Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie ETKA 7.3 PLUS bryka jak malina :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Dzięki panowie za spota :good:

PS. Dzięki za pomiarke lakieru :gwizdanie: :good:

DOGI wielkie dzięki za przejażdżkę wielki szacun dla ciebie :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Przy najbliższej okazji któryś z Was(oblatany w etce) zrobi mi po prośbie małe przeszkolenie :gwizdanie: w tym zawiłym programie

Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano

:hi:

no Tomciu, Tomciu fotki pierwsza klasa :good:

Przestańcie go już chwalić bo popadnie w samozachwyt narcyz jeden :gwizdanie:

Fotki są do bani ale dobrze że ktoś je robi :wink4:

Noo przestańcie już mnie chwalić, bo niektórym jest żal :tongue4:

Pochwalcie Wieska że mu ETKA 7.3 działa :decayed::polew:

Opublikowano

Wyście są dupni :decayed:

Opublikowano

Pochwalcie Wieska że mu ETKA 7.3 działa :decayed:

No na co czekacie :tongue4:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 13:29_________________________________________________

Wyście są dupni :decayed:

A co :polew:

Opublikowano

Pochwalcie Wieska że mu ETKA 7.3 działa :decayed:

No na co czekacie :tongue4:

Wisiek :notworthy: za działającą etkę[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 13:34_________________________________________________ :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

:hi:

no Tomciu, Tomciu fotki pierwsza klasa :good:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 12:30_________________________________________________Daniel, jak jechalismy ze spota to kopcilo sie za mna czy nie??

No wiadomo jak w ropniaku ale Tobie za kazdym paleniem puszcza czarnego konkretnego baka , nawet moja to zauwazyla :D

Opublikowano

:hi:

no Tomciu, Tomciu fotki pierwsza klasa :good:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 12:30_________________________________________________Daniel, jak jechalismy ze spota to kopcilo sie za mna czy nie??

No wiadomo jak w ropniaku ale Tobie za kazdym paleniem puszcza czarnego konkretnego baka , nawet moja to zauwazyla :D

z tym dolotem cos musze zrobic, bo jak powaznie przycisne to barrrdzo slychac jak spierdziela luft gdzies bokiem :mysli:

Opublikowano

musisz przejrzec opaski i weze, ale napewno nie pompuje Ci to tak jak powinno.. mozemy to zlogowac na tygodniu jak chcesz... mi zas wczoraj sie uspokoil ten czujnik i dzis tez normalnie pokazywal :mysli: :mysli:

Opublikowano

musisz przejrzec opaski i weze, ale napewno nie pompuje Ci to tak jak powinno.. mozemy to zlogowac na tygodniu jak chcesz... mi zas wczoraj sie uspokoil ten czujnik i dzis tez normalnie pokazywal :mysli: :mysli:

cisza przed burzą :wink4:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 14:43_________________________________________________do mnie 95 pln kosztował jak dobrze pamiętam,w końcu jest jak być powinno ,a nie ,że się uspokaja lub wariuje

Opublikowano

Panowie ETKA 7.3 PLUS bryka jak malina :decayed:

Brawo :good:

[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 15:56_________________________________________________Pany nie wiele brakuje

37905226.jpg

93597686.jpg

Opublikowano

przecież nie będziemy cyfer gonić :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 16:12_________________________________________________przydałoby się kilku z gliwickich porwać i by na rybnickich szybko spam pogonili :decayed:

Opublikowano

[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 16:12_________________________________________________przydałoby się kilku z gliwickich porwać i by na rybnickich szybko spam pogonili :decayed:

przecież nie będziemy cyfer gonić :gwizdanie:

Opublikowano

Pany nie wiele brakuje

37905226.jpg

93597686.jpg

Zjemy ich :kox:

Opublikowano
  • Autor

Wiesiek jak tam Fiona :?: są już maluchy :?: :naughty:

Opublikowano



:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

Zjemy ich :kox:

Żeby się jeszcze ktoś postarał tak jak np. "my" :gwizdanie: :cool1::naughty::kox:

52294906.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.