Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zmiana oleju :cool1::wtf: to idzie z czynnikiem ja mogę Ci polecić jest dobry gość w gaszowicach cała reszta to debile

ten którego ja Ci poleciłem ? :cool1:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zmiana oleju :cool1::wtf: to idzie z czynnikiem ja mogę Ci polecić jest dobry gość w gaszowicach cała reszta to debile

ten którego ja Ci poleciłem ? :cool1:

dokładnie ma dobry nowy sprzęt i zna się na rzeczy :wink4:
Opublikowano

Wiem ,że to z czynnikiem idzie ale tak na to mówią :gwizdanie:

Jutro po pracy wymieniają mi zimering na prawej półosi bo coś się przypocił ,w środę po pracy wymieniam przewód hamulcowy pp ,może do końca tygodnia siemian ogarnie mi temat nowych hebli dla mnie więc znowu parę złociszy pójdzie :disgust:.

Niech się ten miesiąc w końcu skończy .[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 23:34_________________________________________________Czasem mam wrażenie ,że nie mam auta tylko dużą niebieską świnkę :wink4:

Opublikowano

Wiem ,że to z czynnikiem idzie ale tak na to mówią :gwizdanie:

Jutro po pracy wymieniają mi zimering na prawej półosi bo coś się przypocił ,w środę po pracy wymieniam przewód hamulcowy pp ,może do końca tygodnia siemian ogarnie mi temat nowych hebli dla mnie więc znowu parę złociszy pójdzie :disgust:.

Niech się ten miesiąc w końcu skończy .

coś Ci się sra niestety nieszczęścia chodzą parami :confused4:
Opublikowano

oo wlasnie...jak mowa o klimie...powiecie mi czemu sie ona czasem zwiesza :blink: tzn. zaden klawisz nie reaguje na ''dotyk'' :angry: a po okolo 2-3min zas mozna cykac :?:

Opublikowano

do auta zawsze dokładasz no chyba że kupisz sobie tico :decayed:

Opublikowano

vag podlaczony i zadnego ""errora" nie bylo :mysli:

Opublikowano

oo wlasnie...jak mowa o klimie...powiecie mi czemu sie ona czasem zwiesza :blink: tzn. zaden klawisz nie reaguje na ''dotyk'' :angry: a po okolo 2-3min zas mozna cykac :?:

masz raczej problem z panelem klimatronika sprawdź to na Vagu
Opublikowano

Chyba kupie jakieś tico ,a klekot do teściowej w niedziele na ciacho będzie mnie woził

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

był kiedyś temat o tym kwestia wyczyszczenia

Opublikowano

zeby "ruda" Ci te tico nie wpier***la :gwizdanie:

Opublikowano

ja tez mam jakos tak ze dlugo jezdze bez dokladania a jak juz cos jebnie to potem wszystko po kolei trzeba robic :disgust: :disgust:

Opublikowano

danielom...jak tam fis :naughty:

Opublikowano

Chyba kupie jakieś tico ,a klekot do teściowej w niedziele na ciacho będzie mnie woził

:polew: :polew: :polew:

a jak się u teściowej sp***doli to teściowa niech z kasy wysakuje :decayed:
Opublikowano

oo wlasnie...jak mowa o klimie...powiecie mi czemu sie ona czasem zwiesza :blink: tzn. zaden klawisz nie reaguje na ''dotyk'' :angry: a po okolo 2-3min zas mozna cykac :?:

masz raczej problem z panelem klimatronika sprawdź to na Vagu

Pod Żorami w Osinach jest facet -Górka się nazywa ,zawieź mu panel klimatronika ,on tam robi takie rzeczy.

Opublikowano

zeby "ruda" Ci te tico nie wpier***la :gwizdanie:

wpiedala go że hej nawet słychać :naughty:
Opublikowano

Chyba kupie jakieś tico ,a klekot do teściowej w niedziele na ciacho będzie mnie woził

:polew: :polew: :polew:

a jak się u teściowej spieprzy to teściowa niech z kasy wysakuje :decayed:

A jak :naughty:

Opublikowano

a znam kolesia tzn slyszalem...narazie brak czasu ale jak mi sie dżądra zagotuja albo oszroniom to na pewno podjade :decayed:

Opublikowano

Chyba kupie jakieś tico ,a klekot do teściowej w niedziele na ciacho będzie mnie woził

:polew: :polew: :polew:

a jak się u teściowej spieprzy to teściowa niech z kasy wysakuje :decayed:

A jak :naughty:

to pewnie do niej słoneczko mówisz albo skarbie :kox:
Opublikowano

Qfa...chyba jutro obcykam moje autko i pokaze swiatu :?: :!: :mysli:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 23:47_________________________________________________

Chyba kupie jakieś tico ,a klekot do teściowej w niedziele na ciacho będzie mnie woził

:polew: :polew: :polew:

a jak się u teściowej spieprzy to teściowa niech z kasy wysakuje :decayed:

A jak :naughty:

to pewnie do niej słoneczko mówisz albo skarbie :kox:

ale tylko zapewne wtedy jak cos chce :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.