Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi :hi:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Zgrzyt rantu felgi o krawężnik...polecam każdemu na dobre przebudzenie :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm::facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm::facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm::facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm::facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm::facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm::facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm::facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm::facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm::facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm::facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm::facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm::facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm::facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Arek,mam 3 małe na zbyciu ,chcesz ?

PS. Z rodowodem Kłokocińskim :decayed:

nie dzięki, jeden "książę" mi wystarczy

panowie a co z nastepnym spotem :?: chcecie aby był normalnie w niedziele czy w sobote :?: będzie jakiś grill/ognisko :?:

mam też taką propozycję aby może przez okres letni przesunąć godzinę spotkań na późniejszą, co wy na to :?:

Opublikowano

mi 25 czerwca (sobota) średnio pasuje...

co do godz. to jestem za, najlepiej na 18stą.

Opublikowano
  • Autor

co do godz. to jestem za, najlepiej na 18stą.

ja bym nawet zaproponował 19:00 ale zrobimy tak jak większość będzie chciała

Opublikowano

co do godz. to jestem za, najlepiej na 18stą.

ja bym nawet zaproponował 19:00 ale zrobimy tak jak większość będzie chciała

na tym juz musze byc, ni ma ho_Oja we wsi :decayed: :!:

Jedno jest pewne ,nie służy im .

tee, bo powiem o Twoim romansie z Siemianem :naughty: :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 10:34_________________________________________________

Kozio jebcy :polew:

Ty za to teraz pościsz, bo fiona jest kotno :polew:

a ja twierdze, ze zmienili dealera :przebiegly:

Opublikowano

:hi:

Arek zrób głosowanie na którą godzine bedzie pasować .

PS. A CO Z NASZYMI RYBNICKIMI URODZINAMI :?:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Arek zrób głosowanie na którą godzine bedzie pasować .

ankieta dodana

PS. A CO Z NASZYMI RYBNICKIMI URODZINAMI :?:

ja dzisiaj w nocy wyjeżdżam do roboty na 2 tyg więc będę dopiero pod koniec miesiąca i niestety nic w tym temacie nie mogę pomóc :confused4:

Opublikowano

Przecież pisałem że trza coś zorganizować.

Opublikowano

hejka

Opublikowano

a ja twierdze, ze zmienili dealera :przebiegly:

Może być :mysli:.[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 17:58_________________________________________________Kto mi na ochotnika podepnie dziś vaga ,klima nie chodzi i mnie się jajka gotują :kwasny:

Opublikowano

Kto mi na ochotnika podepnie dziś vaga ,klima nie chodzi i mnie się jajka gotują :kwasny:

A jak myślisz :gwizdanie:

Opublikowano

Jade[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 18:25_________________________________________________Przyjade sam ,mała poszła na zakupy.

Mszana/Turza

Opublikowano

To jedź :wink4:

Opublikowano

Tom zajechał :wink4:

Opublikowano

Mi zas lezy 19 bo przynajmniej na spokojnie po robocie obiad zjem w sobote::P

Opublikowano

Mi zas lezy 19 bo przynajmniej na spokojnie po robocie obiad zjem w sobote::P

O 18 obiadu się nie je tylko kolację :tongue4:

Opublikowano

O 18 obiadu się nie je tylko kolację :tongue4:

ew. obiadokolację :cool1:

Opublikowano
  • Autor

zmieniłem w pierwszym poście datę na 26 ale godz zostawiłem starą jakby miało jakieś ognisko wypalić :)

ja dziś wyjeżdżam i będę dopiero 23 więc trzymta się :hi:

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.