Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a co... :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bo jeszcze się mamusi spodoba :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:embarrassed: nie no no fakt...zarowno mloda jak i starsza bardzo podobne :decayed:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 00:01_________________________________________________ale wole mlode cialko :slina:
Opublikowano

To się pilnuj :decayed:

Opublikowano

Qrcze...tak mysle...vr6 w budzie vw polo 86c2f powinno nie zle wymiatac co... :naughty:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 00:05_________________________________________________i spoko...pilnuje sie :wink4:

Opublikowano

ale wole mlode cialko :slina:

Jak każdy zdrowy :wink4:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 00:06_________________________________________________vr6 mały wariat :kox:

Opublikowano

artur a Ty na ktora masz do roboty?? ze jeszcze nie spisz??[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 00:08_________________________________________________

ale wole mlode cialko :slina:

Jak każdy zdrowy :wink4:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 00:06_________________________________________________vr6 mały wariat :kox:

174 Qce w budzie wazacej okolo 810-830 kg :naughty:

Opublikowano

Na 7

Opublikowano

łooj...ciezkie wstawanie bedzie :tongue4:

Opublikowano

Musi być frajda przy takiej mocy i takich kilogramach[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 00:11_________________________________________________No trza się brać :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 00:12_________________________________________________Qfa spadam ,trzymaj się :hi:

Opublikowano

jeszcze nie ma, ale buda jest naszykowana na takie cos...swap podlogi i podluznic z golfa II

jak skoncze to przedstawie w innych markach :wink4:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 00:14_________________________________________________no to do nastepnego 3m sie :hi:

Opublikowano

Powodzenia w modach, ide bo jutro rano do swdu muszę jechać :wallbash:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 00:15_________________________________________________ :hi:

Opublikowano
:kwasny: no dobranoc tez sie zbieram bo moja zonka...mnie duga :disgust::tongue4:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

174 Qce w budzie wazacej okolo 810-830 kg :naughty:

Na poczatek musial bys znaleźć zdrowy ten silnik a to proste nie bedzie ;)

Opublikowano

:bry::hi:

[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 09:32_________________________________________________

Się rozgadali o teściowach ...

Nooo ... :sick3::wallbash:

Opublikowano

:hi: :hi:

ze Ty robert nie masz milych wspomnien o tesciowej to ja nie znaczy ze ja :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

:hi: :hi:

ze Ty robert nie masz milych wspomnien o tesciowej to ja nie znaczy ze ja :gwizdanie: :tongue4:

a zdziwiłbyś się :cool1:

Opublikowano

174 Qce w budzie wazacej okolo 810-830 kg :naughty:

Na poczatek musial bys znaleźć zdrowy ten silnik a to proste nie bedzie ;)

interesuja mnie tylko silniki ktore sa jeszcze w autach i bede sobie mogl sprawdzic ich stan zdrowotny :)[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 09:48_________________________________________________widze ze w glosowaniu wygrywa godzina 19 :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.