Ps dziękówa za możliwość sprawdzenia lakieru na aucie :notworthy:

Opublikowano

DOGI zapraszamy :notworthy:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 21:12_________________________________________________Walczę z ETKA 7.3 mam nadzieję że ta wersja będzie OK

Opublikowano

aha chciałem jeszcze zapytać z którym kolegą mogę zagadać w sprawie tego czujnika lakieru bo bardzo chętnie bym sobie coś takiego sprawił :)

Opublikowano

no podziekował za spota :>..s4 mega...a twój motorek wiesiek tez wypas...szkoda że sie przejechać nie dałeś ;(

Opublikowano

Wiesiu ja mam etke z tecar forum,. ta Twoja to tez to?[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 21:45_________________________________________________

aha chciałem jeszcze zapytać z którym kolegom mogę zagadać w sprawie tego czujnika lakieru bo bardzo chętnie bym sobie coś takiego sprawił :)

:rolleyes: :rolleyes:

Opublikowano

co tak szybko pojechaliście :tongue4: ja, laki i miron byliśmy do 21ej :naughty::decayed:

Opublikowano

aha chciałem jeszcze zapytać z którym kolegą mogę zagadać w sprawie tego czujnika lakieru bo bardzo chętnie bym sobie coś takiego sprawił :)

Kolega o nicku danielom czyli Daniel :wink4: ups spóźnienie

no podziekował za spota :>..s4 mega...a twój motorek wiesiek tez wypas...szkoda że sie przejechać nie dałeś ;(

To nie to że nie chciałem, na następnym Ci dam, jak dostaniesz trochę wprawy, uwierz mi wiem co mówię :przebiegly:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 22:13_________________________________________________

co tak szybko pojechaliście :tongue4: ja, laki i miron byliśmy do 21ej :naughty::decayed:

Kurde miron podjechał :?:

Jak byś dał znać to bym podjechał jeszcze :embarrassed:

Opublikowano

dobra z motorkiem poczekam do następnego razu....a spocilismy sie potem w trójke...a sory w czwórke..miron przyjechał z synem :)

Opublikowano
:hi: i zaś impra rodzinna i nie mogłem zawitać na spota ;(
Opublikowano

Chopy czy ktos wie czy czujnik temp wody w b5 afn jest ten sam do ecu i do klimatronika? Bo na klimatroniku mi szaleje temp i na liczniku tez ;/ skacze od 60 do 88 niezaleznie od obciazenia no i w ciagu chwili.. ma ktos pomysl?

G62 - odczyt dla ECU

G2 - odczyt dla wskaźnika temp. w liczniku i układu automatycznej klimatyzacji

G2/G62 to ten sam czujnik ( zespolony / dwu sekcyjny )

Z tego co napisałeś wnioskuję , że masz padniętą "sekcję" G2 czujnika dwu sekcyjnego G2/G62 :wink4: ... na początek do sprawdzenia wtyczka ... ale to rzadkość ... najprawdopodobniej ten czujnik masz do wymiany ... tylko proszę Cię kup ORI :cool1:

Opublikowano

:hi: i zaś impra rodzinna i nie mogłem zawitać na spota ;(

Nie tłumacz się :tongue4:

Oooo witam Robciu

Opublikowano

Dzięki Pany za spota ,a zwłaszcza Tobie DOGI za możliwosc jazdy Twoim bolidem :cool1: :cool1: :cool1:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 22:32_________________________________________________ :hi: :hi: tym co nie byli

Opublikowano

Robert przy polerce :naughty:

Ale napiero :gwizdanie:

A jak :decayed::naughty::kox:

[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 22:34_________________________________________________

Oooo witam Robciu

:bry::hi:

Opublikowano

Kurna Robert ale mi się ta Etka długo aktualizuje, hmm ina 7.3

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.